Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

PostitusPostitas seljakott » E Nov 16, 2009 2:08 am

officer kirjutas:Eve tegi mu meelest teema selleks,et antenni paigalduseks väga konkreetset abi saada,mitte selleks,et siin heietada antennide paigaldamise umbmääraste probleemide üle,mida rikkalikult pakuvad selle foorumi teised teemad :D


Iga päevaga hakkab mulle rohkem pinda käima see osade NÖ VANEMATE OLIJATE targutamine...(rõhutan OSADE!!!)
Ja see ei käi ainult selle teema kohta.
Kurat võtaks me oleme siin foorumis ja cb lainealal just sellepärast, et olla abiks üksteisele toeks nii nõu, kui ka jõuga.(olgu selleks ükskõik mis küsimus) Kui keegi esitab küsimuse võib sellele vastata- viisakalt seda juhul kui sa tahad aidata AGA kui sinu IQ ületab selle teema või küsimuse tõstatajat 10 kordselt siis ole vait ja ära saada teda guugeldama las teised aitavad kes viitsivad või kelle ego lubab seda teha.
Lisaks veel niipalju, et kui me tahaks guugeldada siis me teeks seda ju. Oluline ongi saada informatsioon kellegi targema käest kes teemat vabalt valdab.
Mina isiklikult arvan, et piisavalt palju uusi entusjaste on just sellepärast minema peletatud...

See, et herr officer oma postituse lõppu kena smaily pani on küll tore aga ei muuda selle nõmedat sisu. Õpetage nooremaid mitte ärge hakake kohe näkku peksma mingi valesse kohta postitatud teema pärast.
Nagu eetris vähe oleks kuuldud seda NÖ ärapanemist... oioii väägev targad mehed... jaa aga mida need targad mehed 23. teevad???
145.500 miks nad seal ei ole ??? ma võin vastata sest siin 23. on rohkem juttu ja tegelasi.
Mina liitusin selle foorumiga ja CB teemaga aastal 2005 ja see on see mis on nende aastatega kripeldama jäänud.
Mitte et mulle meeldiks anonüümselt midagi kirjutada kuhugile foorumisse siis lisan siia ka oma nime ja tel.nri juhuks kui kellelgi peaks olema mingit pädevat vastulauset mis oleks vaja edastada väga kiiresti.
Tervitades
Marko Lepp
550 72 72
73!!!
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

PostitusPostitas officer » E Nov 16, 2009 10:03 am

...mina igal juhul tänan,et mind (ka) juba vanemaks olijaks peetakse :D ja positiivne hinnang minu IQ antakse(ise ma ei julge seda küll teha).
See,et "osasid" meist 145.500 peale saadetakse on üldsusele eksitav,meil siin Tallinna ümbruses on õhtuti üks teine sagedus,kus päevasündmused üleräägitakse...145,500 jututuba ei peeta,see on kutsesagedus.
Aga kui noorel lällajal on esmaspäeva hommikul kopp ees,siis googeldades leiab kindlasti arvukalt firmasid,kes ekskavaatorite remondiga tegelevad,tean ühte Pärnu mnt. mööda välja sõites paremat kätt...see tundub ka kopaomanikule kodulähedal olema!
Ja veel,kui soovitaks minule ärapanna,siis selleks on eraldi teema olemas!
Ilusat ja selginevat sügishommikut!
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

Re: Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

PostitusPostitas seljakott » E Nov 16, 2009 10:48 am

officer kirjutas:145,500 jututuba ei peeta,see on kutsesagedus.


ma tean, et see on kutsesagedus.... pole vaja targutada.
ja samas ei hakka ma teiste bändide kutsesagedusi siia kirjutama... igaüks teab ise kus ta olema peaks.
Okei kui meeldib tähti närida... siis amatöörbändide kutsekanalitel. oled õnnelik?
Küsimus ei olnudki just Sinule ärapanemises... loe postitus korralikult läbi seal on selgelt kirjas, et foorumis ja cb-lainetel.
Ja küsimus ei ole vaid sinus. Lihtsalt see postitus oli viimane tilk.
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

PostitusPostitas Kaljukits » E Nov 16, 2009 11:58 am

Sõbrad, tegelege rohkem raadiosidega, see on palju huvitavam kui ärapanemine vms.
Vaadake millised kenad kaardid võib sidepidamise eest saada :D
Manused
3B8GT.jpg
3B8GT.jpg (103.4 KiB) Vaadatud 3724 korda
YI9HOC.jpg
YI9HOC.jpg (115.61 KiB) Vaadatud 3724 korda
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Aare
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 165
Liitunud: P Mär 08, 2009 12:31 am
QTH: KO38ME99
QTH2: KO38NF70
Asukoht: Põlvamaa

Re: Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

PostitusPostitas Aare » E Nov 16, 2009 12:04 pm

Kaljukits kirjutas:Sõbrad, tegelege rohkem raadiosidega, see on palju huvitavam kui ärapanemine vms.
Vaadake millised kenad kaardid võib sidepidamise eest saada :D



100% nõus Sinuga.Aitab juba sellest jamast ja asugem õige asja kallale.


304ARE
304ARE.ES6ARE

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Kopp ees sellest ärapanemisest foorumis ja CB-lainealal

PostitusPostitas Evo » E Nov 16, 2009 12:18 pm

Veidi teemast väljas, aga siiski...
Ühel laupäevasel õhtul jäin niisama 80m. peal Vene meeste arutelu lõppvõimendite teemal kuulama. Seal ikka leidub osavaid tegijaid. Alul olid sõbralikud nõuanded ja soovitused, diktsioon kah väga selge ja puhas. Siis muutusid juba osad häälikud "nätskemaks" ja algas kerge vaidlus, siiski küll veel rangelt tehnika piires. Aga lõpp läks nii põnevaks, et unustasin kuulates televisioonis reklaamitud väärtfilmi vaatamata. Tuleks veel lisada, et küll mõni keel võib ikka mahlane ja väljendusrikas olla.
Ärge siis pahandage. :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist