Reklaamist

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Reklaamist

PostitusPostitas Ambur » T Nov 17, 2009 11:58 pm

Minu meelest on rumal keelata foorumis elektroonika seadmete, komponentide ja muu otseselt foorumi olemusega seotu reklaamimine, nagu äsja led24 pakkumisega juhtus.
Iga selline reklaam on infoks foorumlastele, kust midagi nimeliselt saab ja see ongi üks foorumis teavitamise eesmärkidest. Mida rohkem selliseid pakkumisi, seda rohkem teatakse erinevaid müügikohti.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
maxxxx
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 55
Liitunud: E Veebr 05, 2007 9:53 pm
Asukoht: Tallinn KO29KK55 ja L-Virumaa KO29XK56

Re: Reklaamist

PostitusPostitas maxxxx » K Nov 18, 2009 12:47 am

Äkki peaks tegema eraldi teema?
Ära esita kunagi küsimust, kui vastusest midagi ei sõltu...

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas Kaljukits » K Nov 18, 2009 9:08 am

Kauplused ja lingid on sellisteks postitusteks igati sobiv paik.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas Marco » K Nov 18, 2009 3:42 pm

Mina pooldan seda, et kui keegi suvaline tahab foorumis reklaami üles panna, siis konsulteerigu foorumihaldajatega eelnevalt.
Kui juba vanem tegija tahab mingile lingile viidata, siis on see normaalne, mitte see, et mingi suva vant tuleb ja teeb oma esimese postituse oma firma/veebipoe/või midaiganes reklaamiks.

Internetieetika nazõvajetsa
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas seljakott » K Nov 18, 2009 4:50 pm

Marco kirjutas:Kui juba vanem tegija tahab mingile lingile viidata, siis on see normaalne, mitte see, et mingi suva vant tuleb ja teeb oma esimese postituse oma firma/veebipoe/või midaiganes reklaamiks.


100% nõus
kui suvaline hakkab kohe midagi reklaamima võiks olla tulemuseks konto sulgemine ja postituste kustutamine. LOE: tegemist on nagu spämmirobotiga.
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

Kasutaja avatar
hard0
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 117
Liitunud: N Nov 29, 2007 7:50 pm
QTH: liikuv
Asukoht: Läänemaa

Re: Reklaamist

PostitusPostitas hard0 » K Nov 18, 2009 7:55 pm

Allahindlus CB foorumi kasutajatele ei teeks paha..

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Reklaamist

PostitusPostitas officer » K Nov 18, 2009 8:50 pm

Ma siin pealetükkivate ja saamatute ning kodukootud kommertstekstide tulihingeline vastane(nagu head foorumikaaslased on kindlasti märganud :D ).
Olen selle foorumi administraatorist arusaanud,et see siin on hobbykaaslaste suht vaba suhtlemise keskkond,olgugi,et vahest püütakse "tuleriidale" tuua kommentaator,mitte tema seisukoht,...aga see selleks :roll:
Minu arvetest võiks siinsed olulised kaubandusteated piirduda viitega kaupmehe koduleheküljele,eeskujuks teised euroopa tehnikatemaatikaga suhtlusportaalid.
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: Reklaamist

PostitusPostitas janar » K Nov 18, 2009 11:27 pm

Ma olen eel kõnelejaga samal arvamusel

:ANAL:

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas Kaljukits » N Nov 19, 2009 8:41 am

officer kirjutas:Minu arvetest võiks siinsed olulised kaubandusteated piirduda viitega kaupmehe koduleheküljele,eeskujuks teised euroopa tehnikatemaatikaga suhtlusportaalid.

Nõus. Nii see LEDi reklaamiga täpselt oligi.
Tere! Kuna CB foorumi kasutajate hulgas on ka palju hobi-elektroonikuid ja nokitsejaid, siis usun, et järgmine link võiks nii mõnelegi teist olla kasulik:

http://www.led24.ee

LED24 e-poest leiate LED komponente, mooduleid, ribasid ja muid LEDidega seotud tooteid.


Aga ma usun, et nii vanad kui ka kõik uued potentsiaalsed postitajad panid sellest arutelust üht, teist kõrvataha.
Soovitan kasutajal led24 võtta ühendust foorumi adminn Marcoga, et saada ka temalt netieetikale vastav OK. Meil on tehnikafoorum ja sedasorti kraamiga kaupleja ei ole ka ise harilikult tehnikakauge inimene.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas Marco » N Nov 19, 2009 10:29 am

Üldjuhul on point selles, et selle "tehnikahuvilise" postitused foorumites piirduvadki vaid selle ühe postitusega ja siia ta tagasi enam never-ever ei tule.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » T Jaan 26, 2010 1:00 pm

Nu, poisid, saage aru, et on masu aeg ja igaüks, kellel on midagi müüa, teeb meeleheitlikke katseid oma nänni reklaamida.
Kuna aga tegemist polnud otseselt raadioasjandusse puutuva kaubaga, siis oli õige omavoliliselt postitatud reklaam maha võtta, seda enam, et tänapäeval küsitakse reklaamimise eest raha aga kodanik led24 ilmselt foorumi administraatori kukrusse midagi juurde ei pannud.
Teemasse "Kauplused ja lingid" võiks teha postituse, kui näiteks Tehnoturg midagi odavalt jagama hakkab või kui kuskil uus tehnikapoodavatakse. Aga otseselt reklaami tegemine foorumis mitteaktiivsete liikmete poolt on administraatori otsustada, kas ta lubab seda või mitte. Mina ei lubaks.
Selline on minu arvamus asjast.
President Lincoln
1/2 wl vertical

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

Re: Reklaamist

PostitusPostitas tyyp07 » P Sept 19, 2010 9:12 pm

Aga miks ei võiks kasutada reeglites sellist lauset ühest teisest foorumist: * Kui sa tahad teha oma ärile reklaami, siis iga foorumi kasutaja peab saama sinu poe letihindadest 25% odavamalt.
Siis igal ärikal oma vaba valik, et kas postitada oma tekst või mitte. Ja foorumi kasutajal kah kasud sees...
A see lihtsalt mõte...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist