Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas rom » K Jaan 06, 2010 8:41 pm

Jah.

212
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas Evo » K Jaan 06, 2010 8:47 pm

rom kirjutas:Jah.

212


Kohe värskelt liitununa nii konkreetne vastus...:)

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas rom » K Jaan 06, 2010 8:52 pm

Evo kirjutas:
rom kirjutas:Jah.

212


Kohe värskelt liitununa nii konkreetne vastus...:)



Vale oleks öelda, et ma aind selle vastuse pärast liitusin. Konkreetsele kysimusele konkreetne vastus. Häma tahaks ajada, kirjutaks Ladina-Ameerika seebika Eesti stiilis.

Piits,

212
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

Kasutaja avatar
Mario
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 212
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:54 pm
QTH: KO18WU
Asukoht: E-R: Laagri ja R-P ko18wu
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas Mario » K Jaan 06, 2010 9:29 pm

janno kirjutas:Ma arvan, et vastaspool võiks ka maha rahuneda ja jumala rahus vahvliküpsetajaid edasi müüa ja osta :lol:


No teeks siis selle eraldi teema "Turg" alla: "Muud vidinad" ja asi korras, mis iganes.
Krt siiani ju kõigega hakkama saadud ja nüüd: :axe: :butthead: :axe: :butthead: :Hangman: :oops: :!: :?: :idea: :arrow: :butthead: :axe: :argue: :boxing:
CB- Emperor Shogun->kl200p->1/2baas
PMR- Wouxun KG-UVD1P
Salalux

getukas2
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 68
Liitunud: N Jaan 15, 2009 7:36 pm
QTH: KO29JE
Asukoht: Kohila

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas getukas2 » K Jaan 06, 2010 10:54 pm

Nüüd vast antakse :axe: :Hangman:
Marco,parandan sind,CB ajalugu algas sul juba 1997. :D
Andke aga tuld!
:violent3:

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas nemo » N Jaan 07, 2010 12:42 am

Nonii... Lappasin läbi Marco eest, kuna tal sügav aja puudus on, oma postitusi... Mitte aga kõiki ja tulemus selline, et septembri algusest on neid otsingu andmetel 9 lehte ja neis pole mitte üht halisemist - mul veel prillid terved ja pole hetkel kangemaid vaja. Pole ka mitte ühtki ettepanekut teemade/rubriikide jne osas - v.a. Raadiojaamad ja -seadmed.
Kaks võimalust on:

Kas nüüd kellegile käis pinda see, et taheti mode heakskiidu saatel seda rubriiki - Raadiojaamad ja -seadmed?
või
Läks aastavahetus sitasti ja oli vaja leida keegi, kelle peal end välja elada?

Mis puutub uue logo postitusse, siis loe, mida kirjutasin mina
Mingist hetkest peale mitmekordset cache tühjendamist hakkas uut logo näitama.


ja sina, Marco, aga vastasid
Enne kui midagi kommida, et subsilver2 ei vaheta logo, siis võiks jah cookied tühjaks lasta ;)

Siin räägid ise juba mööda ja kus ma siin halasin?
Cookie on midagi muud kui vahemälu ehk cache, cookie ei sisalda pilte jne. Cookie on viimase sessiooni info hoidja ja päring lehe saamiseks tehakse seal leiduva info baasil. Muideks cookiedega on midagi paigast pikka aega olnud, tekib pidur sisse ja peale refreshi ei uuenda lehte mitmel korral järjest (aitab ainult kahel või kolmel korral cookie maha kustutamine refreshide vahel. Sisse-välja logimine ka ei aita siin midagi ja sama probleem on olnud erinevate arvutite ja erinevate op sysside kasutamisel täheldatud ning ärge targad hakake jahuma, et proxy serveris nüüd asi jne, sest ma ei kasuta proxyt) - mis täpsemalt, seda ma ei tea öelda, mina pole adminn ja ei näe, mis settingud on paika pandud cookiede jaoks. Nendega on täpselt nii, et kui ei tea mis teed, siis tasub jätta nende settingud nii nagu installi käigus on.

See, et ma keskharidusega olen ja veel ehitaja - täpsemalt maaler, on puhtalt minu asi. Aga see vastus
Ja ma ei pea vajalikuks enda seisukohta tõestada mingile keskkooliharidusega ehitajast juntsule.

jätab väga halva mulje sinust. Hobis ei oma tähtsust haridus, vaid haritus
Hariduse rohkuse poolelt ütleb mul isa, kes on EPA lõpetanud agronoomia alal - сила есть, думать нет надо - ta peab tähtsamaks haritust ehk elutarkust, elukogemusi jne. Hariduse rohkus olevat rohkem jõujuurikatele...

Vastus rannamehele - olen ka Ilmaril külas käinud peale CB eetris suhtlemise.

Vastus Amburile seoses selle harjumaa eetri suunaga - mind kukuti süüdistama ja ei toodud näiteid. Seda ei näe sa kas seetõttu, et süüdistaja adminn või pole jutuajamist korralikult läbi lugenud (see puhtalt minu arvamus).
Aga selle eetriga oli mis oli, kuna aga teada tahtsid, siis poetan veidi...
Jäi kellegi 4W autojaam+ML145 kellegile ette, et mis mögiseb koguaeg, kuulda nagunii pole, segab õigete meeste sidet siin jne... Kuuljaid eetris jagus, kes rääkisid targutasid sappa, ülejäänud olid vait, keegi veel (tean ka kutsungit, aga jätan anonüümseks) auto pealt hõikas vahele sooviga korrale kutsuda ning ei tehtud välja. Mina olin see kes ütles eetrisse - et õige mees paneb ennem mölisema hakkamist antenni kõrgemale kui maapinnast 2m kõrgusele kaika otsa...
Oli millal see oli, teavad sellest kes teavad ning ära tunnevad ka ennast mõned vast... Nimed jäävad minu ja kuuljate teada...
Paralleeli tõmbasingi just seetõttu nii, et umbmääraselt võime me kõik paukuda. Kui aga faktideni läheb, siis tulevad erinevad vabandused... Miks ma nimesid ei avalikusta? Põhjus selles, et julged ütlevad oma nime ja osaluse ise välja selle eetri looga seoses.

Ja lõpuks siis kaljukits
Kas Sa, Nemo, mõtlesid seda oma ettepanekut või mingit muud?
Selle sõnastus on küll kergelt raevukas ja sarkastilinegi :D
Nii nagu küsid nii ka vastatakse...elementaarne.

Polnud siin raevukust ega sarkastilisust ja see oli seesama ettepanek jah mida ma mõtlesin.


Ja miks eksisteerib minu kasutaja veel? Oli minu vaba soov avalik avaldus esitada.
Ja tegelt, Marco, ära näe vastuste ootamisega vaeva rohkem. Enamik nagunii ei poeta tõde foorumisse, põhjuseks arhiveerimine erinevate Bot-de poolt ning julguse puudumine OMA arvamuse ees, selja taga räägitakse tõde nii et antennid katustelt tolmuna alla pudenevad :D
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas Kaljukits » N Jaan 07, 2010 9:34 am

nemo kirjutas:Ja lõpuks siis kaljukits
Kas Sa, Nemo, mõtlesid seda oma ettepanekut või mingit muud?
Selle sõnastus on küll kergelt raevukas ja sarkastilinegi :D
Nii nagu küsid nii ka vastatakse...elementaarne.

Polnud siin raevukust ega sarkastilisust ja see oli seesama ettepanek jah mida ma mõtlesin.


Sinu vastusest, nemo, Amburile ei saanud mina küll mitte midagi aru, aga see polnud ka mulle mõeldud.

Tänan, nemo, et vastasid minu küsimusele.

nemo kirjutas:Kirjutan siia sappa, tegemist ka teemadega...
Probleem siis selles, et puuduvad reeglid osakonnale TURG - ainukesed reeglite hakatised on http://foorum.cbradio.ee/viewtopic.php?p=5#p5.
Tähelepanu probleemile pööras asjaolu, et on tolles osakonnas teemasid, mida ei saa siduda selle hobiga otseselt ja seisavad avatud staadiumis ning samas on ka teemasid, mis kohe lukku väänatakse. Ennem korralikud reeglid ja siis alles tegutsege! Hetkel ei saa vormistuse ja sisu suhtes nõudmisi ehitada - kui tahan, siis müün kasvõi sapaka väntvõlli

Edit: Osakonnas TURG on 4 rubriiki. Iga rubriigi päises peaksid olema reeglid ülal, mitte et need kuskil X teemas on.


ainukesed reeglite hakatised on:
samas on ka teemasid, mis kohe lukku väänatakse
Ennem korralikud reeglid ja siis alles tegutsege!
kui tahan, siis müün kasvõi sapaka väntvõlli


Äkki oskab keegi öelda minust paremini, mis sõnad iseloomustaksid täpsemalt, kui seda on "kergelt raevukas" või "sarkastiline", tsiteeritud ettepanekut?
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas nemo » N Jaan 07, 2010 11:19 am

Kaljukits kirjutas:
ainukesed reeglite hakatised on:
samas on ka teemasid, mis kohe lukku väänatakse
Ennem korralikud reeglid ja siis alles tegutsege!
kui tahan, siis müün kasvõi sapaka väntvõlli


Äkki oskab keegi öelda minust paremini, mis sõnad iseloomustaksid täpsemalt, kui seda on "kergelt raevukas" või "sarkastiline", tsiteeritud ettepanekut?

Kaljukits, vabandan ja järgmine kord kirjutan siis ettepanekud kolm lehekülge pikad, mahlased ja läbi kuninganna roosiaia. Sobib?
Ega muidu vist herr Kaljukits ei suuda tervet teksti omandada ja lõigub seda oma suva järgi endale arusaamiseks - kas on viha nüüd teiste vastu, et visatakse nalja teemadel gloobus ja veel mõningased? Ju oled sina ka selle suhtumise teiste poolt kuidagi ära teeninud? Või kuidas? Millegipärast kui sind pole torgitud pikka aega, ei leiuta sa selliseid arusaamasid teistele serveerimiseks ehk soov kujundada teiste maailmavaadet oma silmade läbi...
Ja vastusest Amburile ei pidanudki aru saama, sest see oli paralleeli tõmbamine kahe erineva keskkonna vahel. Küll Ambur ise sellest aru saab ja soovi korral vast lahti seletab, et kuhu ma sihtisin sellega
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas Kaljukits » N Jaan 07, 2010 12:49 pm

nemo kirjutas:Ega muidu vist herr Kaljukits ei suuda tervet teksti omandada ja lõigub seda oma suva järgi endale arusaamiseks - kas on viha nüüd teiste vastu, et visatakse nalja teemadel gloobus ja veel mõningased? Ju oled sina ka selle suhtumise teiste poolt kuidagi ära teeninud? Või kuidas?

Vastasin sind ennast, nemo, tsiteerides ainult sinu küsimusele. Ära siis oma raevust ja sarkasmist kõigi ja kõige vastu lõhke -kaitseventiili ei paista sul olema :D
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas officer » N Jaan 07, 2010 1:57 pm

....kuidagi lahja ja mannetu see sõim siin :D
Võrreldes sellega,mille osaliseks mina kunagi sain...siis oli see kuidagi "mahlakam" ja mis peaasi:organiseeritum ka .... :roll:
ES2JT/304JT

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas janno » N Jaan 07, 2010 3:00 pm

officer kirjutas:....kuidagi lahja ja mannetu see sõim siin :D
Võrreldes sellega,mille osaliseks mina kunagi sain...siis oli see kuidagi "mahlakam" ja mis peaasi:organiseeritum ka .... :roll:


Tahad sa meile sellest rääkida ?
CB-CH23FM/PMR446-CH6,00/2m-145,500/70cm-433,500/80m-3,670 - http://wiki.kuus.eu

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Kas foorumit ohjatakse liiga karmikäeliselt?

PostitusPostitas officer » N Jaan 07, 2010 3:34 pm

Ei taha... :D
Minu postitus oli mõeldud selleks,et tõmbaks nagu joone alla sellele jamale ja läheks "eluga" edasi...
Arvan,et sellel vastastikul "kukepoksil" võitjaid ei ole...pigem see meie, (suht asjalik!) foorum kaotab sellega :roll:
ES2JT/304JT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist