Autol topelt antennid!

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas Andre5 » T Nov 24, 2009 4:13 pm

Evo kirjutas:Antenn, mis visuaalselt erineb tavalisest autoraadio antennist distsiplineerib kaasliiklejaid. :)


ja see ei ole üldsegi halb ;)
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

JAN007
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mär 08, 2006 4:00 pm
QTH: KO38FB
Asukoht: Nuustaku

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas JAN007 » T Nov 24, 2009 4:35 pm

Selle teemaga läheb tegelt päris hästi kokku ka see kui Elioni Berlingo kuudist sai maantee ääres WIMAX antenn välja võetud ja mõõdetud levi. Autojuhid hakkasid millegipärast paaniliselt kiirust alandama ja pidurdama kui antenn nende suunas sai keeratud :-) Ja seda juhtus korduvalt, kardeti tundmatut riistapuud nagu tuld.
JAN@Intek M-495 + ML 145
Grand Vitara & Niva & Berlingo

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas Pagan » T Nov 24, 2009 10:32 pm

Mul ka jeebul kaks antenni (CB ja 70cm) katusel.
Sain kõvasti naerda kui jõeäärde sõitsin ja nägin kuidas kaks kalameest spinningud koos rulliga jõkke viskasid ja kolmas jooksu pani. :lol:
es5cc

Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas janar » K Nov 25, 2009 8:01 pm

on need spinnad müüa? :lol:

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas TDR K-J 257 » P Nov 29, 2009 11:24 am

mul on nuud 3 kolm antenni seisab kaks rampi peal ramp valja naeb nagu slim politsei vilkur ja kolmas antenn 1.50 meetriline katuse peal keskel rampi taga. eile 6htul s6itis j6hvis ja selline lugu juhtus punane bemari kihutas linnas silma selgelt kui ta nagi mind liikumas 50Km\H siis v6ib olla ta sai hirma ja vajutas p6hja mina vaatan selline lugu ta kardab mind ja tema taga k6ik teised autojuhid minu arvates said teada kuidas valja naeb High speed chase. uks kord bemari tegi vaga ohtlik manoover pooras maja vahel otse teise auto ees aravates et mina ei saa selle auto parast poorama tema jargi aga mina kohe l6petasin tagaajamine sest kes teab mis selle poisiga toiumub seal autos veel tapab kedagit. parast ma jatkasin oma teed. praegu arvan akki panna autole mingi sireen et teisi autosi hoida ettevaatlik olla kui selliseid juhtumid toimuvad.

Kasutaja avatar
henri503
Veteran
Veteran
Postitusi: 385
Liitunud: R Apr 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: TIksOJA
Kontakt:

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas henri503 » P Nov 29, 2009 12:28 pm

mingit vilkurit ega sireeni ära pane!saad trahvi ka veel .
intek490+sirio 5/8
yaesu ft7800e+x30.

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas TDR K-J 257 » P Nov 29, 2009 1:03 pm

уei ei selle eest ei saa trahvi keegi ei anna trahvit kui sul on sarnane,selles juhus kui ehtne ja ilma loata siis saad k6ige suurem trahv. sireen ma panen tavaline auto alarmi oma seda keegi ei keela aga vilkur oletame et juba seisab sest nagu ma juba utlesin ramp nii valja naeb

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas rekkamees Eedu » R Apr 02, 2010 7:35 pm

Mul Nissan Serenal tumedad klaasid kui siis veel ML-145 katusel on tõesti selline lugu et maanteel jäävad möödasõidud minust harvaks. Tänaval jalakäiate reageeringut pole taibanud jälgida aga kui autost väljudes mõlemast rinnataskust antennid (CB Alan-42 multi ja PMR saatja) välja paistavad vaadatakse kahtlustavimelikult. Mõned üritavad kiiresti eemalduda. Vabandan sõna:kahtlustavimelikult: pärast. Pole vist keeleliselt päris õige.
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas rom » L Apr 03, 2010 8:55 am

Mul topelt neid antenne pole, aga vanasti, kui sirio miniMAG 27 kõrval olid veel auto antenn ja gsm antenn, siis pidevalt võeti hoogu maha ja vaadati imeliku pilguga. Aga kui said tuuningtuled ette pandud, siis nagu eriti ei hoolitud masinast. Aga 2m antenni jäävad kyll kõik vahtima. Isegi lasteaia ees seistes on väiksed lapsed öelnud: "Emme, vaata kui pikk antenn!" Ükskord pidas isegi politsei kinni. Kysis, et misasi see mul katusel on. Seletasin ära, et lällari antenn, et see peaks nagu vabakasutuses olema, et võib olla jne. Sellepeale kysis aind, et milleks mul seda veel vaja on. Aga maanteel tagant poolt tulijad eriti mööda ei kipu trygima...aind lätlased trtu-valga maanteel. Eestpoolt tõmmatakse kah hoogu maha, peale siniste helkurite installi....uuemat pilti pole kahjuks pakkuda, kus nyyd 2meetri pikkune antenn katusel:(

Pilt
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

Kasutaja avatar
Mario
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 212
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:54 pm
QTH: KO18WU
Asukoht: E-R: Laagri ja R-P ko18wu
Kontakt:

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas Mario » L Apr 03, 2010 11:58 am

Kas helkurite pärast pole veel sarvilised oma sõna öelnud?
CB- Emperor Shogun->kl200p->1/2baas
PMR- Wouxun KG-UVD1P
Salalux

Kasutaja avatar
devilviper
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: N Mai 14, 2009 11:01 am
Asukoht: Talllinn, 8AM, 23FM
Kontakt:

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas devilviper » L Apr 03, 2010 8:34 pm

Liigeldes maanteel oma vana saksa sõidukiga, toonitud klaasid, ilma cb antennita, siis pannakse pidevalt mööda, kui aga viskan teise antenni katusele, siis ei ole möödasõitjaid kuskil, mõni üksik ainult. Nõnda on hea rahulik kulgeda maanteel! Sõber on mul üldse väga kaval, ostis mingisuguse kasutatud autoraadio antenni, pani magneti alla (projekti maksumus 30 eek) ning lükkab selle maanteel katusele, ütleb, et nõnda on ohlikke olukordi kordades vähem.
CB - Citizens' Band radio

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas officer » L Apr 03, 2010 8:51 pm

...samas teemas võiks heietda ka teemal: mitu antenni ühes,ntx firma Procom Multi Band Antennas, raadiohuvilisele oleks teatud väljakutse asendada standard autoantenn sellisega ja see,et sind politseiks ei peetaks, on garanteeritud :D
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas officer » L Apr 03, 2010 9:03 pm

officer kirjutas:...samas teemas võiks heietda ka teemal: mitu antenni ühes,ntx firma Procom Multi Band Antennas, raadiohuvilisele oleks teatud väljakutse asendada standard autoantenn sellisega ja see,et sind politseiks EI peetaks, on garanteeritud :D
ES2JT/304JT

rax
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: L Aug 16, 2008 11:26 am
QTH: KO29VG
Asukoht: L-virumaa
Kontakt:

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas rax » L Apr 03, 2010 9:26 pm

Nüüd on asi nii et vahteasin autot!(Chrysler Voyager) Ja katusel on jätkuvalt antenne rohkem kui peaks! Aga siiani pole keegi hoolikalt liigelnud kui ennist! juu siis enam ei mõju nii nagu oleks hea! :lol:
DANITA 640AM.
ML145
Kutsung rax
Дерьмократия

Kasutaja avatar
ES5PW
HAM
HAM
Postitusi: 137
Liitunud: R Juul 14, 2006 12:53 am
Asukoht: KO38II

Re: Autol topelt antennid!

PostitusPostitas ES5PW » P Apr 04, 2010 1:21 am

Toonklaasidega hõbedane auto, 3 antenni katusel teeb imesid.
Suvel julgevad vähesed mööda sõita. Ja kuskil tee ääres seistes, näiteks Tartus, Viljandi mnt-l otsal, kus tavaliselt mendid on, on võimas efekt, kõik vaatavad järgi/pidurdavad. Pmst peaks helkurvesti ja käsisaatjaga kõrval seisma autol, fööniga sihtima :lol:
Tava raadio antenn mul pikk ja jämme, lisaks 2m/70cm multibänd, korraliku välimusega, ja 90cm CB antenn.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist