Vahekaugused

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Vahekaugused

PostitusPostitas Marco » N Juun 09, 2005 1:51 pm

Mõtlesin, et võiks kirja panna suurimad suhtlemiskaugused FMis, üleleviga ja ilma. Huvitav oleks teada, et mis juhuseid olnud. Ma arvan, et Paljudel vanadel tegijatel on nii paljugi huvitavat pajatada 8)

Minul nt. 2005 a. Mustamäelt - Sauele autost autosse mõlematel ca 15-20W 20 km kaugusele. Nõmme mäe pealt saab autost Ilmariga ka vesteldud ca 30 km.
Ülelevi ajal on olnud 4w autost ja Põhja-Norrasse mingi tüübiga sai juttu aetud aasta oli siis vist 1999. Rääkida oli sama hea, nagu kõrval autosse.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

PostitusPostitas siim » N Juun 09, 2005 3:30 pm

Rapla ja Kodila vahel on bussipeatus nimega Vahemetsa. Mõni nädal tagasi rääkisin sealt äpuga natuke. Ehk siis autost tuppa umbestäpselt 45 km.
Ja teistpidi jälle rääkisin mustamäelt oma maja eest autost Tarviga, kes pesitseb praktiliselt Kodilas, see vahemaa on umbes ka 40-45 km.

Mul on autos abimees vahel, umbes 20-25W ehk läheb teele.
304ACJ
ES3ACJ

rannamees
Väga vana tegija
Väga vana tegija
Postitusi: 509
Liitunud: T Jaan 18, 2005 5:21 pm
QTH: KO29KI
Asukoht: P8.00
Kontakt:

PostitusPostitas rannamees » N Juun 09, 2005 4:33 pm

üleleviga kaugeim on side malta saarega, sain ka mingi kaardi sealt vist kunagi!

muidu üle lahe soome ja ka leviga nõmmemäelt autost soome...

mustamäelt autost ilmariga pole probleem, kuulsin ka alfa5'te ilusti sealt rapla kandist, tema mind ei kuuld kuna mul aint 5-6W.

Kasutaja avatar
Sven (es1lbk)
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 20
Liitunud: R Juun 03, 2005 1:49 pm
Asukoht: mustagorski
Kontakt:

PostitusPostitas Sven (es1lbk) » R Juun 10, 2005 8:47 am

Oli päikse paisteline 96/97 a suvepäev, Taneli,Whiskey,mina ja keegi veel kolasime ringi. :partyman: Paar õlle sees tuli kohe kange DX isu peale, võtsin Taneli kabula ja ronisime ex Tihniku MaxiMarketi kõrval oleva ehitise katusele. :director: Paar korda kraaksusin 31 kanalil ja siis vastas mulle (ennem korduvalt töötatud ) Henry, 13..... Hollandist.
Minul mingi 3w ja kabula antenn. :supz:
System Bleed


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron