Wiki ja Albumid

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Wiki ja Albumid

PostitusPostitas Marco » R Juun 12, 2009 10:32 am

Kui tähelepanelikud foorumikülastajad vaatavad paremat äärt, siis märkate, et on tekkinud sinna uued lingid. CBWiki ja Albumid. Tublid wiki idee väljakäiad, palun saatke mulle materjale, mida sooviksite seal näha. Kui keegi soovib panna üles mõnda huvitavat pilti nt möödunud üritustest, siis andke teada.
Samuti on seal ka otsetee Tehnoturule :wink:
Feel free to try everything, because you only live once.

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas smr » R Juun 12, 2009 1:30 pm

Wiki link ei tööta :)
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas Marco » R Juun 12, 2009 2:19 pm

Töötab ju ;) :mrgreen:
Feel free to try everything, because you only live once.

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas smr » R Juun 12, 2009 2:20 pm

mhmm, link parandatud
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

rannamees
Väga vana tegija
Väga vana tegija
Postitusi: 509
Liitunud: T Jaan 18, 2005 5:21 pm
QTH: KO29KI
Asukoht: P8.00
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas rannamees » R Juun 12, 2009 2:24 pm


Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas nemo » R Juun 12, 2009 3:26 pm

Marco kirjutas:Kui tähelepanelikud foorumikülastajad vaatavad paremat äärt, siis märkate, et on tekkinud sinna uued lingid. CBWiki ja Albumid. Tublid wiki idee väljakäiad, palun saatke mulle materjale, mida sooviksite seal näha. Kui keegi soovib panna üles mõnda huvitavat pilti nt möödunud üritustest, siis andke teada.
Samuti on seal ka otsetee Tehnoturule :wink:

Wiki-s on vaja enne kategooriad valmis teha. Nagu ma aru saan, siis tuleb see wiki nii, et keegi kasutajat sinnna registreerida ei saa ja seega ei saa ka otse materjale üles panna?
Olemas on ka CMS, mis sisaldab portaali, foorumit ja wikit, samuti on lisatav ka galerii ja kõik toimib sama kasutajaga nagu sisse logides portaali. Milleks vaja sellist nö tellimise süsteemi? Siis võiks juba foorum ka olla kohati tellimise peale postitamisega

Ma parem panen enda materjalid jms edaspidigi Traadita WIKI-sse, vähemalt ei pea ma seal tellima millegi ülespanekut
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas smr » R Juun 12, 2009 3:27 pm

Väga mõistlik oleks tõesti hoida info ühes kohas koos. Miks üldsegi mitte kasutada suurt wikipedia.orgi?
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas Marco » E Juun 15, 2009 8:20 am

nemo kirjutas:
Marco kirjutas:Kui tähelepanelikud foorumikülastajad vaatavad paremat äärt, siis märkate, et on tekkinud sinna uued lingid. CBWiki ja Albumid. Tublid wiki idee väljakäiad, palun saatke mulle materjale, mida sooviksite seal näha. Kui keegi soovib panna üles mõnda huvitavat pilti nt möödunud üritustest, siis andke teada.
Samuti on seal ka otsetee Tehnoturule :wink:

Wiki-s on vaja enne kategooriad valmis teha. Nagu ma aru saan, siis tuleb see wiki nii, et keegi kasutajat sinnna registreerida ei saa ja seega ei saa ka otse materjale üles panna?
Olemas on ka CMS, mis sisaldab portaali, foorumit ja wikit, samuti on lisatav ka galerii ja kõik toimib sama kasutajaga nagu sisse logides portaali. Milleks vaja sellist nö tellimise süsteemi? Siis võiks juba foorum ka olla kohati tellimise peale postitamisega

Ma parem panen enda materjalid jms edaspidigi Traadita WIKI-sse, vähemalt ei pea ma seal tellima millegi ülespanekut


Ei anna sellepärast kõigile kasutajaid, et siis võib tekkida hetk, kus info on kontrollimata ja tänu sellele ka mitte adekvaatne. Kui sa nemo soovid panna materjali üles, siis räägi sellest ja ma teen sulle kasutaja.

Edit:
Hea meelega annaks wiki haldamise üldse kellegi teise kätesse. Nii, et kes on huvitatud?
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas nemo » E Juun 15, 2009 10:12 am

Marco kirjutas:Ei anna sellepärast kõigile kasutajaid, et siis võib tekkida hetk, kus info on kontrollimata ja tänu sellele ka mitte adekvaatne. Kui sa nemo soovid panna materjali üles, siis räägi sellest ja ma teen sulle kasutaja.

Edit:
Hea meelega annaks wiki haldamise üldse kellegi teise kätesse. Nii, et kes on huvitatud?


Info kontrollimata ja eba adekvaatne - seda võib kohata paljudes wiki-des ja just sellepärast ongi jäetud võimalus teistel kasutajatel redigeerida artiklit. Kui aga teisi kasutajaid pole, kes siis vastutab info õigsuse ja kontrolli eest? Ok, see selleks. Aga tähelepanu juhiks sellele. et ka wiki-s on olemas kasutajate õiguste süsteem ja korralik administreerimise võimalus ning kui midagi sellist juba üles panna, soovitan ka süsteemi haldus selgeks saada (eriti vajalik kui peaks tulema kriisi olukord, kus mingi osa lakkab töötamast vms ; kehtib ka foorumi kohta)

Loodan et kellegile "varba" peale ei astunud selle jutuga
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas Marco » T Juun 16, 2009 8:25 am

nemo kirjutas:
Marco kirjutas:Ei anna sellepärast kõigile kasutajaid, et siis võib tekkida hetk, kus info on kontrollimata ja tänu sellele ka mitte adekvaatne. Kui sa nemo soovid panna materjali üles, siis räägi sellest ja ma teen sulle kasutaja.

Edit:
Hea meelega annaks wiki haldamise üldse kellegi teise kätesse. Nii, et kes on huvitatud?


Info kontrollimata ja eba adekvaatne - seda võib kohata paljudes wiki-des ja just sellepärast ongi jäetud võimalus teistel kasutajatel redigeerida artiklit. Kui aga teisi kasutajaid pole, kes siis vastutab info õigsuse ja kontrolli eest? Ok, see selleks. Aga tähelepanu juhiks sellele. et ka wiki-s on olemas kasutajate õiguste süsteem ja korralik administreerimise võimalus ning kui midagi sellist juba üles panna, soovitan ka süsteemi haldus selgeks saada (eriti vajalik kui peaks tulema kriisi olukord, kus mingi osa lakkab töötamast vms ; kehtib ka foorumi kohta)

Loodan et kellegile "varba" peale ei astunud selle jutuga


Varba peale kindlasti mitte. Kuna mul pole tõesti aega wikiga tegeleda, siis sai see üles pandud, kuna avaldati soovi. Nemo, kas sa poleks huvitatud sellega tegelemisest. Kasutajad, kes SIIN teemas aktiivsed olid ja kaasa kiitsid on nüüd kuidagi vaikseks jäänud. Juhul, kui keegi enam huvi üles ei näita ja vaja pole, siis võin selle wiki sama kiirelt ka maha võtta.
Feel free to try everything, because you only live once.

goodeye
Veteran
Veteran
Postitusi: 636
Liitunud: N Juul 26, 2007 4:20 pm
QTH: KO38II45AP
QTH2: KO29GJ82VO
Asukoht: Tartu, Tammelinn

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas goodeye » T Juun 16, 2009 8:53 am

Marco kirjutas:Varba peale kindlasti mitte. Kuna mul pole tõesti aega wikiga tegeleda, siis sai see üles pandud, kuna avaldati soovi. Nemo, kas sa poleks huvitatud sellega tegelemisest. Kasutajad, kes SIIN teemas aktiivsed olid ja kaasa kiitsid on nüüd kuidagi vaikseks jäänud. Juhul, kui keegi enam huvi üles ei näita ja vaja pole, siis võin selle wiki sama kiirelt ka maha võtta.

wiki peaks ikkagi tegema nii et iga registreeritud kasutaja saaks andmeid lisada. nii tekib palju rohkem informatsiooni ja lahendusi wikisse.
Pilt3Ø4GE
President GLENN, Cobra MT-725

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas Marco » T Juun 16, 2009 9:08 am

See kes hakkab wikit haldama, see võib ümber käia temaga kuidas soovib. Lepime nii kokku :wink:. Sooviavaldused palun siia teemasse.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
hard0
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 117
Liitunud: N Nov 29, 2007 7:50 pm
QTH: liikuv
Asukoht: Läänemaa

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas hard0 » N Juul 02, 2009 5:05 pm

Võin aidata wiki tegemisel.
Pakuks välja ka teemajaotuse:
1. Sissejuhatus ja seadusandlus(?)
2. CB ja sellega seonduv
3. PMR446 ja sellega seonduv
4. LPD433 ja sellega seonduv
5. Raadioamatöörlus(mingi sissejuhatav tekst ja link ERAÜ-le?)
6. Raadioteooria(?)

goodeye
Veteran
Veteran
Postitusi: 636
Liitunud: N Juul 26, 2007 4:20 pm
QTH: KO38II45AP
QTH2: KO29GJ82VO
Asukoht: Tartu, Tammelinn

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas goodeye » L Juul 04, 2009 12:32 am

hard0 kirjutas:Võin aidata wiki tegemisel.
Pakuks välja ka teemajaotuse:
1. Sissejuhatus ja seadusandlus(?)
2. CB ja sellega seonduv
3. PMR446 ja sellega seonduv
4. LPD433 ja sellega seonduv
5. Raadioamatöörlus(mingi sissejuhatav tekst ja link ERAÜ-le?)
6. Raadioteooria(?)

7. Antennide konstruktsioonid
8. Digitaalside protokollid
9. Ühendusskeemid
Pilt3Ø4GE
President GLENN, Cobra MT-725

Kasutaja avatar
hard0
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 117
Liitunud: N Nov 29, 2007 7:50 pm
QTH: liikuv
Asukoht: Läänemaa

Re: Wiki ja Albumid

PostitusPostitas hard0 » L Juul 04, 2009 1:42 am

10. Jaamade, antennide jms ülevaated, kasutajate hinnangud(review)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist