...juba kolmas kord

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

...juba kolmas kord

PostitusPostitas Kaljukits » T Nov 28, 2006 5:16 pm

Marco kirjutas:No ei või olla, juba kolmas kord :lol: :lol: :lol:

Võimendi teema üle viidud:Millist võimendit hankida?


Üleviimine on küll õigustatud, et korrastada foorumit, kuid pisut kummaline on lugeda seda seda eelnevalt teadmata: Kodanik äpu oleks nagu alustanud filosoofiliselt oma uut teemat "Millist võimendit hankida" üteldes kohe alguses välja, et "Kõige parem võimendi on antenn!" Talle vastab abivalmilt martin1: "selles on sul õigus ma arvan ... " jne. :D. Kui oleks olnud viide eelnenud küsimusele, tunduks märksa loogilisem.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
martin1
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 131
Liitunud: T Sept 12, 2006 9:22 am
Asukoht: Tallinn/WSK/laagri

PostitusPostitas martin1 » T Nov 28, 2006 7:27 pm

ja veel kord ma ei leia põhjust iga pisi asja pärast liigutamist!!
asi selles iga kord kui mul küsimus tekkib ja põhjust ei ole otsaselt uue teema tegemiseks kuna vastuseid ilmselt tuleb kas 1 või 2 paremal juhul kolm ja veel paremal juhul rohkem.
Ma arvan et oma küsimustega ma saastaks rohkem seda foorumit, tehes koguaeg eraldi teema.

miks ei võiks olla selline koht nagu kes ma olen ka individuaal probleemide lahendamist.

Nagu näha on olen mina siit foorumist kõige lollim (väheteadlikum) cb ja pmr ja üldse jaamadega seonduva materjaliga kuna mu ebakompetentsus vajab suunamist ja korrikeerimist pidevalt.

Kes ma olen
Siia postita oma andmed, nt kutsung, asukoht, mis ajast juba tegija, masin millega ringi kimad, mis jaam on, jne.


mis see jne.. on? see ongi äkki :P mul teemas oligi 3 korda juba jne....


ärge mind palun maha lööge :D

tänan tähelepanu eest

Martin1
kutsung - MARTIN1 kanal fm23

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » K Nov 29, 2006 9:19 am

Äpu filosoofilisele teemale martin1-e viide ette ette pandud.


Loomulikult on parem teha uus teema, kui on midagi küsida või millegi üle arutada. Siis on teistel siit foorumist lihtsam ka oma sarnastele küsimustele vastuseid leida. Kui eelnevalt nt on seda teemat käsitletud, küll siis viidatakse vanematele teemadele.

... jne. viitab ikka millelegi, mis on sinuga seotud.
Feel free to try everything, because you only live once.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron