Foorumiga kolida?

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » P Nov 12, 2006 7:10 pm

martin1 kirjutas:
tyyp07 kirjutas:nii...et siis jätkaks teemat...on siis tekkinud kellelgi mingeid huvitavaid ideid asja kohta?Ja Mouser kas selle veebimajutuse kohta rääkisid?


ideede kohapealt nii palju et marcol pidi olema ju eelmise särgi kujundus või ma sain midagi valesti aru?


tyyp07 kirjutas:Sellest veel niipalju, et tegelikult vaja ju ka, et foorum koliks kuskile lühema lõpuga veebiserverisse et inimestele silma ja/või meelde jääks.Sellega lubas meil ju tegeleda kodanik Mouser.




Mul ei ole eelmise särgi kujundust, mul on ühe teise särgi kujundus, mis cb meestega üldse kokku ei lähe. :lol: Rääkisin sellest, et tehti mingi aeg tagasi mulle nö. suvlisele särgi kujundusele pakkumine.

Ja mis foorumi kolimisest siin räägitakse?? :nono: Mina kui hetkel ikka veel, selle foorumiga majandaja tahaks ka nagu mingit infot nende plaanide kohta. Mina küll hetkel ei näe põhjust kolima hakata, sest asi töötab korralikult. :mrgreen:
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » P Nov 12, 2006 9:08 pm

Marco kirjutas:
martin1 kirjutas:
tyyp07 kirjutas:nii...et siis jätkaks teemat...on siis tekkinud kellelgi mingeid huvitavaid ideid asja kohta?Ja Mouser kas selle veebimajutuse kohta rääkisid?


ideede kohapealt nii palju et marcol pidi olema ju eelmise särgi kujundus või ma sain midagi valesti aru?


tyyp07 kirjutas:Sellest veel niipalju, et tegelikult vaja ju ka, et foorum koliks kuskile lühema lõpuga veebiserverisse et inimestele silma ja/või meelde jääks.Sellega lubas meil ju tegeleda kodanik Mouser.




Mul ei ole eelmise särgi kujundust, mul on ühe teise särgi kujundus, mis cb meestega üldse kokku ei lähe. :lol: Rääkisin sellest, et tehti mingi aeg tagasi mulle nö. suvlisele särgi kujundusele pakkumine.

Ja mis foorumi kolimisest siin räägitakse?? :nono: Mina kui hetkel ikka veel, selle foorumiga majandaja tahaks ka nagu mingit infot nende plaanide kohta. Mina küll hetkel ei näe põhjust kolima hakata, sest asi töötab korralikult. :mrgreen:
Asi töötab korralikult jah aga saaks kuidagi selle asja lühemaks näiteks siis kas www.cb.org või ka www.cbfoorum.org. Asi jääks paremini meelde lihtsalt.Siis saaks ka asja näiteks särgile või autokleepsule panna.See pri seal vahel lihtsalt ei jää inimestele meelde tavaliselt.

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Nov 13, 2006 9:05 am

.org lõpuga tuleks aastamaks kallim (saladuskatte all võin öelda, et see serveriruum on minu isikliku rahakoti peal) ja ma arvan, et see .pri seal vahel pole eriti hirmutav sõna ja ega tee seda aadressi nii hirmuäratavalt pikaks. Ei näe isegi mittemingit väikest põhjust aadressi muutmiseks. :? Särgi peale saab seda ka sellisel kujul panna ja samuti ka autole kleepida, kui kleepimiseks või särgile laskmiseks läheb, siis palun mind ka ikka informeerida. Kui on tõesti soovi muuta, siis palun mulle korralik põhjendus essee vormis min. 5 lehte A4-le. Font: Arial või Times New Roman; Kirja suurus 10. Ja siis vaatame asja üle. 8)
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » E Nov 13, 2006 1:00 pm

Aga räägi siis palju su kulud sellega on?Arvan, et nii mõnelgi poleks kahju oma isiklikust rahakotist hea ürituse nimel midagi ohverdada:P
Ja seda esseed ei viitsi vist küll ka kõige parema tahtmise juures sulle vorpima hakata:D

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Nov 13, 2006 1:16 pm

tyyp07 kirjutas:Aga räägi siis palju su kulud sellega on?Arvan, et nii mõnelgi poleks kahju oma isiklikust rahakotist hea ürituse nimel midagi ohverdada:P
Ja seda esseed ei viitsi vist küll ka kõige parema tahtmise juures sulle vorpima hakata:D


Kulud pole hetkel nö tapvad :D Seda teemat, et koguks raha jne. oleme paari inimesega siin arutanud. Ma arvan, et kõik teavad, mis sellega kaasneb - üldjuhul üks suur segadus ja jama. Point 2 on see, et foorumi ümber kolimine ja siis uuesti korralikult töösse saamine võtab omajagu aega ja vaeva. Olen selle kadalipu juba korra selle foorumiga läbi käinud ja usu mind, pole see nii lihtne midagi. Siis kui kolisin, siis oli foorum muidugi lapsekingades.
Järelikult kui pole viitsimist esseed kirjutada, siis pole ka piisavalt tahtmist seda "pri-d" sealt ära saada :lol: :lol:

Praegu mõtlengi foorumi update peale, et mis riske see kaasa võib tuua, sest foorum juba omajagu suureks paisunud ja need krdi spämmprogred ronivad päevast päeva sisse ja teevad kasutajaid. Kui aega leian rohkem, siis püüan asjaga tegeleda.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » E Nov 13, 2006 1:43 pm

Marco kirjutas:

Järelikult kui pole viitsimist esseed kirjutada, siis pole ka piisavalt tahtmist seda "pri-d" sealt ära saada :lol: :lol:

Nu pole lihtsalt see eriline kirjutaja tyyp:D
Aga rahakorjamise ideest veel niipalju, et sundida jah kedagi ei saa aga loodaks lihtsalt inimese südametunnistusele.Selge on see, et meil ei liigu siin ringi miljonäärid.Eks igaüks annab niipalju kui tal võimalik on.Asi ei pea ju kohustuslik olema.
Selline siis lihtsalt minu mõte.

Kasutaja avatar
martin1
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 131
Liitunud: T Sept 12, 2006 9:22 am
Asukoht: Tallinn/WSK/laagri

PostitusPostitas martin1 » E Nov 13, 2006 2:03 pm

seda minagi mõtlen vabatahtlik ja igaüks ise teab palju annab.
esse on selline kahtlane asi :D

aga jah kui mina selle foorumiga liitusin siis paar päeva enne kui mulle öeldi siis mulle igati see pri seal ei meenund :P
ega ma ka mingi eriline mälumees pole :D
kutsung - MARTIN1 kanal fm23

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

PostitusPostitas siim » E Nov 13, 2006 5:08 pm

Kõigepealt jah, aadressi suhtes olen Marcoga ühel nõul. Pole sel aadressikujul midagi häda, sest palju hullem oleks näiteks hot.ee/cbfoorum või zone.ee/cbfoorum vms. Ja uutel huvilistel on lihtsam olemasolev aadress omale selgeks teha kui et hakata vanadel kasutajatel harjumusi muutma.

Serveri ülalpidamiskuludest rääkides võiks jah olla üks arvenumber, kuhu soovijad saavad vabal valikul kanda summa, mida parasjagu kohaseks/õigeks peavad. Asja teeks lihtsamaks ja läbipaistvamaks ka see, kui oleks teada see summa, mis ühes kuus serverile kulub ja ka jooksevkonto, ehk siis kui palju on ettemaksu kasutajate poolt olemas.
Ma loodan, et ei saanud liiga keeruline jutt :) Räägin seda, kuna ühes keskonnas selline asi töötab igati.
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Nov 13, 2006 5:37 pm

Ega rahas pole asi, see kuu peale niivõrd väike summa, et hetkel ei pane tähelegi (35 eeku kuu, kui kedagi huvitab) :lol: Rohkem on tegemist foorumi jälgimisega, et eemaldada "spämmkasutajad" ja nende postid, kui on midagi jõutud kirjutada + teemasid enamvähem kõiki jälgida, et väga läbuks kätte ei lähe jne. Õnneks on mul töö selline suht rahulik, kus leiab aega ka enda tarbeks. Lisaks kasutan seda serveriruumi ka millegi muu jaoks, aga jah, domeeni nimi tuli spetsiaalselt sellele foorumile mõeldes. Kui päris aus olla, siis sai see foorum üldse katsetamiseks üles pandud ja ei uskunud, et üle 20-30 inimese siin kokku saab, aga jah üllatus üllatus. :shock:
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
KRANTS
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 154
Liitunud: L Sept 16, 2006 7:49 am
QTH: K029HJ
Asukoht: Tallinn, Vilde tee 121
Kontakt:

PostitusPostitas KRANTS » E Nov 13, 2006 6:23 pm

tyyp07 kirjutas:Asi töötab korralikult jah aga saaks kuidagi selle asja lühemaks näiteks siis kas www.cb.org või ka www.cbfoorum.org. Asi jääks paremini meelde lihtsalt.Siis saaks ka asja näiteks särgile või autokleepsule panna.See pri seal vahel lihtsalt ei jää inimestele meelde tavaliselt.

www.cb.org on muideks hetkel müügis... :roll:

Marco kirjutas:Ega rahas pole asi, see kuu peale niivõrd väike summa, et hetkel ei pane tähelegi (35 eeku kuu, kui kedagi huvitab) :lol:

aga mis hind tuleks, kui see lühemale aadressile kolida :?: :roll:
saaks ju alati teha korjandusi. see poleks esimene foorum, mis nii teeks, et üldse jalgel püsida... :idea:
Hetkel ei oma jaama

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » E Nov 13, 2006 6:51 pm

siim kirjutas:Kõigepealt jah, aadressi suhtes olen Marcoga ühel nõul. Pole sel aadressikujul midagi häda, sest palju hullem oleks näiteks hot.ee/cbfoorum või zone.ee/cbfoorum vms. Ja uutel huvilistel on lihtsam olemasolev aadress omale selgeks teha kui et hakata vanadel kasutajatel harjumusi muutma.


Ei tahaks hästi uskuda, et näiteks www.cb.org oleks vanadele olijatele raske meelde jätta.Ja püsikasutajatel ju nagunii see leht seivitud jne.Ei usu hästi, et keegi igal õhtul seda aadressit kirjutab.Sellega olen jah ühel nõul, et hullem oleks hot.ee/cbfoorum jne. Aga võiks ju vähemal uurida mis asi maksab.

Kasutaja avatar
martin1
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 131
Liitunud: T Sept 12, 2006 9:22 am
Asukoht: Tallinn/WSK/laagri

PostitusPostitas martin1 » T Nov 14, 2006 9:54 am

ega mul selle samale aadrele jäämise vastu ple nagu midagi.
aga jah seda teist lihtsam meelde jätta. kui kleebised auto peale tulevad siis liikluses vaevalt et nii pikk meelde jääb.

aga mine sa tea! samas on see aadress ka juba sisse juurdunud ja asi töötab kenasti :roll:


eks ta ole selline kahe otsaga asi :D

aga uurida tasuks kindlasti!

seda tean ka et .org-il on rohkem serveri ruumi ka
kutsung - MARTIN1 kanal fm23

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » T Nov 14, 2006 5:08 pm

Netpoint, kes viicib, see uurib

Ja ma mainin uuesti ära, et kolimine ei ole lihtne töö ja mingite kleepsude pärast ma lühemale aadressile kolima küll ei viici hakata.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » K Nov 15, 2006 9:32 pm

Marco kirjutas:Netpoint, kes viicib, see uurib

Ja ma mainin uuesti ära, et kolimine ei ole lihtne töö ja mingite kleepsude pärast ma lühemale aadressile kolima küll ei viici hakata.
No kuna ma suht rumal selle kolimise pealt siis siis paluks natukene lahti seletada mida see kolimine siis endast kujutab?Sellist teenust ei pakuta, et klient võtab lihtsalt töö vastu ilma, et peaks midagi tegema?


"Oleme muutnud protsessi kliendi jaoks võimalikult lihtsaks. Et kolida oma kodulehekülg meie serverisse, esita Tellimus.

Kodulehekülg ei ole ülekolimise ajal hetkekski maas ning ükski e-mail kaduma ei lähe. Seda siiski ainult juhul, kui klient käitub vastavalt Netpoint'i etteantud juhistele." Et siis mida tähendavad need juhised?

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » N Nov 16, 2006 8:50 am

Sellepärast ma kirjutasingi, et kes viicib see uurib. ma juba selle mqsql baasi ja ftp kolimise läbi teinud. Siiani osad funktsioonid admin paneelis ei tööta ja ei jaga teemat, et kuidas nad käima saada.
Feel free to try everything, because you only live once.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist