CB foorum ja läbu

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » T Jaan 26, 2010 2:38 pm

Üle hulga aja foorumisse naastes tõusid mu harvad karvad pealael püsti: pori lendab, silmad lüüakse siniseks ja administraator kistakse inetusse vaidlusesse. Meie lasteaias õpetati seda, et targem annab järele. Seda ka et kasvataja sõna tuleb kuulata. Niipalju, kui mina erinevates foorumites olen liikunud, pole kuskil näinud, et administraatoriga vaieldakse, teda süüdistatakse ja mida kõike veel. Samuti ei lasku administraator iial vaidlusse teemal, kas administraator on lammas või ei ole.
Nii nagu tema ütleb, nii on ja jääb. Kui on millegi üle vaielda, siis vaieldakse asi sirgeks ja tehakse administraatorile ettepanek ühe või teise asja muutmiseks. Administraator teeb liikmele hoiatuse, kui too vales kohas läbustama hakkab. Siin foorumis on ju olemas koht, kus läbustada. Teise liikme küsimuse või ostu-müügi kuulutuse peale ei hakata ilkuma, selle eest saab banni.
Ma ei taha sellega meie administraatori kohta midagi halba ütelda, vastupidi, meil on väga vastutulelik ja asjalik administraator ja ma julgustaksin teda, samuti ka auväärt härraseid moderaatoreid, karmimalt suhtuma sõimu, laimu ja esialgsest teemast umbmäärases suunas arenevatesse postitustesse. Kui kellelgi on midagi tarka teistele edasi ütelda, siis palun, tee uus teema ja anna kõigile teada, mida vahepeal õppinud oled.
Ma ei tea, kas reklaami kohta on vahepeal mingi otsus vastu võetud või ei aga ettepanek on selline: kes oskab, tehke küsitlus( mina ei ole varem teinud) ja uurime välja, kas liikmed üldse tahavad siin foorumis reklaami näha või mitte ja kui siis millist reklaami võiks lubada. Mina oma tite väikseksjäänud riideid ei tule siia pakkuma, miks peaks keegi mandariine, vahvliraudu või led pirne pakkuma?? CB foorumis?? Kui kellelgi tuleb tahtmine mandariine süüa, siis ta läheb mandariinimüüjate foorumisse. Hoiame seda ainukest CB kasutajate foorumit ikka ainult selle jaoks, milleks ta algselt mõeldud oli.
Sellised mõtted minu poolt.
Olge mõnusad.
President Lincoln
1/2 wl vertical

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas EINAR » T Jaan 26, 2010 4:13 pm

Lugesin eelpostitust 2x läbi, mõtlesin asja üle ka.

Üldiselt asjalik ja ajakohane jutt. Läbustamist, muidu asjalikes teemades, tõesti väga palju. Sellleks omad kohad olemas.
Admin ja moded jäägu otsustajaks: tõsta ümber, kustutada osaliselt või täielikult, koheselt või eelhoiatusega. Vaidlused poleks tõesti mõttekad.
Ja mõistagi, kehtigu see kõik eelkõige minu enda suhtes samuti ! Mina ei pahandaks, kui ei sobi, andke märku või isegi kustutage kohe...mõtlen siis asja üle, teen vastavad järeldused ja püüan teha vastuvõetavamalt. Teistega on vaja elus alati arvestada, foorumis samuti.

LED-ide asi võinuks olla eelnevalt kooskõlastatud, raadiotehnikas nad päris vajalikud, pakkumine selles suhtes minu jaoks oli teretulnud, elektroonikat ja muud raadioamatörismis otseselt vajaminevat pakkuge ikka, eelneva kooskõlastuse soovitus (või nõue ?) võiks olla. Ka Tani Äri pakkumistes püüan orinteeruda võimalikult CB-, PMR- ja elektroonikakaupadele.

Kõigile parimat ja üksmeelt niipalju kui võimalik :)

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas officer » T Jaan 26, 2010 6:42 pm

...nii armas ja tark jutt :D !
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
devilviper
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: N Mai 14, 2009 11:01 am
Asukoht: Talllinn, 8AM, 23FM
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas devilviper » T Jaan 26, 2010 6:47 pm

Asjalik postitus! Mandariine ei tohiks nõnda spetsiifilises foorumis küll pakkuda. Loodame, et asjalood paranevad selles valdkonnas.
CB - Citizens' Band radio

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas EINAR » K Jaan 27, 2010 3:51 pm

Ma vaatan, teist päeva foorumil juba klaasistunud pilt ees. Keegi ei julgegi (ei taha?) vist enam kirjutada :lol:
Mul üks tuttav psühholoog , kes ka aeg-ajalt siin mitteraadioteemadel kollab, arvas, et see võib nondest eelmistest karmidest juttudest olla kül !?
Aga -32*-ga kõik vist sooja käes keras, ei võta foorumit lahtigi, rääkimata millegi huvitavamaga lettikäimisest?
Ei tea kummal rohkem õigus on ? :D

No ma üritan siis senikaua väheke äri teha siin ühes kui teises paigas...vast leiab midagi hääd ?

Kasutaja avatar
sombi
Veteran
Veteran
Postitusi: 1096
Liitunud: K Nov 29, 2006 2:28 am
QTH: KO19SA21NG
QTH2: KO19SA04OM
Asukoht: Noarootsi (Pürksi)
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas sombi » K Jaan 27, 2010 3:58 pm

EINAR kirjutas:Ma vaatan, teist päeva foorumil juba klaasistunud pilt ees. Keegi ei julgegi (ei taha?) vist enam kirjutada :lol: ...


Kõik on juba kirja pandud, ma küll ei oska midagi lisada. :roll:
Vaevalt, et teistelgi asi julguse puudumise taga on.
53907675, 57439192
ES3RLA
160m, 80m, 10m, 2m, 70cm, PMR, CB

Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas janar » K Jaan 27, 2010 8:41 pm

kui ma ei eksi siis juba "näritud kont " jah :roll:

getukas2
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 68
Liitunud: N Jaan 15, 2009 7:36 pm
QTH: KO29JE
Asukoht: Kohila

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas getukas2 » N Jaan 28, 2010 1:55 pm

Ja miks ei võiks mandariine müüa ???
Kurat!!Siis ei võiks ju ka jaama kaudu hõigata,et soov osta banaane! :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » N Jaan 28, 2010 2:31 pm

Võtame kõike teiste foorumite järgi nyyd siis jah? Teeme liikmemaksu jah? Keelame postitusi jah? Ja ma veel mõtlesin, et siin on inimesed. Kõike ikka mõistuse piires, siis asi normis. Häid mandakaid saada pole kellelgi kahju:P
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas officer » N Jaan 28, 2010 3:43 pm

...olen ka arvamusel,et siin võiks ikka vaielda selle üle,kuidas me rohkem või vähem arusaame loodusseadustest,mitte aga hakata siinset kirjutajat personaalset lahmima :roll:
Mannetu on samuti lugeda postitusi,mida tehakse ainult seepärast, et midagi kirjutada ...samas aga endal midagi öelda ei ole 8)
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » R Jaan 29, 2010 1:12 am

Ma mõtlesin terve päeva selle teema yle. Et nagu aru ei taipa, mis jaoks säänseid asju tehakse. Maailmaparandaja? Foorumipolitsei? Või siis haige soov tähelepanu järele, mis tekib peale teema tekitamist. Mulle ka poes ei meeldi, et ma pean asjade eest raha maksma, lähen ma siis seda seal kõva häälega karjuma?
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

kalamaja aivar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 235
Liitunud: T Juun 27, 2006 3:39 pm
QTH: ko29eh
Asukoht: kalamaja

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas kalamaja aivar » R Jaan 29, 2010 11:11 pm

Hiiu Inimene, ilma läbuta on ikka igav,mingi kõrvalteema lisab lurrile natuke soola ka.Meil siinkandis ka raadiokanal 23-l kasutusel... arva ise, mis ma öelda tahan,võib-olla oled isegi tore kodanik,pole ainult kuulnud kunagi sellist kutsungit nagu Hiiu Tom ,küllap minu viga, aga püüdkem ikka ka mikrofoni kasutada ärme ole uhked.
Tegelikult on sellist vaikivat rahvast palju,lihtsalt neilt,kes ka siin elumärki ei anna ei ole midagi võtta, ju ei ole ei jutu ega kirjavada tulemas,ei läbu ega "asjalikku".Aga teemaalgataja ju kirjalikku väljendusoskust omab,siis ei ole kõik veel kadunud on jäänud veel pool sammu teha... aga kahjuks vist mitte ,edu fotograafias,see on tõesti kunst ja mis siis ikka,ärge pange pahaks.

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas EINAR » L Jaan 30, 2010 12:31 am

Avastasin läbust lahtisaamiseks veel ühe hea meetodi: avuti hiirel on kettake, väike näputõmme ja läbu kadunud!
Toimib raudselt, teiste tahtest sõltumatult ! Ksautan juba mitmendat päeva häireteta! :lol: :lol:

Indrek
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 12
Liitunud: P Okt 18, 2009 9:35 pm
QTH: KO29DE
Asukoht: Laitse
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Indrek » L Jaan 30, 2010 5:06 pm

Nõustun täielikult Aivari ja Einariga. Ilma läbu ja naljata oleks ju hirmus igav.
Et siis olgem ikka sõbrad edasi, sest nii ei saa ju rallit sõita!!! :axe:
Ka see mandariinide teema ei tundu valdavat enamust ju häirivat. Mitmed foorumlased paistsid pigem asjast ise huvitatud olema. :?
Ja alati on ju ka võimalus seda läbu lihtsalt mitte lugeda kui ei meeldi.
PMR Cobra- MT975 ja perspektiivis ka CB jaam.

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Muki » L Jaan 30, 2010 8:56 pm

-
Viimati muutis Muki, T Mai 04, 2010 11:17 am, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron