1. leht 1-st

vananenud teated/ehitus,probleemid jne.

Postitatud: L Apr 30, 2016 1:23 am
Postitas torn
lugupeetud moderaator. oleks vist vaja sorteerida välja asjad mis aegunud. ma siin vastan heas meeles probleemidele, mida lugupeetud foorumi kasutajad on küsinud ja siis tuleb välja ,et küsimus oligi aastast 2012??!!!! milleks pidada aegunuid küsimusi üleval? oleks teist väga kiiduväärt kui te lihtsalt kustutaksid need. olen täiesti kindel, et 2012-jne. ei ole enam aktuaalsed! aitähh tähelepanu eest! lugupidamisega torn.

Re: vananenud teated/ehitus,probleemid jne.

Postitatud: P Mai 01, 2016 6:40 am
Postitas Kaljukits
Tere, Torn!
Need vanad teemad ja küsimused vastused, mida need sisaldavad, on vaatamata sellele, et teema püstitus on olnud aastate eest, aktuaalsed ka täna. Seeläbi saab infot ja mis sest, et küsija enam seda ei ootagi, tasub sellistesse teemadesse ka uusi postitusi teha, kui on lisada midagi olulist, mida varem ei ole käsitletud. Saame targemaks kõik läbi selle. Aga soovitus on foorumit tihedamalt külastada, siis saad head nõu anda ka küsijale, kellel probleem on aktuaalne. Ja Sina, Torn, tänu oma elektroonika ja raadio kogemusele oled alati teretulnud nõustaja.
Kena esimest maikuupäeva kõigile!

Re: vananenud teated/ehitus,probleemid jne.

Postitatud: E Mai 02, 2016 6:58 pm
Postitas Evo
Ühinen Kaljukitsega.
Kui foorumi maht võimaldab, siis võiks ka vanemad küsimused- vastused saadaval olla.
Tuleb meelde ütlus:
"Ka vana sõnnik haiseb võimsalt, kui korralikult läbi segada". :)
Tehnikat on uuemat ja vanemat, iial ei tea, milline küsimus võib päevakorrale tulla, sedasi võib ka mõnest varasemast arutelust kasu olla.