Digiboksi ostmine

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
karla
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 114
Liitunud: K Sept 09, 2009 8:37 pm
QTH: KO39EG69CN
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: Digiboksi ostmine

PostitusPostitas karla » N Jaan 19, 2012 7:53 pm

Kui sa Sombi seda 24€ maksvat vigurit mõtled mis scardipessa käib siis unusta see mõte. Sai neid mingi aeg müüdud, kümnest müüdud masinast tuli tavaliselt viis tagasi. Imepisike käkk, prose läheb suht kuumaks ja lüüdid surevad. Samuti soovitan soojalt hoiduda kõigist karpidest mis kannavad nime Jacobson, jube rämps. Mul on mõne aastaga kogunenud neid klientidelt umbes 20, nii T5 kui T6 mudeleid. Puldid ja mõnedel ka toited lähevad kasutusse. Tavaliselt surevad pärast garantiiaja lõppu mälud, harvem ka protsessorid, peale seda ei kontakteeru aparaat isegi jtaqiga kallale minnes. Nii... kaardilugejaga boksi soovitasin sest tean (ära küsi kustkohast) et hiljemalt sügisest on vabalevis 3 kanalit, see arv pole aga veel kindel sest Kesktelevisioon (TallinnaTV) ei pruugi enam rahapuuduse tõttu üleriigilises levis olla. Mine tea mis mõtted siis tekkivad ja kaardilugeja koos eestis seadusega määratud Conaxi krüpteeringut tunnistava sisemise mooduliga ei ole kunagi liiast. Ülejäänud viled on ka sinu pakutud kõige odavamal boksil. Minu soovitatud aparaadil on vähemalt koostekvaliteet korralik, ühes asutuses töötab mul neid karpe kollektiivvõrgus 5tk ja seda juba peaaegu 2 aastat ning 24/7. Siiani probleemivabalt nii suvel kuumaga kui talvel normaalse temperatuuriga. Parem juba natuke rohkem raha välja käia kui pidevalt boksi remondist oodata. Müügil on ka mitmeid teisi korralikke vastuvõtjaid kuid nende hinnad on juba kõrgemad.
Kutsung: Karla 3Ø4JV ES4JAVE

Kasutaja avatar
sombi
Veteran
Veteran
Postitusi: 1096
Liitunud: K Nov 29, 2006 2:28 am
QTH: KO19SA21NG
QTH2: KO19SA04OM
Asukoht: Noarootsi (Pürksi)
Kontakt:

Re: Digiboksi ostmine

PostitusPostitas sombi » N Jaan 19, 2012 8:09 pm

karla, rahune. Miks nii tige Jacobson's-i kohta? Mul see T6 kast juba üle kolme aasta (korra käis garantiis ja sedagi softi pärast, sest need paar konti oleksin ka ise võinud vahetada). Ja see pisike junn on ka paaril korral läbi käinud. Jah, tunnistan, et üks kahjuks oli toimetamise lõpetanud (seda ta tegi umbes 2 kuud peale ostmist ja oli bussis kasutusel), samas teine peaks toimetama siiani (selle panin ise paika teleka taha). Sinu andmetel on sügiseks Kanal2 ja TV3 vabalevist läinud? Millistele andmetele see info põhineb, nagu ka minu käest küsiti veidi aega tagasi? Nagu tead, on ühes teises foorumis ( http://digi-tv.ee/index.php )kasutaja Peeter3000, kelle poolt müüdavat tehnikat olen minagi vahendanud. Hind kallim, kuid siiani pole probleeme olnud. Tema käest olen teised 2 boxi muretsenud korterisse ja kõigil on kaardipesa, nii igaks juhuks.
53907675, 57439192
ES3RLA
160m, 80m, 10m, 2m, 70cm, PMR, CB

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Digiboksi ostmine

PostitusPostitas officer » R Jaan 20, 2012 12:56 am

...odavat ja head ei ole olemas!
Aga kui vahendeid on piiratult, siis üle oma varju ei hüppa :roll:
Merge on nii soliidne ostmiskoht, et garantii on sealt ostetud kaubale kindlasti toimiv!
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
karla
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 114
Liitunud: K Sept 09, 2009 8:37 pm
QTH: KO39EG69CN
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: Digiboksi ostmine

PostitusPostitas karla » R Jaan 20, 2012 1:58 pm

Garantii on merges korralik, ainus jama selles et neil kollastel poistel kes bokse valmistavad on kodune rehkendus hästi tehtud, ega palju üle garantiiaja ei kesta need masinad. Teenin leivakõrvast antennitööna ja olen selle sees iga päev, nõustun hr. officeriga igati, odavat ja head pole olemas, sellisel juhul peab ostma kaks boksi, üks on odav ja teine on hea. :D
Kutsung: Karla 3Ø4JV ES4JAVE

Savi
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 36
Liitunud: R Jaan 15, 2010 5:26 pm
QTH: KO29LF
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Kontakt:

Re: Digiboksi ostmine

PostitusPostitas Savi » R Jaan 20, 2012 2:57 pm

Eve!

Kas USB pulk ei läheks! Mul siin üks üle. Arvutaja tundub Sul olema. Tegemist on "Kworld" KW-DWB-T 395UR pulgaga. Minul teda vaja ei lähe. Ostsin kunagi koduse meediakeskuse jaoks. Aga kui Levira vahetas oma kanalisagedused alla siis linuxi keskkonnas ta 530 MHz ära ei tundnud, nii et ma ostsin teise. Antud isend töötab aga vähemalt Win7 keskkonnas korralikult, just proovisin. Kui huvitatud oled siis võta minuga privas ühendust ja oled uue pulga omanik. Karp, manuaalid, pult ja pisikene antenn tulevad kaasa. Muud tuunerit, mis teleka taha käiks, kahjuks üle ei ole. "Ja see kõik on täiesti tasuta." Postikulu annetad hiljem nendele (loe: kassid, koerad, kodutud), kes on veel suuremas hädas. :)
PMR MT 975 + Kõu P-22/460, 450-470 MHz
Toas: Alan 78+ Multi, GPS 27 1/2 Sirio

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: Digiboksi ostmine

PostitusPostitas Eve » E Jaan 23, 2012 12:07 pm

[quote="Savi"]Eve!

Kas USB pulk ei läheks! Mul siin üks üle. Arvuti tundub Sul olema. Tegemist on "Kworld" KW-DWB-T 395UR


Täiesti huvitavad ja tõesed arusaamad teil kõigil asjadest! Asjalikud poisid. Praegu toetuksin suuremalt jaolt Karla pakutule, aga Tallinna sõites käin ka Officeri soovitatud Mergest kindlalt läbi.

Savi, minul Win 7 ei ole, korra isegi proovisin kui ostsin läpakaga koos, ei jäänud rahule. Vahetasin XP vastu ja see ei jumpsi koguaeg. Praegu ka tuttaval probleeme selle Win 7 programmiga, arvuti jooksis kokku Klickist ostetuna. Tekst selline: "Win failed to start. A recent hardware or software change might be the cause....."
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist