www.club304.ee maha kanda

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Kaljukits » R Apr 09, 2010 11:20 am

EINAR kirjutas:Minu poolt niipalju, et olen selle lehe aadressi kõigile poodi külastanud noortele raadiohuvilistele koos teiste aadressidega andnud, ise lugesin ka eile põhjalikumalt...kahju küll, mina leidsin endalegi üht-teist kasulikku meeldetuletust sealt.

Kui leidub aktiivne peatoimetaja, kes lehe eestvedamise ja sellega seotud askeldused enda kanda võtab, siis näeksin minagi heameelega, et leht võiks jätkata. Teated ühisettevõtmistest ja kokkuvõtted nendest kirjas ja pildis, diplomite reeglid ja laureaadid jne. jne. sobiksid kodulehe formaati märksa paremini kui foorumisse. Foorum on kui päevaleht, kust saab uudist lugeda ja kommentaarida. Hiljem sealt midagi üles leida võib olla aga paras pähkel. Koduleht on aga kui raamat... Tehnilist juttu või õigemini selle dubleerimist võiks klubi lehel olla kaunis vähe. Piisaks lingikogust ja viitest mõnele väga hästi tehtud kodulehtedele -Ambur, Evo. Noortele huvilistele võid, Einar, anda ka need kaks aadressi.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » R Apr 09, 2010 1:21 pm

Las ta siis olla kuni rahalisi kohustusi ei ole. Ja kui tuleb hakata raha välja käima, siis võib ju teha miski korjanduse. Sama asi tabab vast ka foorumit. Eks siis saa ühe korjanduse teha.

Kasutaja avatar
mart63
Veteran
Veteran
Postitusi: 416
Liitunud: E Dets 14, 2009 7:09 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas mart63 » R Apr 09, 2010 2:17 pm

Minule jääb arusaamatuks, mis asi see "tabab" kõiki neid lehti?
Dnt Strato Mini 80CH CB|Wouxun KG-UVD1P + 10el.70cm yagi,7el.2m yagi|Icom IC-R10
ES1MSD

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » R Apr 09, 2010 2:31 pm

.EE lõpuga nime eest hakkavad raharulli küsima.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Ambur » R Apr 09, 2010 2:32 pm

postikana kirjutas:Las ta siis olla kuni rahalisi kohustusi ei ole. Ja kui tuleb hakata raha välja käima, siis võib ju teha miski korjanduse. Sama asi tabab vast ka foorumit. Eks siis saa ühe korjanduse teha.

Foorum on nagunii juba maksuline. Aga kui selleks ajaks uusi toimetajaid ei leidu, eks siis vaatab, mis lehest saab, hea oleks, kui see ikka alles jääks.

Kaljukits kirjutas:Olukord on aga selline, et kui ei ole tegelikult klubi, pole ka kodulehte (võib olla ka vaja).

See, et klubi pole ametlikult mittetulundusühinguna registreeritud, ei tee klubi veel olematuks. Maailmas ja Eestiski on hulgem ühiskondlike klubisid.
Selle võiks ju ametlikult registreerida, nagu kunagisel arutamisel klubi uuendamise üle soojalt soovitati, aga asi just selle taha jäigi, et ei leidunud ühtegi, kes edspidi selle paberimajandusega tegelema hakkaks.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas EINAR » R Apr 09, 2010 5:40 pm

Amburi ja Evo kodulehe aadressid on minu poolt juba ammu (omanikelt luba küsimata :oops: ) laiali jagatud !!
Kui club304 lehe eest maksma ka ei pea, jätke igal juhul alles! Kui aga vaja kerge korjandus, mina poolt.
Toimetuses kaasalöömise osas ...kahjuks sorry, mul on niigi liiga palju lubadusi juba turja peale korjatud !
Ja ise olen rohkem tarbija veel kui teistele pakkuja asjaliku infi osas.
Kaljukitse "foorumist raskema ülesleidmise" mõte on mulle ka kuidagi omane...püüan alati valida kohti kus palju inffi koos olemas.
Kõige vastikum on minu jaoks aga iga info-nimetuse eraldi sissetoksimine ja siis: "otsi" ? :mrgreen:
Ja pole sugugi harv ka see, et ei leiagi vajaliku kohta midagi...

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Evo » R Apr 09, 2010 6:32 pm

EINAR kirjutas:Amburi ja Evo kodulehe aadressid on minu poolt juba ammu (omanikelt luba küsimata :oops: ) laiali jagatud !!


Minu kodulehe aadressi võid julgelt kõikidele soovijatele anda. Selleks ta ju saigi kokku nokitsetud, et huvilised saaks natuke uurida, kuidas omale raadiojaam, antennid ja muu juurdekuuluv kokku seada ning nende abil sidet pidada. Püüan kodulehte ka aeg- ajalt täiendada, kui ise midagi uut kuulen ja juurde õpin.

EINAR kirjutas:Kõige vastikum on minu jaoks aga iga info-nimetuse eraldi sissetoksimine ja siis: "otsi" ? :mrgreen:


Sellest me ei pääse. Tehnilise harrastusega tegelemisel on igal minutil midagi uut juurde tulemas ja olgem õnnelikud, et tänapäeval on internet ning otsingumootorid olemas. Hea tahtmise korral leiab alati oma küsimusele ammendava vastuse. Head googeldamist ! :)

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Ambur » R Apr 09, 2010 6:46 pm

Evo kirjutas:Minu kodulehe aadressi võid julgelt kõikidele soovijatele anda.

Sama siin, selleks ta sinna pandud ongi.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Kaljukits » R Apr 09, 2010 7:00 pm

Ambur kirjutas:See, et klubi pole ametlikult mittetulundusühinguna registreeritud, ei tee klubi veel olematuks.

Ei pidanud seda silmas, aga eks usk, et midagi on, mida tegelikult ei ole, on ka inimlik :D
Kui küsiks nii, et kui Jumal täna teatab, et seda klubi ei ole enam NÜÜD, mis siis muutub?
Aga sorry, läheb teemast välja, eks igaüks leiab endale ise õige vastuse ;).
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Ambur » R Apr 09, 2010 8:24 pm

Kaljukits kirjutas:Kui küsiks nii, et kui Jumal täna teatab, et seda klubi ei ole enam NÜÜD, mis siis muutub?

No kui juba Jumal seda teatab, siis muutub kindlasti... :prayer: :finga:
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Kaljukits » R Apr 09, 2010 8:27 pm

Ambur kirjutas:
Kaljukits kirjutas:Kui küsiks nii, et kui Jumal täna teatab, et seda klubi ei ole enam NÜÜD, mis siis muutub?

No kui juba Jumal seda teatab, siis muutub kindlasti... :prayer: :finga:

:D :D
Vastasidki üsna õigesti minu küsimusele.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Mouser
Veteran
Veteran
Postitusi: 299
Liitunud: E Jaan 09, 2006 3:34 am
QTH: KO17OT83SS

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Mouser » L Apr 10, 2010 12:14 am

Kuna see info seal club304 lehel on suht-koht staatiline (ega seal ju miskit eriti muutuda saagi, kui erilist tegevust ei toimu), siis v6iks selle lehe ymber teha wikipeedia formaati. Olekski wiki leht, kus vajalik inf yleval. Janno on neid p2ris mitmeid teinud ja v2ga informatiivsed on v2lja kukkunud (CB, PMR, WiFi, jne). 2kki teeb selle ka 2ra?
Foorumisse v6iks teha eraldi Club304 alamjaotuse, kuigi ma pole kindel, kas seal just erilist kirjavahetust toimuks..

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » L Apr 10, 2010 3:36 am

Tõmmasin lehe laiemaks, et pildikesed ära mahuksid ja korjasin vana saasta välja ja tegin uue juurde ja nüüd jälle tükiks ajaks rahu vast selle värgiga. Kes tahab võib hinge kirja panna http://www.club304.ee/cb10/ sõltumata sellest, kus see siis ka toimub.

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas EINAR » P Apr 11, 2010 11:55 am

Pange mehed see kuulutus mujale ka kusagile, ma kardan, nad ei loe siit kõik ! ?

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas EINAR » P Mai 23, 2010 11:48 am

Eelpool lingil on siin (minu arusaamist järgi) üks visalt mittetäienev nimekiri üleval...vaadake siis ikka ja kirjutage sinna kah midagi !!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron