Digi jubinast

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Digi jubinast

PostitusPostitas Eve » E Veebr 07, 2011 1:26 am

No nüüd viskas küll mul pildi eest ära Elioni digilevist, mis pilti ei näita.
Meil üldse telekat näha ei saa normaalse inimese moodi. Kella 6st, õhtul, kui mul on aega seda vaatama hakata, siis on ainult üks ruudustiku virr-varr, kanal11 peal, kus Oprah käib(naisteasi). Kas nii jääbki, või saab kuidagi asja parandada? Olen peast helelilla juba.
Iseseisva digiboksi ostamine aitaks? No siis kaovad ka muud lsiakanalid ära, sain ma aru...Teine võimalus on tv vastu seina visata ja tänada eesti tarka riiki, mis selle kohustusliku jubeduse lõi? Mismoodi see asi töötab, et see ei tööta?
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

rax
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: L Aug 16, 2008 11:26 am
QTH: KO29VG
Asukoht: L-virumaa
Kontakt:

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas rax » E Veebr 07, 2011 7:15 am

Eve kirjutas:No nüüd viskas küll mul pildi eest ära Elioni digilevist, mis pilti ei näita.
Meil üldse telekat näha ei saa normaalse inimese moodi. Kella 6st, õhtul, kui mul on aega seda vaatama hakata, siis on ainult üks ruudustiku virr-varr, kanal11 peal, kus Oprah käib(naisteasi). Kas nii jääbki, või saab kuidagi asja parandada? Olen peast helelilla juba.
Iseseisva digiboksi ostamine aitaks? No siis kaovad ka muud lsiakanalid ära, sain ma aru...Teine võimalus on tv vastu seina visata ja tänada eesti tarka riiki, mis selle kohustusliku jubeduse lõi? Mismoodi see asi töötab, et see ei tööta?

Iseseisva digiboksiga sa kanal11 ei näe kuna see on alates 01,01,11 tasuline aga teised tasuta kanalid toimetavad minu vähemalt kenasti :wink:
edu
DANITA 640AM.
ML145
Kutsung rax
Дерьмократия

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas Pagan » E Veebr 07, 2011 7:33 am

Eve kirjutas:No nüüd viskas küll mul pildi eest ära Elioni digilevist, mis pilti ei näita.
Meil üldse telekat näha ei saa normaalse inimese moodi.


Pole mõtet ise leiutada, kõne elioni klienditeenindusse ja tehtagu, oldagu, pandagu või tuldagu ja vaadaku niikaua kui pilt korras.
es5cc

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas officer » E Veebr 07, 2011 10:18 am

...no panna ma küll ei lubaks :roll: !
ES2JT/304JT

indur
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 58
Liitunud: P Veebr 10, 2008 1:55 pm
QTH: KO29EK81
Asukoht: Liikva küla, Harku vald, Harjumaa
Kontakt:

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas indur » E Veebr 07, 2011 1:01 pm

Pagan kirjutas:Pole mõtet ise leiutada, kõne elioni klienditeenindusse ja tehtagu, oldagu, pandagu või tuldagu ja vaadaku niikaua kui pilt korras.

Tihti kui pilt selliselt ruudutab, jääb probleem kliendi tuppa. Igiajast pärit kahesoonelised telefonikaabli (vahe)jupid, kehvasti kokkukeeratud kaabliotsad jne jne.
Pane mulle PS'i oma digiboksi seerianumber, viskaks pilgu korra peale. Naisterahvas ju ikkagi, peab aitama :)

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas rekkamees Eedu » K Veebr 09, 2011 3:50 pm

Pagan kirjutas:
Eve kirjutas:No nüüd viskas küll mul pildi eest ära Elioni digilevist, mis pilti ei näita.
Meil üldse telekat näha ei saa normaalse inimese moodi.


Pole mõtet ise leiutada, kõne elioni klienditeenindusse ja tehtagu, oldagu, pandagu või tuldagu ja vaadaku niikaua kui pilt korras.

Minu kaasa pommitas neid 900MHz peal kuni jonksu sai.Nüüd meil personaalne IT mees sel alal ja jumal ise teab palju soodustusi. Vahel isegi uurib kas kõik OK? Võid ka tarkvara uuendusi installida.(Menüüs täitsa olemas). Aga üleriikliku anomaalia puhul ei aita miski. :banghead:
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
henri503
Veteran
Veteran
Postitusi: 385
Liitunud: R Apr 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: TIksOJA
Kontakt:

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas henri503 » K Veebr 09, 2011 4:16 pm

Meil tegi ruuter restarti ise siis kui heaks arvas.
lõpuks sai elioni helistatud ja ~15 minuit jutustatud ,ja huvitaval kombel pole nüüd seda restarti tal enam olnd :D kolm korda üle õla.
Hakas seal rääkima ,et pikendus juhe võib tekitada mingit häiret ja mis veel.ja adapter võivat vigane olla ,mis siis ,et viga alguses ei olnd...
intek490+sirio 5/8
yaesu ft7800e+x30.

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas Eve » L Veebr 12, 2011 2:30 am

tegin tarkvara installi, hetkel ei ruuduta.
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Digi jubinast

PostitusPostitas smr » L Veebr 12, 2011 8:31 am

Eve kirjutas:Teine võimalus on tv vastu seina visata ja tänada eesti tarka riiki, mis selle kohustusliku jubeduse lõi? Mismoodi see asi töötab, et see ei tööta?

Ole mureta, lähema 5 aasta jooksul läheb ka ringhääling 3m peal digiks. Siis on vaja veel hunnik digiboxe paigaldada. Eriti lõbus saab autos olema.
rääkimine hõbe, kuulamine kuld


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist