1. leht 1-st

Kas keegi viitsiks?

Postitatud: N Mär 10, 2005 10:27 am
Postitas Marco
Tere Kõigile liitunud huvilistele.

Kas on kellelgi viitsimust teha kasvõi mingi algeline "koduleht" kus oleks cb-nduse ja raadioamatöörluse kohta tutvustavat materjali + siis link siia foorumile. Lükkaks esialgu üles hoti servusse aadressile http://www.hot.ee/cbvennad, sellega seoses saaks ka vähe promoda seda üritust neti otsingumootoris, mida siiski kasutab enamus eestlasi. Samas kui kogu see cb-ndus inimestele küllalt huvitavaks teha, siis küll tuleb ka uusi liikmeid juurde ja äkki ka eeter elavneb.

Samas kuulutaks välja ka logo konkursi nii, et pange aga ideid üles.

Tervitades,

Marco

Postitatud: P Mär 27, 2005 12:25 am
Postitas mave
Hei!

Algelise koduka teekisin valmis küll ja mingisuguse logo samuti, kuid...

Äkki pakub keegi hoopis välja mingi serveriruumi, mis asetseks eestimaal või oleks Lycose reklaamivaba. See on suht pisike foorum ning ruumi ei tohiks palju enda alla võtta.

Kui vaba aega rohkem on mõni päev siis võib nikerdada, aga ainult oleks tarvis neid tekste, mis sinna kodukale üles läheksid.
**
Samas ma lihtsalt teeksin ettepaneku, et kustutada see mobiilide ja arvutite alateemad. Kui keegi tahab osta omale arvutit või telefoni siis osta.ee või hinnavaatluse foorumid on suureks abiks. Või siis ühendada näiteks CB/Elektroonika/Mobiilid/Arvutid kõik ühe teema alla, sest vaevalt siin tekib nii suur huvi/tegevus selle kõige vastu, et eristamamiseks on vaja eraldi teemasid :)

Veel mõtteid, siis näiteks ühendada Kaupluste ja Linkide teema...
Põhjusmõtteliselt, et oleks kompaktsem ja mugavam kasutada.


susiteab@hot.ee on mailiaadress.

Postitatud: P Mär 27, 2005 6:59 pm
Postitas Ambur
Hei!
Kodulehe tegemisele on tulnud nagu vähe vastukajasid. Neeger, Hoomer ja teised CB+arvuti fännid pange pead tööle, mõtelge logo ja kujundus välja. Teemade jaoks materjali leiduks küll. Seal aitaks ka ise kaasa.

Olen nõus Mavega ostan-müün-vahetan teemade kompaktsemaks muutmisega. Võiks näiteks üldpealkirjaks panna "Turg" ja sinna ainult kolm alateemat "Ostan" "Müün" "Vahetan". On lihtsam vaadata, mis parajasti huvitab. Samuti võiks ka "Lingid" ja "Kauplused" kokku panna.
NB! See on ainult minu arvamus.
Tervitades, Ambur

Postitatud: E Mär 28, 2005 9:46 am
Postitas Marco
Muutsin siis natuke foorumit kompaktsemaks Teema "Turg" täitsa olemas ja samuti lükkasin kauplused ja lingid ühe teema alla. Rõõm näha, et asi hakkab juba vaikselt ilmet võtma :supz: . Endal käis ka läbi selline mõte peast, et kusagile kellegi servusse väike ruum võtta, et saaks lahti nendest mõttetutest lycose reklaamidest ja pop uppidest :banghead: . Loodan, et mingi aeg paraneb ka mu rahaline seis, siis võtan zone.ee-st selle kõige odavama paketi ja saame seal edasi tegutseda.
Kodulehe ja logo kohapealt niipalju, et arvatavasti tuleb mingi auhind välja panna, küll siis tuleks pakkumisi igasuguseid :lol: ega muidu ju inimene nii laisk, et ei viici midagi ette võtta.

:cya:

Postitatud: E Mär 28, 2005 9:51 pm
Postitas mave
Surfasin natukene ringi ja leidsin sellise kohta http://www.serverimaailm.com ja sealt paketid.

Ainult ma ei kujuta ette kui suure ruumi see foorum enda alla matab. Kuni 500mb võtab?

Foorumi aadress siis tuleks näiteks cbfoorum.pri.ee vms.

Postitatud: T Mär 29, 2005 9:38 am
Postitas Marco
Suured tänud mave väikese uurimustöö eest. Domeen cbfoorum.pri.ee on registreeritud ootan vastust EENETist, mis peaks tulema 7 päeva jooksul. Siis pean hakkama uurima teemat, et kuidas seda foorumit samal kujul ümber tõsta. Kui keegi on foorumit või MySQLi ümber tõstnud, siis palun andke inffi, kuidas on seda kõige kergem teha, sest miks leiutada jalgratast, kui keegi valdab juba teemat.


Nagu näha, asi liigub üheskoos paremuse poole :wink:

www.pmr446.ee aadress välja pakkuda tegijaile

Postitatud: K Mai 11, 2005 12:12 pm
Postitas turuline
see tähendab, et entusiastid võiks sellise aadressi peale teha PMR446 asju tutvustava lehe. Mina olen nõus teatud kulusid kandama.

Minu eesmärk selle asja juures on puhas omakasu - et Tehnoturu tooteid teenuseid reklaamida. Samas ehk saan midagi ka vastu pakkuda.
Mina olen Tehnoturuga seotud.

Re: www.pmr446.ee aadress välja pakkuda tegijaile

Postitatud: K Mai 11, 2005 12:39 pm
Postitas Marco
turuline kirjutas:see tähendab, et entusiastid võiks sellise aadressi peale teha PMR446 asju tutvustava lehe. Mina olen nõus teatud kulusid kandama.

Minu eesmärk selle asja juures on puhas omakasu - et Tehnoturu tooteid teenuseid reklaamida. Samas ehk saan midagi ka vastu pakkuda.
Mina olen Tehnoturuga seotud.


Millise aadressi peale PMR446 asju tutvustavat lehte teha tahad? Jäi nagu natuke segaseks :roll:

Postitatud: K Mai 11, 2005 12:48 pm
Postitas turuline
nojah ma uus kasutaja, kogenematu - arvasin et PEALKIRI on kaugele näha, panin sinna.

www.pmr446.ee

praegu asub Serverimaailma hostingu (tasuta paketiga) ja on laiskusest ümber suunatud Tehnoturu vastavale lehele.
Aga mõte oligi just sinna korralik hobi-leht teha.

Postitatud: K Mai 11, 2005 12:54 pm
Postitas Marco
jajah, krt, ma ei pannud tähele, et pealkirjas ilusti välja toodud. Kahjuks jah jäid natuke hiljaks nüüd serverimaailmas olemas täitsa oma ruum foorumi jaoks. Korralik informeeriv leht raadioamatööridele on Amburil juba olemas. Vaata ta profiili alt.

Postitatud: K Mai 11, 2005 1:12 pm
Postitas turuline
Selge.
Igatahes on Tehnoturg valmis õla (või midagi muud) alla panema ettevõtmistele, mis:

1. PMR446 ja CB sidet Eestis edendavad
2. ei ole Tehnoturule kahjulikud :-)

ettepanekud teretulnud.

Postitatud: E Juun 06, 2005 11:23 am
Postitas Marco
Hekseldasin teemat jälle natuke

Marcos33 küsimused nüüd Tehnoturu teema all :
Küsimus jaamade kohta

Postitatud: K Sept 07, 2005 1:12 pm
Postitas Fxz
Nüüdseks siis on ju serverimaailma hosting tasuline, kuid samas palju võtab see lehekülg ruumi- mu arust ei miskit erilist.. Aga samas on ju see foorum kah serverimaailma hostingu all, kes seda haldab, et miks sei saa siia alla seda panna?

Postitatud: N Sept 08, 2005 9:46 am
Postitas Marco
Fxz kirjutas:Nüüdseks siis on ju serverimaailma hosting tasuline, kuid samas palju võtab see lehekülg ruumi- mu arust ei miskit erilist.. Aga samas on ju see foorum kah serverimaailma hostingu all, kes seda haldab, et miks sei saa siia alla seda panna?


See foorum ongi Serverimaailma poolt pakutavas serveriruumis. Foorumi asutajaks ja haldajaks mina, ideedega on aidanud Rannamees, Serverimaailma odava ja hea pakkumise leidis ja edastas mulle mave, ning kui siin teema all natuke ringi vaadata, siis on päris paljud natuke ideid andnud, kuidas foorumit täiustada. Suurimad tänud teile :prayer:

Loodan et said oma küsimusele ammendava vastuse :roll: