Virutatud autojaam koos antenniga

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas 1Kusti » P Mai 29, 2011 2:56 pm

:evil: Ööl vastu 29.05 Mustamäel Sääses autost jalutama läinud Midland Alan 100 Plus ja 660 mm vedruga magnetantenn Midland 18-244 N. Seerianumber koos Tehnoturu kviitungiga Haapsalus, lisan seega hiljem. Jaamal tagapaneelile ja antennil magnetjalale sisse kraabitud "NÕMME B91". Toitejuhtmed lihtsalt läbi lõigatud, antenni sai tore Fjodor tervelt kätte, kuna oli mul katuselt sisse tõstetud. Esipaneelita Pioneeri oli ka tulutult modida üritatud, aga liiga tugevasti tagant kinnitatud... :Hangman:

Seega tuleb hakata kiiremas korras kusagilt miskit pruugitud jaamakest otsima, et 16.06-20.07 Haapsalus puhkusel olles Sombi (vahemaa ca 5 km) ja teistega sidetada. Kellel on midagigi hädasolijale müügiks pakkuda, palun lahkelt ja julgelt seda ka teha...

Ja kui mõni krillis silmadega Stjopa teile midagi ülaltoodust müüa pakub, siis :axe:
ES1GRA
55 959 414

Kasutaja avatar
398AZP
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 204
Liitunud: K Dets 02, 2009 4:07 pm
QTH: KO39RI04AV
QTH2: KO28TJ40AO
Asukoht: Jõhvi

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas 398AZP » E Mai 30, 2011 9:02 am

Võimalusel käi pandimajades, seal võib su jaam täiesti olla. Alusta lähimatest kohale, kus vargus toimus, sest narkar üldiselt pikkade ringidega ennast ei vaeva. :evil: :evil: Riik võiks jahilubasid narkarite arvukuse regulliks müüa. Teeniks ise ja ka inimestel tegevust.
kutsung: Paul
Intek 150 plus, antenn SIRIO ML 145, Cobra MT800
KO39RI04AV

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas rekkamees Eedu » E Mai 30, 2011 10:00 am

398AZP kirjutas:Võimalusel käi pandimajades, seal võib su jaam täiesti olla. Alusta lähimatest kohale, kus vargus toimus, sest narkar üldiselt pikkade ringidega ennast ei vaeva. :evil: :evil: Riik võiks jahilubasid narkarite arvukuse regulliks müüa. Teeniks ise ja ka inimestel tegevust.

ALAN 100 CB JAAM + 1.5MEETRINE ANTENN


OBJEKT PILDID (1)

Tagasi Tagasi Saada Saada Trüki Trüki

URL: http://www.kuldnebors.ee/8626365
Muudetud 13:38 29.05.2011 Olete kuulutuste nimekirja alguses (1/41)Tagasi kuulutuste nimekirja (41)Järgmine kuulutus nimekirjas (2/41)
80 EUR (1 251,73 EEK) km 0% (eraisik või mitte käibemaksukohuslane)

Müüa ALAN 100 CB JAAM + 1.5MEETRINE ANTENN, kasutatud

Alan 100 cb Jaam Nagu uus Kaasa 1.5M antenn poes hind kokku oli 150.

Tel. 5628 1597
Tartu
Saada e-mail

Teata sobimatust kuulutusest!


SmartPOST Saada kaup SmartPOSTiga.
Alates 2,49 üle Eesti. Loe siit!
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas 1Kusti » E Mai 30, 2011 12:35 pm

398AZP kirjutas:Võimalusel käi pandimajades, seal võib su jaam täiesti olla. Alusta lähimatest kohale, kus vargus toimus, sest narkar üldiselt pikkade ringidega ennast ei vaeva. :evil: :evil: Riik võiks jahilubasid narkarite arvukuse regulliks müüa. Teeniks ise ja ka inimestel tegevust.


Alustasin pandiurgastega juba eile, sest vähemalt Tallinna laenuhaid hoiavad oma videviku poode suures kasumiahnuses ka pühapäeviti kella 20-ni lahti. Mõni ka 22-ni, et viinanäljas Sergei ümber nurga poest ikka puudu jäänud noti ära jõuaks osta... :drinkers:

7 lombardit käisin läbi, ainult ühes oli kaks üsna närtsinud välimusega kabulat. Ühes tunnistas lahke mammi ausalt, et autojaamasid nad võtta ei julge, kuna nad matsu ei jaga ja olevat korra politseiga mingi taksolt privatiseeritud pilli pärast nagistamist olnud.

Veel paaris kohas saadeti mind otse на три буквы, kuna nemad veel saabumata väljaostutähtajaga esemete puhul suvatsevad antud teemal diskuteerida ainult politseiga. :evil: Ühesõnaga, :butthead:

Ka tuttav politsei-onu nentis, et pandipeldikuid käivad nad ainult siis kummuli jooksmas, kui läheduses mõni suurem korteriroop toime on pandud.
ES1GRA
55 959 414

Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas 1Kusti » T Mai 31, 2011 10:15 am

Vinge... Politsei poolne: "Olge mureta, me saime sõrmejäljed, aga andmebaasis neid ei ole".

Ehk loe ja häälda: paari kuu pärast laekub tähitud kiri (mille järgi ma pean Sääsest seiklema kuhugile loomaaia taha Õismäele ehitatud kõrtsupugeriku alla KANDEkeskusesse) kriminaalasja lõpetamise tähitud paberit saama... :Hangman:
ES1GRA
55 959 414

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas Evo » T Mai 31, 2011 11:01 am

Kogemus tutvusringkonnast mõned head aastad tagasi:
Talu omanik koos pojaga püüdsid kinni metallivargad, tegid fotod varastest ja kaubikust, millele oli juba osa metalli peale laotud. Oma auto parkis peremees sellele kaubikule risti ette, seega sai kohale kutsutud politsei vargad koos noosiga kätte.
Siis järgnes pikk sekelduste rada, mille käigus taheti peremeest süüdlaseks teha, et ta olla rüseluse käigus ühte varast löönud.
Lõpplahendusena saabus teade:
Menetlus lõpetatud avaliku huvi puudumise tõttu.

Kasutaja avatar
mart63
Veteran
Veteran
Postitusi: 416
Liitunud: E Dets 14, 2009 7:09 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas mart63 » T Mai 31, 2011 11:06 am

Banaanivabariik.
Dnt Strato Mini 80CH CB|Wouxun KG-UVD1P + 10el.70cm yagi,7el.2m yagi|Icom IC-R10
ES1MSD

Kasutaja avatar
Dzinn
Veteran
Veteran
Postitusi: 625
Liitunud: K Aug 26, 2009 2:56 pm
QTH: KO29FH
Asukoht: Keila
Kontakt:

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas Dzinn » T Mai 31, 2011 11:30 am

Evo kirjutas:Kogemus tutvusringkonnast mõned head aastad tagasi:

No omalgi suht sarnane juhus olnud:
Varastati jalgratas - otse kaamera alt. Viidud politseile turvalint koos kogu muu vajalikuga ...
Paar nädalat hiljem tuli sama tüüp, samasse kohta uue noosi järgi - turvamehed pidasid kinni ja loovutasid Politseile.
No ma kah küsima - mis siis minu rattaga saab ? Vastus Politseist:
"/---/ Ta ütles, et andis selle sõbrale, aga sõpra me kätte juu ei saanud /---/."

D
Dzinn / ES2ACT
Telia 4G (Mõtetes : 2m/CB/Ham :D )

Kasutaja avatar
devilviper
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: N Mai 14, 2009 11:01 am
Asukoht: Talllinn, 8AM, 23FM
Kontakt:

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas devilviper » K Juun 01, 2011 4:31 pm

Käisin üks kuu tagasi jõusaalis ning jätsin lukustatud riietuskappi 600 eurose laptopi, saalist tagasi tulles avastasin ebameeldiva olukorra - kapi uks pärani ja laptop kadunud. Jõusaalist vajalikud videod kaasa ning politseisse avaldust kirjutama. Asi tehtud ning kui 15 päeva möödas ja ei kõssugi hakkasin ise uurima, vastus konkreetne: uurimist ei algatatud kuna varas ei ole tuvastatav. Vot see on Eesti Politsei! Õnneks olid varastatud arvutis olevad andmed sünkroonitud võrku ning kodus tegin teises arvutis vastava seadistuse, et niikui varastatud arvuti internetti pääseb siis kustutatakse minu andmed tollest arvutist. Muidugi et varastatud arvuti tööle saada tuleb pääseda läbi BIOS paroolist ja Windows User paroolist.
CB - Citizens' Band radio

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas hall kass » N Juun 02, 2011 2:53 pm

Kui mind poolteist aastat tagasi otse suure poe ukse ees keset sisse-välja saalivat rahvamassi paljaks röövida üritati, ei olnud politseist mingit kasu. Noh, 3 matsi vajusid ligi ja nõudsid mu asju endale, keeldumise peale üritati rünnata, aga sain sealt koos oma asjadega minema. Politsei ei algatanud uurimist, tuues põhjenduseks, et "mul jäid asjad alles ja keegi viga ei saanud". Mainiti ka, et oleks ma ise mõnda kaaki veristanud, oleks uurimine kindlasti mu enda suhtes algatatud. Ei soovi - kehva oleks loovutada oma raha, arvuti ja raadiokola mingile türblile vaid seetõttu, et politseis jäädi uskuma tema juttu minupoolse rünnaku kohta. Samad tüübid olid juba ammu parajad pätid ning hiljemgi tilkus inffi nende tegudest (näiteks üritati Säästukast varastada, prooviti surnuaias ühelt inimesel telefoni käest tõmmata, samuti panevad tüübid vargusi toime majas, kus ise elavad, oma majas ei häbeneta ka lastelt jõuga nende asju röövida jne).

Oli ka juhus, kus aitasin tuttaval takistada nahaalset sissetungi tema korterisse, algatades uksel väikese vastuhaku, peale ründe tagasilöömist barrikadeerisin ukse ja kutsusin politsei. Politsei viis üritajad küll ära, aga järgmisel päeval olid nad taas vabad kui linnukesed. Korteriperemehe soovist jätta avaldus tegemata saan ma aru - üritajad olid vanad retsid, kes sealkandis mõneltki inimeselt "maksu" võtavad ja kellest vähemalt 1 on jõhkra kuriteo eest ka kinni istunud. Mina oleksin heameelega tunnistanud, aga minult ei tahtnud pollar kõssugi kuulda. Kuna peale seda hakkasid kostma ähvardused mind ära susata (mina seda vastuhakku ju juhtisin), liigun tolles linnaosas siiani ettevaatusega, ümbrust jälgides, et keegi ei saaks mulle ootamatult selga karata.

Ja nüüd on Tallinna poolt kuulda, et sealne pollar hakkab jahtima röövlit, kes jookseb aralt minema isegi lapse vastuhaku peale :D
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas 1Kusti » R Juun 03, 2011 12:46 pm

Mnjah... Sõnatuks võtab see meie politsei töö.

Eile helistas mingi 20-aastane nääps neidis, et tulgu ma Rahumäe 6, et jaam on käes. Oli küll, aga mingi takso pealt virutatud 156 megablörtsine pann. Ja pätt Stjopa tuli plaadi pealt valla päästa, sest SELLE jaama peale ei olnud (õnnetu) viimane omanik veel jõudnud avaldust kirjutama tulla...

Ilmselt peaks politsei ka natuke koolitust sisse ostma, et CB-d eristada muust...
ES1GRA
55 959 414

Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Re: Virutatud autojaam koos antenniga

PostitusPostitas 1Kusti » L Juun 25, 2011 12:38 am

Mnjah, nüüd nädal juba QTH KO18SW65WN, aga millega 27 megablörtsi peal sidetada, eriliselt pole...
Sombi küll üle lahe ca 5-7 km kaugusel, aga PMR-i kabulad ilmselt ei mõika (pole isegi proovinud). Ja kriminaalasja lõpetamise määruse sain kätte ! Elagu videviku poe Stjopa! :axe:
Mulle kui hädasolnule tehti küll ostan-rubriigis paar pakkumist aga... pigem taheti xxxx
ES1GRA
55 959 414


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist