Moderaatorid

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Okt 04, 2007 9:01 am

Tegelikult on hea, et Hillar unustustehõlma vajunud teema uuesti ellu äratas. Oma kandidatuuri ei ole ma ise üles tõstnud, tulin vaid vastu Marcole, et teda abistada.
Kaljukits kirjutas:Oleksin nõus heameelega Sind, Marco, aitama, kuigi ei seaks end selle väljaütlemisega kohe kandideerima vms.

Tänan loomulikult kõiki, kes mind usaldasid ja toetasid, kuid usun, et praegult on foorumi asjad tänu temale ja tema moderaatoritele Amburile ja Äpule väga heas korras. Kindlasti ka edaspidi.
Oma kandidatuurist loobun ma aga nüüd.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » N Okt 04, 2007 9:39 am

Kaljukits kirjutas:Oma kandidatuurist loobun ma aga nüüd.

Härrased, jätke naljad.
Minu meelest sobivad just Kaljukits ja Muki mõlemad moderaatoriteks, kui aktiivsed, kompetentsed ja õigel kohal sõna sekka ütlejad.
Nagu ma enne kirjutasin, moderaatoreid ei pea ju olema kindlasti ainult kaks-kolm.
Olen lugenud foorumeid, kus on isegi igal alajaotusel (erineval teemal) erinev moderaator.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
hillar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 187
Liitunud: L Apr 21, 2007 11:43 am
Asukoht: Maardu

PostitusPostitas hillar » R Nov 09, 2007 10:07 pm

Ambur kirjutas:
Kaljukits kirjutas:Oma kandidatuurist loobun ma aga nüüd.

Härrased, jätke naljad.
Minu meelest sobivad just Kaljukits ja Muki mõlemad moderaatoriteks, kui aktiivsed, kompetentsed ja õigel kohal sõna sekka ütlejad.
Nagu ma enne kirjutasin, moderaatoreid ei pea ju olema kindlasti ainult kaks-kolm.
Olen lugenud foorumeid, kus on isegi igal alajaotusel (erineval teemal) erinev moderaator.

Kahju,et meie ei suutnud meie veterani ümber veenda kuid anname aega ja rahu taastub uuesti ehk mõtleb ringi.Meie ju teame kui abivalmis on Kaljukits-es sündinud isiksused.
Jahimees
ES1THH
73

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » R Nov 09, 2007 11:18 pm

hillar kirjutas: Meie ju teame kui abivalmis on Kaljukits-es sündinud isiksused.
Jahimees
ES1THH
73

Muidugi teame! kaljukits tunneb kaljukitse ;)
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Mär 10, 2008 1:02 pm

Teema jälle aktuaalne.

Küsiks, et kas on vajadust? Hetkel siis porri tegelasi ei ole enam. Kuidas tundub teemades arutelud jms. Kas lähevad väga teemast ära? Ma ise suhteliselt vähe käin siin ringi vaatamas (loe: teemasid lugemas). Hommikul käin korra üle, vaatan pm-id ära ja meili loen läbi ja mõned teemad ka, kui on midagi kirjutatud. Kodus kaob aeg täitsa käest ära.

Hetkel on moderaatoriteks Ambur ja äpu. Mulle vähemalt tundub, et nad väga hästi hakkama saanud. Kas on neile veel abi vaja lisaks? Kedagi "kurjemat" :lol: ? Eelmine kord tõsteti esile: Kaljukits, Muki.

Mulle jääks siis puhtalt ainult tehniline pool. Suurema osa teeksid ära moderaatorid.

Tundub, et siin on meil ka tunduvalt parem seltskond koos kui enamus foorumites. Läbustamist väga vähe. PMR repiiterite teema võiks teha mitmeks, seal natuke segamini asi, aga muidu ok. Kuna ise pole viicinud sellesse teemasse eriti süübida, siis ei hakanud ka pooleks lööma, aga see selleks.

Andke siis tagasisidet.

Marco.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » E Mär 10, 2008 1:19 pm

Marco kirjutas: Kedagi "kurjemat" :lol: ?

Mulle väga meeldib Al Capone ütlus: "Olen enamuses hea sõnaga inimestega läbi saanud, revolver on vaid abiks olnud..." :D
Aga tõsi ta on, vahel tundub, et kurjemat häält on vaja teha siingi.
Ennast ma aga välja ei paku ;), kardan, et võin olla vahel liiga kuri :shock:
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » E Mär 10, 2008 2:51 pm

No ei ole ju siin keerulist midagi :) Ei pea selleks isegi ju kuri mitte olema.Vastavalt vajadusele siis eelneva hoiatuse saatel lihtsalt sulged/liigutad/kustudad teemad sinna kuhu vaja.Vaadates teisi foorumeid siis meil jah mingit erilist tapmist ja tagaajamist pole 8) Aga midagi keerulist mina selles asjas küll ei näe eriti kui vaadates seda, et meil siin ikka kultuuriline kiht mitte kultuurkiht nagu nii mõneski teises foorumis:)

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » E Mär 10, 2008 3:18 pm

Külastan mitmeid oma huvialadega seotud foorumeid ja tuleb rõõmuga tõdeda, et raadiomeeste foorumid on suutnud jääda enamalt jaolt abivalmiteks ja korrektseteks. Kahjuks ei saa seda öelda nii mõnegi muu foorumi kohta, ei tea, kas lähenev kevad teeb inimesed veidi närvilisemaks või milles see asi on. Olgem siis meie ikka rahulikud ja mõnusad edasi :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist