CB foorum ja läbu

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » E Veebr 01, 2010 6:00 am

Nagu Muki ytles, vaheldust on vaja:D Las see teema olla, egas see viimaseks jää. Muki, egas sul Esta-2'te pole pakkuda? Nostalgia tuli pääle:P
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

getukas2
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 68
Liitunud: N Jaan 15, 2009 7:36 pm
QTH: KO29JE
Asukoht: Kohila

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas getukas2 » E Veebr 01, 2010 1:40 pm

Rom!
Mu 1 massinatest on Esta-2 ja teine miski Volta toodang! :D :twisted: :rock: :supz:

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » E Veebr 01, 2010 5:13 pm

getukas2 kirjutas:Rom!
Mu 1 massinatest on Esta-2 ja teine miski Volta toodang! :D :twisted: :rock: :supz:


Aga kellelgi veel pakkuda Esta-2'te või selle juhet, kontakteeruge postkasti, aitäh:)
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas janno » E Veebr 01, 2010 7:11 pm

rom kirjutas:
getukas2 kirjutas:Rom!
Mu 1 massinatest on Esta-2 ja teine miski Volta toodang! :D :twisted: :rock: :supz:


Aga kellelgi veel pakkuda Esta-2'te või selle juhet, kontakteeruge postkasti, aitäh:)


Misuke too juhe on kas sellise lapiku otsaga ? Mul on 2 vahvlimassinat aga mõlemad vene suunalt, üleni metallist.
CB-CH23FM/PMR446-CH6,00/2m-145,500/70cm-433,500/80m-3,670 - http://wiki.kuus.eu

Kasutaja avatar
mega
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 239
Liitunud: E Mai 07, 2007 12:46 am
QTH: KO38IJ50
Asukoht: Tartu

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas mega » T Veebr 02, 2010 12:45 am

Siin foorumis on kõvad mehed. Alustage kui läbu teema tahes, nui-neljaks läheb asjalikuks kätte :finga:
Parimat,
mega : 3Ø4IT

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » T Veebr 02, 2010 11:30 pm

Muki kirjutas:Köhööhh ... hakkab juba tulema ... sogasesse vette selgemat kraami ... ma ise hiljuti avastasin foorumi seadetest läbustajatevastased võtted, väegade head - tömmad läbustajatele musta loori (või oli see ignoori) pähe ja rahu saabub koheselt ... :)

Ole hää, Muki, ja seleta vanale inimesele ka, kuda see käib?? Ma hea meelega kasutaks seda võimalust.
Aga jah... kes pole siin foorumis sõnagi asjalikku juttu ajanud, ei teinud seda ka seekord. MOTT
Edaspidi talitan Einari soovituse järgi ja krutin rullikut nagu jaksan.
Aga poisid, Administraator jätke rahule, ilkuge üksteise kallal, kui muidu ei saa.
Minu poolt võib teema lõpetatuks lugeda.
President Lincoln
1/2 wl vertical

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » K Veebr 03, 2010 6:08 am

Pisar tuli lausa silma... Niii ilus lõpp oli....
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

getukas2
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 68
Liitunud: N Jaan 15, 2009 7:36 pm
QTH: KO29JE
Asukoht: Kohila

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas getukas2 » K Veebr 03, 2010 12:52 pm

Rom!Vajad sa patja? ! :) irw! :twisted:

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Muki » R Veebr 05, 2010 4:57 pm

Nonii, mina filtreerisin siis mittevajalikud tegelased järgnevalt: foorumi menüüst valisin Juhtpaneel -> Valikud (Sõbrad ja vaenlased) -> Halda vaenlaste nimekirja -> Lisa uusi vaenlasi (Leia kasutaja) -> vastavalt loogikale ... Kui nüüd filtrisse sattunud tegelane midagi kirjutama peaks, siis mina näen vaid peenikest riba milles on kirjas, et ta on midagi postitanud. Postitust ennast ei näe enne kui vajutan teksti mis lubab postituse avada. Aga ma pole seda lugemise varianti kasutanud, sest kui siiani pole olnud midagi öelda, ega siis enam olegi ...
Viimati muutis Muki, L Veebr 06, 2010 3:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » R Veebr 05, 2010 11:46 pm

Tänud! Proovin järele.
Rõõm näha, et mina valitute hulka ei kuulu. :)
President Lincoln

1/2 wl vertical

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Eve » T Mär 02, 2010 1:50 am

Sulgeda teemad ---mõttetu. Siis hakkavad ilkuma, et miks suleti, et sõnaõigust ei ole jne. Sulgeda foorum mittekasutajatele , mõttetu--kohe veel suurem kisa. Igasugused piirangud.....mõttetu, siis on alati kaotaja Admin, kes muutuse peab läbi viima. Ainuke, mis on toiminud minu alal, teemajaotused. Igayks läheb ja kirjutab just sinna, kuhu tahab. Isiklikult "p......sse" saatmine võib ka viisakas olla nagu mina seda siin teen......vahel............. kuna meesterahvad ei suuda oma hormoone kontrollida. Aga nh sõnavara võiks jääda küll viisakaks. Et otsesid roppusi kirjutama ei hakka....

Kui aga reegel mustvalgelt kirjas, (mida ka osatakse ikka nii mööda lugeda, kui võimalik), siis julma ettehoiatamiseta, kustutada. Nii räägivad minu kogemused minu juhitavas foorumis. Ma ei ole mingi lapsehoidja, kes peab igayhele kirjutama, et ole hea laps.....Selleks on adminnil muudki teha, kui lollidega kirjavahetust pidada. Kui nt sõna "...." kasutatakse, siis blokid kasutaja või mis iganes reegel ette näeb ja suu kinni.
Mandariinide müük võiks olla siis ikka vabateema all, mitte tehnika "müügi" all. Selleks ju VABATEEMA ongi.
Hiiu Tomiga olen nõus, Admin jätke rahule, tema ju selle asja eestvedaja ja teeb tasuta.
Aga eestlane on selline vinguvirin, midagi teha ei ole. Kui midagi hetkel valesti ei ole, siis tehakse nii et hakkab olema.
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

jaan
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 56
Liitunud: R Mai 11, 2007 9:57 am
QTH: KO29UD
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas jaan » T Mär 02, 2010 10:09 pm

Täpselt nii. Kõigepealt saad selle eest, kui teed midagi ja siis selle eest , kui ei tee midagi. Seetõttu arvan ma , et igal juhul on hea ikka midagi korda saata---vähemalt tead , et said asja eest. Ja võibolla oli kellegile sellest midagi kasu ka. Ise tehtud, hästi tehtud. :D
304JJ /ES4JAP, BFUV-82,BFUV-5R +Nagoya771,BF888S Slim-Jim/HB9
DMR-Virtual
Kõvad voolud
Nõrgad voolud

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rekkamees Eedu » L Juun 12, 2010 12:12 pm

jaan kirjutas:Täpselt nii. Kõigepealt saad selle eest, kui teed midagi ja siis selle eest , kui ei tee midagi. Seetõttu arvan ma , et igal juhul on hea ikka midagi korda saata---vähemalt tead , et said asja eest. Ja võibolla oli kellegile sellest midagi kasu ka. Ise tehtud, hästi tehtud. :D

Ma lugesin läbuteema`t ja ei saa aru kuidas Te eelmised talved üle olete elanud ja miks Te veel surnud pole? :?: Või olen mina asjast valesti aru saanud--ei tea. 73 :!:
kõike kaunist Teile!

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas EINAR » L Juun 12, 2010 12:27 pm

Eedu, kel raadiohaiguse pisik veres on, neid ei võta ükski tõbi !!Raadiopisikud hävitavad kõik teised arenema hakkavad viirused hoobilt !

Maru teema siia aretatud...mul töö juures tihtipääle igav...naised, kurramid, tõmbavad vahepääl kuskile uttu ja pean siis ise siin poes konutama...nüüd ju suur vaesus lahti pääsend...ei teagi, milleks siin kõik valmis olla tuleks...aknast näeb inimesi uulitsa pääl sama tihti kui vana kuud...!?

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas nemo » L Juun 12, 2010 12:45 pm

EINAR kirjutas:aknast näeb inimesi uulitsa pääl sama tihti kui vana kuud...!?

Sul pood vales asukohas siis... Pead kolima hakkama
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist