www.club304.ee maha kanda

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » K Apr 07, 2010 3:53 am

Ettepanek http://www.club304.ee maha kanda seoses uute reeglite kehtestamisega (http://www.eestiinternet.ee/domeenireeg ... enireeglid) ja olematu külastatavuse tõttu.
Või siis liita foorumi või wifi wikiga ja üle kolida uue kaasaegsema mootori peale ja anda aktiivse inimese hallata.

Kasutaja avatar
mart63
Veteran
Veteran
Postitusi: 416
Liitunud: E Dets 14, 2009 7:09 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas mart63 » K Apr 07, 2010 9:05 am

Milline uus reegel siis keelab sellisel lehel nagu club304.ee eksisteerida?
Dnt Strato Mini 80CH CB|Wouxun KG-UVD1P + 10el.70cm yagi,7el.2m yagi|Icom IC-R10
ES1MSD

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Kaljukits » K Apr 07, 2010 9:35 am

postikana kirjutas:Või siis liita foorumi või wifi wikiga ja üle kolida uue kaasaegsema mootori peale ja anda aktiivse inimese hallata.

Kui külastatavus on olematu, pole mõtet tõesti seda püsti hoida. Aktiivseid inimesi on aga raske leida (selle lehe looja on kahtlemata üks nendest ;) ), aga kas neid ongi siis vaja niiväga otsida. Olulisemat infot raadioalaste ühiste ettevõtmiste, tehnika jms. kohta saab ka kenasti foorumis huvilistelt huvilistele edasi anda, kuigi viimasel ajal kipuvad kõiksugu muud vabad teemad varasemast üha rohkem populaarsust võitma.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas nemo » K Apr 07, 2010 12:17 pm

kuna foorumil on wiki ka olemas, siis saaks kogu domeeni sisu sinna ümber tõsta.
wiki.wifi.ee all läheks ülesehitus kategooriate rohkuse tõttu keeruliseks.
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » K Apr 07, 2010 1:16 pm

Asi tuleb siis miski hetk ringi registreerida ja keegi peab need registreerimise tasud ära maksma.
Mul oleks täitsa hea meel kui Ambur võtaks selle täitsa oma leheks ja oleks selle peremees vähemalt sisu osas. Aga ma tean, et tal on muud ka teha kui 2 lehte hallata. Ja lihtsalt nimekirja jaoks pole vaja tervet domeeni.

Kasutaja avatar
mart63
Veteran
Veteran
Postitusi: 416
Liitunud: E Dets 14, 2009 7:09 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas mart63 » K Apr 07, 2010 3:36 pm

Nunuh, siis peab vist arvutisse kopeerima praeguse lehe infi. Ise ikka aeg-ajalt käinud seal elementaarse infiga mälu värskendamas. Ikka hea, kui on koht, kust ununemise korral vaadata on. :)
Dnt Strato Mini 80CH CB|Wouxun KG-UVD1P + 10el.70cm yagi,7el.2m yagi|Icom IC-R10
ES1MSD

Kasutaja avatar
bob
Veteran
Veteran
Postitusi: 569
Liitunud: R Veebr 26, 2010 12:23 pm
QTH: KO29IJ66
Asukoht: TLN

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas bob » K Apr 07, 2010 4:23 pm

hostingu osas saan toetada tasuta teenusega

mingi server tiksub mul 10/10 lingi taga.
PiltPilt
ES1/ES2/304-BOB/2480010

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » N Apr 08, 2010 3:20 pm

nagu ma näen, siis ei tekita see teema miskit vastukaja ja koos üleminekuga uutele reeglite kaob ka club304.ee ajalukku

teema lõpetatud

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas officer » N Apr 08, 2010 4:55 pm

"...muld mälestust ei mata!"
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Ambur » N Apr 08, 2010 5:31 pm

postikana kirjutas:Mul oleks täitsa hea meel kui Ambur võtaks selle täitsa oma leheks ja oleks selle peremees vähemalt sisu osas. Aga ma tean, et tal on muud ka teha kui 2 lehte hallata. Ja lihtsalt nimekirja jaoks pole vaja tervet domeeni.

Esimese CB DX klubi kodulehe tegmist alustas kunagi alguses "Madu" / 3Ø4SN. See jäi tal kahjuks pooleli muude tegemiste tõttu. Ka CB foorumi siis veel polnud.

Et tühimikku täita, võtsin siis klubi lehe tegemise enda kanda, esialgul oma lehe domeeni all. Ei hakanud kohe eraldi domeeni tegema, aga lehed seisid seal eraldi (väike osa sellest on alles minu lehel "CLUB 3Ø4" alajaotusena, kuhu jäi ka algupärane liikmete nimekiri).

2008 aasta kevadel otsustasid kaks aktiivset klubi liiget võtta kodulehe tegemise ise käsile ja sama aasta suvisel klubi kokkutulekul andsin volitused üle. Nii sai alguse praegune koduleht.
Uue kujundusega lehele sai üle kantud artikleid ka minu toimetatud lehelt. Kuna aga uue lehe kujundus oli tunduvalt väiksema formaadiga ja mitmed alajaotused koos tabelite ja piltidega ei mahtunud sinna, jäid osa enne klubilehel olnud artikleid nüüd oma kodulehele.

Kahjuks on aja möödudes uute lehetegijate entusiasm vaibunud ja uue klubilehe külastatavus jäänud selle pideva täiendamiseta kesiseks.
Samas on aga kõik aktuaalsed teemad läbi arutatud CB foorumis ja seetõttu tekib küsimus. Kas klubi koduleht on üldse vajalik ja kas leidub huvilisi selle edasiseks, aktiivseks toimetamiseks?
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas postikana » N Apr 08, 2010 6:19 pm

Arutasime Amburiga seda teemat veidi telefonis ja:

1) kas keegi "noor" hakkaja tahaks asja üle võtta ja toimetada,
2) ambur liidab selle oma tulevase kodulehega.

Andke märku, kui keegi tunneb, et võiks asja käsile võtta.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Kaljukits » N Apr 08, 2010 9:14 pm

Ambur kirjutas:2008 aasta kevadel otsustasid kaks aktiivset klubi liiget võtta kodulehe tegemise ise käsile ja sama aasta suvisel klubi kokkutulekul andsin volitused üle. Nii sai alguse praegune koduleht.

Meenub killuke ajalugu.
Tegelikult oli neid aktiivseid liikmeid kolm: Siilionu (alias Postikana), Jahimees ja allakirjutanu. Põhjused, miks nende arvates seda uut lehte (ja mitte ainult lehte) vaja oli, oli lihtsad:
-Amburi privaatsele kodulehele ei olnud võimalik teha teistel kaastööd (Amburi isiklik konto, mailiaardess ja paroolid).
-Piiras ka hot.ee kodulehe maht -10MB (mida sai aga õnneks pisut suurendatud...)
-Aktiivile tundus, et Klubi on kunagised ülesanded täitnud (ühtse eesti DX kutsungiteregistri alustamise ja pidamise) ja võiks minna edasi: CB elu elavdamiseks registreerida senine CB DX raadiogrupp "CLUB 304" mittetulundusühinguna, et oleks lihtsam organiseerida ühisüritusi, laiendada koostööd teiste organisatsioonidega, taodelda võimalusel ühingule vahendeid jne... (ei hakka sellel aga pikemalt peatuma -teemaarutust ja mõtteid leiab nii käesolevast foorumist kui ka hetkel veel eksisteerivalt kodulehelt http://www.club304.ee/?id=177&keel=ee ). Kokkuvõttes võib ainult öelda, et see mõte ei leidnud üldist heakskiitu, mistõttu sai ka päevakorrast maha võetud.
Uuel kodukal said modereerimisõigused kõik neli ja minu mäletamistmööda veel paar aktiivsemat CB avaliku elu tegelast. Kahjuks siiski uut kvaliteeti ei sündinud ja seda mitmel erineval põhjusel.
Ühesõnaga käidud etapp ja rahu tema põrmule :D.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas EINAR » R Apr 09, 2010 10:02 am

Minu poolt niipalju, et olen selle lehe aadressi kõigile poodi külastanud noortele raadiohuvilistele koos teiste aadressidega andnud, ise lugesin ka eile põhjalikumalt...kahju küll, mina leidsin endalegi üht-teist kasulikku meeldetuletust sealt.
Tean, et Põlvas loetakse meie foorumit ja seonduvat üsna palju, ma ise ka võimalikult palju poe kaudu teavitanud huvilistele...eks sealt läheb info jälle edasi.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Ambur » R Apr 09, 2010 10:03 am

postikana kirjutas:2) Ambur liidab selle oma tulevase kodulehega.

Seda ma kindlasti enam ei tee. Kui tegijat (tegijaid) ei leidu, siis jääbki minu kodulehele ainult klubi üldine tutvustus ja liikmete / kutsungite nimekiri.
Ettepanekute tegijaid ja soovituste andjaid, kuidas asi peaks olema ja parem oleks leidub alati kuhjaga, aga asja elluviijaid kahjuks mitte.
Loodan, et mõni aktiivne tegija klubi kodulehele siiski leidub ja kaastööd tegema olen alati valmis.
Seda muidugi juhul, kui klubi kodulehe edasist olemasolu üldse vajalikuks peetakse.

Tänud Siilionule, et viitsis praegust kodulehte siiani elus hoida!
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: www.club304.ee maha kanda

PostitusPostitas Kaljukits » R Apr 09, 2010 10:26 am

Ambur kirjutas:
postikana kirjutas:2) Ambur liidab selle oma tulevase kodulehega.

Seda ma kindlasti enam ei tee. Kui tegijat (tegijaid) ei leidu, siis jääbki minu kodulehele ainult klubi üldine tutvustus ja liikmete / kutsungite nimekiri.
Ettepanekute tegijaid ja soovituste andjaid, kuidas asi peaks olema ja parem oleks leidub alati kuhjaga, aga asja elluviijaid kahjuks mitte.

Tegelikult on pisut kahjugi, et Ambur kui vilunud kodulehemeister ja raadiohuviline klubi lehe toimetamises ei soovi aktiivselt osaleda. Oleks siis olnud kindlasti üks nendest elluviijatest, keda paraku tõesti napib.
Olukord on aga selline, et kui ei ole tegelikult klubi, pole ka kodulehte (võib olla ka vaja). Ka teistpidine hea näide on lähedalt võtta, kus tegutsev ühing on, aga koduleht on nagu on.... Ja uus ning parem ka kogu aeg tuleb ja tuleb. Põhjused on proosalised. Ollakse pigem kodus nokitseja kui ühiskondlikult aktiivne. Kui teha midagi endale, siis ei ole mingit kohustust -teed, millal aega saad või kui vaim peale tuleb ja tunned tehtust rõõmu :D. Kui aga võtad endale mingi kohustuse, siis oled sellega seotud ja võtad sellega ka vastutuse, lisaks kuuled tänu asemel aga oigeid ja nurinaid :D. Tülikas, eks.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist