Liikuva avatari keelustamine

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
yeti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 173
Liitunud: T Nov 01, 2005 5:41 pm
Asukoht: Saku, KO29HG
Kontakt:

PostitusPostitas yeti » E Mär 26, 2007 12:29 pm

paraku jah..see leveler näitab seda, et kui kibe postitaja sa oled
..mitte sinu taset raadiotehnika alal..kah suht mõttetu..
..I hear U..

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Mär 26, 2007 2:56 pm

Nagu mainitud, see leveler jah ainult foorumi postituste pealt. Kuna ma ei tea uusi liitujaid ja paljusid teist, siis ei oska ka panna teile nö taset, et kaua keegi CB peal tegelenud on, kui kedagi häirib, et tal on liialt madal tase, siis saatku mulle tõestusmaterjali, et kui kaua jne on CB peal tegelenud ja ma muudan ära ja panen sinu enda poolt valitud teksti sinna alla. No problemo. 8)
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » E Mär 26, 2007 9:35 pm

Evo kirjutas:Samas ei saa ma aru sellest staatuse ribast avatari kohal. Kas see näitab postituste arvu, või foorumi külastaja tehnilist taset. Mul on kangesti selline tunne, et kui mõni raadiospetsialist, kes on tugeva teadmistepagasiga, ütleme, et ikka palju aastaid asja kallal olnud, teeb siin esimesed postitused, saab algaja staatuse, samas aga inimene, kes viitsib päevas 60 küsimust küsida on varsti juba üsna tegija. Selline siis minu subjektiivne arvamus asjast, ärge pange pahaks. :)
Aga selline süsteem enamu foorumites nii.Osades on ajaga ja teistes postituste arvuga.

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » T Mär 27, 2007 8:48 am

Ega ausalt öeldes see riba mind segagi, las ta olla nii nagu on, lihtsalt tekkis korraks selline uitmõte, et mida ta siis tegelikult kajastab. :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist