PTT KLAHV uutel NOKIATEL

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Ralfwind
Veteran
Veteran
Postitusi: 1298
Liitunud: E Jaan 23, 2006 2:23 pm
QTH: KO38JI38
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

PTT KLAHV uutel NOKIATEL

PostitusPostitas Ralfwind » E Veebr 20, 2006 4:51 pm

Tere! Kas kellegil on ķnnestunud kasutada PTT fuktsiooni NOKIA telefonidel. NImelt ma pole suutnud leida yhtegi vķrku , MIs seda toetaks. See on selline GPRS pķhine telefon. ´Vajutad nupu alla ja grupp inimesi kuuleb. Hea metsas kasutada vķi matkal ja sa eimaksa mitte räägitud minutite eest vaid edastatud andmevoo eest. Nt Tele 2 Eesti kui ka Tele 2 Rootsi ei toeta seda. Kas keegi on proovinud ja kas KEEGI TEAB MIS Vōrgus SAAV PTT kasutada? Ootan ka kasutuskogemustest ylevaadet! :) :roll:

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » T Veebr 21, 2006 4:12 pm

Kui ma õieti asjast aru olen saanud toimib asi hoopis otse sidena s.t.mis jäävad kuulderaadiosesse.See oleks nagu PMR-i kasutamine.Asi läbi tugijaama ei käi.Nii et otsi oma sõprade seast kellel on PTT võimalusega telefon proovi kaugele saad rääkida. :wink:
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

es1dc
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: R Apr 22, 2005 11:28 am
QTH: KO29JJ
Asukoht: Peetri küla Rae vald
Kontakt:

PostitusPostitas es1dc » T Veebr 21, 2006 6:05 pm

Kommentaariks, kuna olen selle gsm maailmaga seotud, PTT tähendab sedasama mis raadiosaatja korral, aga asi töötab siiski võrgutoega, st kõned liiguvad ikkagi marsruudil telefon-raadiolained- antenn-mast-tugijaam-sidekanalid-baasjaamakotroller-keskjaam-baasjaamakontroller-sidekanal-tugijaam-mast-antenn-raadiolaine-mobiiltelefon :)
Pikk tee aga nii ta on. PTT funktsioon moblal võimaldab lihtsalt ühenduse kiiremini püsti panna, asi on nagu eelprogrammeeritud, milliste abonentidega PTT vajutamisel ühendus tekitatakse. Asja toimimine sõltub olemasoleva gsm võrgu komponentidest (softi tasemel, st millised litsentsid on olemas jne) Eestis ei kasutata kuna pole tarbijaid/tellijaid kes selle eest maksaksid, kuigi tehniliselt oleks võimalik.

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » K Veebr 22, 2006 10:43 am

Ja jälle üks küsimus lahtiseletatud. :P
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

Kasutaja avatar
Ralfwind
Veteran
Veteran
Postitusi: 1298
Liitunud: E Jaan 23, 2006 2:23 pm
QTH: KO38JI38
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Ralfwind » K Veebr 22, 2006 4:51 pm

MJAA see PTT oleks väga hea asi. Ja paljudel operaatoritel on nt 1 MB sidet tasuta. Saaks vabalt tasuta rääkida- See oleks hea.
Aga arvata vķib et see PTT toimib ainult Soomes siis.
Kui keegi teab midagi sellest vķi on ise kasutanud, siis onkommentaarid teretulnud. Teghelt oleks palju parem kui PTT toimiks otse telefonist telefonisse.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist