Sideseadmete vargused.

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas janar » P Sept 27, 2009 6:07 pm

võrus pole veel kuulnud et kellegil oleks tuuri pandud.

need kes asjast midagi ei tea küsivad tavaliselt esimese asjana et kas see on mingi ränk GPS antenn :lol: (ml145),kui seletad süsteemi ära siis tavaliselt järgmine küsimus on et kas politseid saab ka pealt kuulata :lol:
Edu neile pätipoistele nende toimingutega siis :D

Kasutaja avatar
devilviper
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: N Mai 14, 2009 11:01 am
Asukoht: Talllinn, 8AM, 23FM
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas devilviper » P Sept 27, 2009 8:07 pm

rudolf kirjutas:
devilviper kirjutas:Rudolf, kas Tallinnas, Lasnamäel sul keegi ei innustanud antenni? Kas sul on auto valvega parklas või kuskil maja ümber?



Eelmine aasta käidi sees siis oli proovitud rebida lällarit välja aga ei saadud. Võeti kaasa maki paneel hoopis.

Mul Cb jaam ja antenn mõlemad statsionaarselt kinnitatud masinale.
Peale seda hakkasin masinat hoidma tasulises parklas.



Rudolf, tänan vastamast, küsisin just seetõttu, et tahan oma masinale paigaldada cb jaama ning midland ml145, kuid elan Lasnamäel ning läheduses pole valvega parklat, natukene kahtlane ettevõtmine.
CB - Citizens' Band radio

seriff
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 126
Liitunud: T Apr 14, 2009 10:02 pm
QTH: KO37KX55
Asukoht: põlvamaa põlgaste
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas seriff » P Sept 27, 2009 9:11 pm

reedel mulle helistati ja pakuti ml magnetit kuna oli ostu teemas kuulutus.aga mina sain juba hanno käest ja loodan et need pole pärit teiste cb-meeste katuselt.
ei taha kedagi solvata ja loodan et ei ole 1 neist mis mulle pakuti.

73!!
DX: 304AS Ham: ES6ADB
kutsung: seriff

Aare
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 165
Liitunud: P Mär 08, 2009 12:31 am
QTH: KO38ME99
QTH2: KO38NF70
Asukoht: Põlvamaa

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas Aare » E Sept 28, 2009 1:29 pm

ei taha kedagi solvata ja loodan et ei ole 1 neist mis mulle pakuti.



Solvata ei tahaks kindlasti kedagi,kuid peale pakkumist võiks kohe foorumi kaudu küsida kas sealtpoolt kust pakuti ei ole mõni varras jalga lasknud.Ja kindlasti tuleks alusele kohe peale graveerida kas oma auto nr.või siis midagi muud,et seda müüki ei saaks panna ja ka ise kasutada


304ARE
304ARE.ES6ARE

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas janno » E Sept 28, 2009 1:58 pm

Aare kirjutas:
ei taha kedagi solvata ja loodan et ei ole 1 neist mis mulle pakuti.



Solvata ei tahaks kindlasti kedagi,kuid peale pakkumist võiks kohe foorumi kaudu küsida kas sealtpoolt kust pakuti ei ole mõni varras jalga lasknud.Ja kindlasti tuleks alusele kohe peale graveerida kas oma auto nr.või siis midagi muud,et seda müüki ei saaks panna ja ka ise kasutada


304ARE


Jah täpselt räigelt tuleb kõik ära märgistada oma kola siis ei saa neid edasi müüa... kui peaksid asjad omanikku vahetama.. miski number täiega keresse, pärast hea selle järgi tuvastada seadmeid... kus või kelle oma..
CB-CH23FM/PMR446-CH6,00/2m-145,500/70cm-433,500/80m-3,670 - http://wiki.kuus.eu

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas Evo » E Sept 28, 2009 2:25 pm

janno kirjutas:miski number täiega keresse


Ja peale kättesaamist vargale seesma number täiega keresse ! :)

Kasutaja avatar
devilviper
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: N Mai 14, 2009 11:01 am
Asukoht: Talllinn, 8AM, 23FM
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas devilviper » E Sept 28, 2009 8:27 pm

Evo kommentaarile vastaks nõnda, kunagi oli kogemus, kus üks tuttav saatis mulle arvutisse viiruse (tegi nalja enda arvates) ning mina rumal (tollal ei jaganud IT-st eriti midagi) klikkisin sellel failil ja terve arvuti pani pange. Üks hea sõber ütles mulle, sellel tegelasel tuleks kirvega sõrmed maha lüüa, et ta enam kunagi sellist lollust ei teeks. Täpselt samuti tuleks suhtuda ka varastajatesse, kui sõrmed sügelevad tegema lolluseid, siis tuleks need üldse maha võtta. Kuid Eestis käivad asjad kahjuks tingimisi ja katseajaga.
CB - Citizens' Band radio

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas Andre5 » E Okt 19, 2009 5:58 pm

ermo kirjutas:Varguse vältimiseks võtke ikka maha!
Mu tuttaval just varastati ML145 ära, tõmmati veel kaablit ka niipalju välja kui andis!!!
Ning kuulen pea iga nädal, et kellegil autost CB-jaam pihta pandud!


ermo... minust räägid... ma nüüd jupatsi katusele saanud, seda saab ööseks maha võtta kerge vaevaga :P

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas TDR K-J 257 » P Nov 01, 2009 12:18 am

mul seisab auto katusel uks antenn ja taga uksel klaasi aares teine mitu kuud juba soidan panen autot kus tahes saab ja mitte midagit ei toimu mitte ukski vargas ei puutu minu autot :!:

Kasutaja avatar
joffe
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 32
Liitunud: T Apr 21, 2009 1:59 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga, 56623817, siimannj(Skype)

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas joffe » P Nov 01, 2009 7:17 am

TDR K-J 257 kirjutas:mul seisab auto katusel uks antenn ja taga uksel klaasi aares teine mitu kuud juba soidan panen autot kus tahes saab ja mitte midagit ei toimu mitte ukski vargas ei puutu minu autot :!:


On see probleemiks? :lol: Hea raha eest võib midagi orgunnida! :wink: :lol:
INTEK M-490 PLUS + SI42 - AS 100 MAG ; ALAN 42 MULTI + CL27

rax
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: L Aug 16, 2008 11:26 am
QTH: KO29VG
Asukoht: L-virumaa
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas rax » P Nov 01, 2009 7:21 am

joffe kirjutas:
TDR K-J 257 kirjutas:mul seisab auto katusel uks antenn ja taga uksel klaasi aares teine mitu kuud juba soidan panen autot kus tahes saab ja mitte midagit ei toimu mitte ukski vargas ei puutu minu autot :!:


On see probleemiks? :lol: Hea raha eest võib midagi orgunnida! :wink: :lol:

Just ! Ütle kus sa asud ja lahendame probleemi ära! Selleks ju see foorum ongi et teisi aidata! :rolleyes:
DANITA 640AM.
ML145
Kutsung rax
Дерьмократия

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas TDR K-J 257 » E Nov 02, 2009 1:38 pm

elan IDA-Virumaa Kohtla-Jarvel see sama linn kus mind leidis Harra 919 tal on probleem ja nendega kes tegi see pr vaja lihtsalt :Hangman: :twisted:

Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas seljakott » E Nov 09, 2009 12:12 pm

njah....
pätipoistel kipuvad üldiselt kõik asjad kätte jääma, kõik mis võimalik lihtsa vaevaga kaasa võtta see ka võetakse.
Ise nad ei tea mida sellega edasigi teha... ilmselt leiab see antenn kusagil metsaall oma koha kuna kasutajategrupp suht väike neil. Tasuks vist autoturul ka silm peal hoida juhuks kui keegi seal mingit virutatud värki müüma peaks.
Ühise jõuga pättide vastu... :axe: :ANAL:
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas Andre5 » T Nov 24, 2009 11:08 am

tänaseks olen siis juba 2 antenni katuselt kaotanud... teise antenni unustasin üle pika aja üheks ööks katusele ja oli ka kohe läinud... ühel tuttaval kadus ka Jõhvist antenn katuselt, kuid siis arvati et Thule pakiraam, tagumine, oleks ka vajalik... enne seda juhtumit oli tüübil kogu see kupatus 2 aastat puutumata katusel... ajad muutuvud ja ilmselt mitte paremuse poole... rahahäda sunnib inimesi tegema ikka imelikke asju...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: Sideseadmete vargused.

PostitusPostitas TDR K-J 257 » P Nov 29, 2009 10:19 am

kuttil mis ma panin jaama auto peale Jaam on President Classic 2 ja antenn ML-145 ka elab K-Jvel parast nadala aega saame kokku ja ma ei nae tal auto katusel antenni kusin mis kuhu ara v6tsid? tema vastab mulle et varastati k6ik mina olen :shock: ja raagin miks sa jatad siis antenn katusel? tema vastab et ei jaatnud aga pani autosse ja murti auto sisse k6ik on lainud. veider on see et auto makk jaeti aga jaamu koos anteniga v6eti ara . vot kes need on et teevad selliseid jubedaid asju?????? mina arvan et varas Number uks see on narkomaanid. aga kui arvata et nad on lollakad siis nad ei saa aru mida varastavad ja kuidas. Teine variant on selline et on mingeid tellijad kellele vaja jaamu niisama et selle eest mitte midagi maksta ei taha siis s6idavad vaatavad viskavad pilku kus ja mis seisab parast raagivad naromaanlasele ja viimased juba tegutsevad. ma unistan et tuleb moment et saab teada kes teeb seda siis saab vaga suur kattemaks selleparast raadio mehi ei ole ni vaga vahe kui saab teada siis tulevad k6ik kokku ja teevad selle pattile . vardjad mida arvan mina nende kohta . :axe:
Viimati muutis TDR K-J 257, P Nov 29, 2009 10:34 am, muudetud 2 korda kokku.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron