sisselogimine

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » E Veebr 25, 2008 4:32 pm

Keegi IT-värgis hästi kodus olev tegija võiks siiski kirja panna, millised konkreetsed seaded tuleks täpselt üle vaadata ja millised need seaded peaks täpselt olema. Arvan, et ega need teadmised kellegile paha ei tee. Arusaadav, et kasutatakse mitmeid internetilehitsejaid, uuemaid ja vanemaid versioone jne. Arvutikasutajaid on ju mitmel tasemel, mõni tunneb asja läbi ja lõhki, mõni kasutab aga arvutit lihtsalt tavakasutaja tasemel.
Muidu kukub sama välja, et kui keegi tuleb minu juurde ja kurdab, et ta raadiojaam, mis koosneb sadadest detailidest, on vastuvõtul tuimavõitu, saab minult vastuseks 4 sõna: "vaata oma jaam üle" . :)
Enda jaoks teeb asja huvitavaks just see, et samade seadetega saab ühte foorumisse kohe sisse logida, teine jälle kipub tõrkuma.

Loodan, et rahvas ei võta seda minu juttu irisemisena, lihtsalt tekkis selline mõttevälgatus, et tore oleks, kui küsimused saaks ka asjatundliku vastuse, mitte aga stiilis, et mul logib, mul ei logi ja vaata oma masin üle :) Ärge siis väga pahandage :)

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » E Veebr 25, 2008 8:23 pm

Kui Google-isse sisestada päring: CB foorum, siis saame sealt sellised vastused ( panen paar esimest):

CB foorum :: EsilehtCB foorum, CB foorum Kõigile, kellel on midagi pistmist CB jaamadega ja ... Peaks leidma midagi kasulikku foorumi adminnidelt ja moderaatoritelt. ...
www.cbfoorum.pri.ee/ - 40k - Puhverdatud - Sarnased lehed

CB foorum :: RegistreeriSelle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. ...
www.cbfoorum.pri.ee/profile.php?mode=register&sid=6dcea8ecd5bcfe50a00917bb1acdb1fb - 15k - Puhverdatud - Sarnased lehed
Rohkem tulemusi www.cbfoorum.pri.ee pealt »

Sedasi siis, et Google- i poolt antavatel aadressidel www ees.

Kui aga sisestada aadress: http://cbfoorum.pri.ee , peaks kõik toimima normaalselt. www siis kindlasti ära jätta!

Vähemalt minul oli see viga, et olin esmakorral aadressi Google-i alt pannud, sellest siis ka need hädad logimisega. :oops:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist