Kuidas hiinlased transformaatoreid teevad

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Marx
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 212
Liitunud: L Nov 17, 2007 11:48 am
QTH: KO38II
Asukoht: Tartu

Re: Kuidas hiinlased transformaatoreid teevad

PostitusPostitas Marx » L Aug 22, 2009 9:00 am

No selle karbi Hiina päritolusse ma kahtlen sügavalt. Sellise asjanduse on keegi kodus leiduvatest juppidest kokku pannud ja siis pildi internetti paisanud, et igasugu foorumites inimesed lahmima hakkaksid. Kui seda karpi tähelepanelikult vaadata, siis on ju näha, et puhas käsitöö, pluss igasugu Vene jubinad. Hiinakad võivad ju kino teha, aga liinilt, isegi Hiina omalt, vaevalt sa käsitsi kokkujoodetud karpi leiad. Ütleme nii, et naljahambal oli selle võimu kaan üle ja siis ta mõtles ülejäänu sinna alla valmis.
Cobra MT 950, Intek M490+, 1/2 baasantenn

verbal
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 22
Liitunud: N Okt 23, 2008 1:12 pm
QTH: KO29OH
Asukoht: Harjumaa

Re: Kuidas hiinlased transformaatoreid teevad

PostitusPostitas verbal » L Aug 22, 2009 10:25 am

Marx kirjutas:No selle karbi Hiina päritolusse ma kahtlen sügavalt. Sellise asjanduse on keegi kodus leiduvatest juppidest kokku pannud ja siis pildi internetti paisanud, et igasugu foorumites inimesed lahmima hakkaksid. Kui seda karpi tähelepanelikult vaadata, siis on ju näha, et puhas käsitöö, pluss igasugu Vene jubinad. Hiinakad võivad ju kino teha, aga liinilt, isegi Hiina omalt, vaevalt sa käsitsi kokkujoodetud karpi leiad. Ütleme nii, et naljahambal oli selle võimu kaan üle ja siis ta mõtles ülejäänu sinna alla valmis.


Kusjuures täitsa võimalik. See pilt ja jutt on pärit ühest Vene foorumist.

Samas olen ise e-bay'st ka korra jama saanud. Tegu oli ühe auto detailiga, mis karbist välja võttes sisuliselt laiali kukkus. Pealtpoolt paistis kõik ilus aga sisu oli lohakas käsitöö.

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

Re: Kuidas hiinlased transformaatoreid teevad

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » E Aug 24, 2009 10:08 am

Mul oli kunagi hiinlaste "stereo" automakk, millel mõlema kanali traadid plaadi peal kokku joodetud. Isegi stereo tuli oli olemas, hakkas tööle siis, kui raadio käima panin.
Aga trafol pole häda midagi, see väike pöörisvoolukene, mis seal tekib, ei mõjuta midagi. Saad kasuteguriks 99% asemel 98,9% :D Praegu kasutatakse südamiku jaoks teistsuguseid sulameid, kui vanasti. Tööl kasutame Norateli trafosid ja need on ka samamoodi keevitatud plekkidega. Kuni 400VA tehakse nii, suuremad on ikka poltidega kokku tõmmatud.
President Lincoln
1/2 wl vertical


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist