Piirkondade sidede teemad

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Piirkondade sidede teemad

PostitusPostitas nemo » P Mai 03, 2009 11:07 am

Tooks välja ühe mõtte peale erinevate piirkondi hõlmavate teemade vaatamist.
Jaotaks Eesti piirkondadeks ja ehk ka selle jaoks eraldi kategooria (praegu on "probleemid ja küsimused" all ning suht halb on jälgida)

Kirde-Eesti - Lääne- ja Ida-Viru, Jõgevamaa
Kagu-Eesti - Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa
Edela-Eesti - Viljandimaa, Pärnumaa
Loode-Eesti - Raplamaa, Järvamaa, Harjumaa
Saared (?) - Läänemaa, Saaremaa, Hiiumaa

(?)= nimetuse soovitust vaja, endal hetkel muud peale "Saared" pähe ei tulnud.

Ootaks vastukaja, ideid ja ettepanekuid
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
sombi
Veteran
Veteran
Postitusi: 1096
Liitunud: K Nov 29, 2006 2:28 am
QTH: KO19SA21NG
QTH2: KO19SA04OM
Asukoht: Noarootsi (Pürksi)
Kontakt:

PostitusPostitas sombi » P Mai 03, 2009 1:31 pm

Äkki sobiks Lääne-Eesti?
53907675, 57439192
ES3RLA
160m, 80m, 10m, 2m, 70cm, PMR, CB

myller
Veteran
Veteran
Postitusi: 338
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:16 pm
QTH: KO18KI

PostitusPostitas myller » P Mai 03, 2009 1:55 pm

Põhiilmakaarte järgi jaotus oleks lihtsam. Muidugi võib saartele nimeks panna Moonsundi arhipelaag. Kõlab uhkelt ja on juriidiliselt korrektne.

73!
Kalev

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » P Mai 03, 2009 8:52 pm

Sul on väga hea ettepanek, Nemo! Oleme Marcoga ja teiste modedega seda teemat juba arutanud ja leidnud, et see on igati mõistlik sisse viia. Hetkel ootame Marcolt, et ta vastava uue alajaotuse foorumisse looks, kuhu siis saaks kõikvõimalikke piirkondlikke teemasid kirjutada ja olemasolevaid sinna nihutada.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Mai 04, 2009 8:23 am

Oh, jah. Sry mehed, mmu siin vahepeal oli megalt mässamist nii isiklike, kui tööasjadega. Teen kohe alajaotuse ära ja Kaljukits, ole hea hakka "mägesid" liigutama.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » E Mai 04, 2009 9:22 am

Liigutasin kõik piirkondlikud teemad, mis leidsin, uude alajaotusesse. Kui avastate veel midagi, mis liigutamist vajaks, andke palun märku!
Muret teevad korduvad pealkirjad, millega võitlemiseks puuduvad nagu vahendid. Marco äkki aitab.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Mai 04, 2009 9:51 am

KAs sa samade pealkirjade alt kokku ei saa tõsta teemasid ja siis tühi teema ära kustutada??
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » E Mai 04, 2009 10:12 am

Mul on vaid 4 nuppu: kustuta, liiguta, lukku ja poolita.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Mai 04, 2009 11:11 am

Kurja jah, me oleme sel teemal rääkinud. Ei ole ma ka leidnud seda varianti, et saaks postitusse lisada. Peab mõtlema vist vers. uuenduse peale phpbb 3-le, seal võimalusi s***x rohkem.
Feel free to try everything, because you only live once.

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » E Mai 04, 2009 6:49 pm

Tehke upgrade phpBB3-ks ja saate kasvõi ühekaupa postitusi edasi tagasi tõsta.... ja palju muud... järgi proovitud korduvalt..
CB-CH23FM/PMR446-CH6,00/2m-145,500/70cm-433,500/80m-3,670 - http://wiki.kuus.eu

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Info

PostitusPostitas nemo » N Mai 07, 2009 7:24 am

Liigutatud siia Piirkondlikust alamteemast. Moderaator.

Uus rubriik on, aktiivsust ka on.
Ainuke asi mis ei klapi, on see et Eesti on mõnes mõttes väike, aga ka suur.
Siia tekib nüüd teemasid nagu seeni peale vihma ja lõpuks on meil a'la 3 lehekülge täis neid.
Ja hakkab raskusi tekitama oma liigitamine - et kuhu piirkonda ma siis kuulun?
Lõpuks on nii, et sõidab keegi Läänemaale ja on soov sideteste teha ning tal tuleb tänu iga küla, valla, linna teemadele postitada teade paljudesse teemadesse. Ja miks? Ma ise loen ka osasid teemasid nii, et lasen kärmelt pilgu üle ja hetk hiljem ei meenu, mis seal kirjas oli... (piirkondadest loen ainult neidkorralikult, kus ise viibin või aegajalt viibin ja mulle ka liigituselt kõige sobivam on)
Ärge liiga hoogu ka sattuge, sest hiljem on moderaatoritel ja ka adminnil liiga palju tööd teie teemade ümber liigutamisel


NB! Teema võib pärast kustutada
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

rax
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: L Aug 16, 2008 11:26 am
QTH: KO29VG
Asukoht: L-virumaa
Kontakt:

Re: Info

PostitusPostitas rax » N Mai 07, 2009 7:29 am

nemo kirjutas:Uus rubriik on, aktiivsust ka on.
Ainuke asi mis ei klapi, on see et Eesti on mõnes mõttes väike, aga ka suur.
Siia tekib nüüd teemasid nagu seeni peale vihma ja lõpuks on meil a'la 3 lehekülge täis neid.
Ja hakkab raskusi tekitama oma liigitamine - et kuhu piirkonda ma siis kuulun?
Lõpuks on nii, et sõidab keegi Läänemaale ja on soov sideteste teha ning tal tuleb tänu iga küla, valla, linna teemadele postitada teade paljudesse teemadesse. Ja miks? Ma ise loen ka osasid teemasid nii, et lasen kärmelt pilgu üle ja hetk hiljem ei meenu, mis seal kirjas oli... (piirkondadest loen ainult neidkorralikult, kus ise viibin või aegajalt viibin ja mulle ka liigituselt kõige sobivam on)
Ärge liiga hoogu ka sattuge, sest hiljem on moderaatoritel ja ka adminnil liiga palju tööd teie teemade ümber liigutamisel


NB! Teema võib pärast kustutada

Minu ettepanek oleks selline et teha eraldi rubriik kus kui keegi tahab kuskil miskit testida või proovida siis saab enne sinna yles riputada!Ise loeksin ja kui vaja siis saaksin ka joppe selga panna ja autosse minna et kuulda ja ka vajadusel vastata!Rubriigi nimi võikski olla mingi a la test vms
DANITA 640AM.
ML145
Kutsung rax
Дерьмократия

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Info

PostitusPostitas Kaljukits » N Mai 07, 2009 7:43 am

nemo kirjutas:Uus rubriik on, aktiivsust ka on.
Ainuke asi mis ei klapi, on see et Eesti on mõnes mõttes väike, aga ka suur.

Peaaegu kõik need postitused on foorumi teistest osadest siia liigutatud. Kindlasti saab veel neidki süstematiseerida, kuid jätaks selle pisut hilisemaks, sest olemasolev foorumi formaat ei võimalda just kõike teha. Vaatame pisut, kuidas elu siin käima läheb. Kui tunnete, et teie plaanitud kirjutis olemasolevate teemade alla kuidagi ei sobi, võib julgelt uue teema teha. Pealkiri peaks sisaldama kindlasti geograafilist ala ja peaks olema ikka vähe laiem kui ainult vald või küla.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Info

PostitusPostitas nemo » N Mai 07, 2009 8:06 am

rax kirjutas:Minu ettepanek oleks selline et teha eraldi rubriik kus kui keegi tahab kuskil miskit testida või proovida siis saab enne sinna yles riputada!Ise loeksin ja kui vaja siis saaksin ka joppe selga panna ja autosse minna et kuulda ja ka vajadusel vastata!Rubriigi nimi võikski olla mingi a la test vms

Rax, ma pidasin siiski silmas seda, et siin näit tartu meestel jääb juba kanaleid väheks, varsti on neil ka iga linnaosa kohta oma teema nii (see läbi huumoripilgu kirjutatud).
Geograafiline jagamine on vajalik, kuna aga maakonna piirid ida-lääne jne suundi ei tunnista normaalselt, siis sellepärast saigi ideena välja käia kirde-kagu jne suunad.
Lihtsam on tõesti lugeda ühte teemat kui selle asemel kokku 3-e või rohkemat. Ise olen täna õhtust alates Vooremaal, enda ettepaneku alusel kuuluksin ma Kirde-Eesti alla. Samas jäävad mulle CB peal side kaugusesse ka Tartu, Põlva ja ka osalt Järva maakond. Lihtsam on jälgida näit teemasid Kirde-Eesti, Kagu-Eesti ja kuna Järvamaa sobib rohkem Loode piirkonna alla, siis ka Loode-Eesti side. Kokku tuleb 3 teemat ja ei võta aega lugemine ning kui vaja midagi teada anda, siis ka kirjutamine. Praegu pean jälgima rohkem teemasid.
Kui muidu on meie rahvusel kombeks, et igal ühel oma jne (eestlase lõunasöögist parem ei räägi :lol: ), siis internetis pole me üksi ja siin on vaja ühistegevust, sama ka eetris
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » N Mai 07, 2009 11:40 am

Ei hakka oma viimasele postitusele juurde sodima, lisan eraldi. Muidu jääb märkamata.
Hommikul mõte ei töödanud eriti hästi, aga toon ühe hea näite siin ära
OK, igal maakonnal oma teema, linnadel ka. Sõidab keegi Tallinnast näit Valgasse ja kirjutab kiiruga ainult Tartu piirkonna teemasse. Siis Valga ja Võru inimesed vaatavad, ah et Tartu ainult ja ei ootagi mingit sidet. Pärast sõitjal probleem, et tema terve tee lärmas mikrisse nii et keel vestil ja keegi peale Tartu piirkonna talle ei vastanud.
Nii nagu Kaljukits kirjutas, et läheb aega alajaotusega, niikaua vähemalt peaks olema kannatust mitte teha siin risti-rästi piirkondi. Näit Lääne-Harjumaad on lausa 2 teemat
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist