Mure- silikoonist voolik..

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1086
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: Mure- silikoonist voolik..

PostitusPostitas äpu » R Jaan 27, 2012 6:34 pm

Eve,mine Tööriista Marketisse Järve selverist läbi,seal oli taga kassa pool üks riiul kus oli igasugu voolikuid läbipaistvaid ja aia voolikuid läbimõõduga kuni 50mm.Äki mõni sobib.
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

henry
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 161
Liitunud: T Jaan 25, 2005 6:34 pm
QTH: KO28UI3

Re: Mure- silikoonist voolik..

PostitusPostitas henry » R Jaan 27, 2012 8:18 pm

Järve Selverist läbiminnes ei satu sa kindlasti Tööriista Marketisse vaid Selveri laoruumidesse ;-)
Äpu pidas silmas Järve Keskust.

sry Äpu;-) ma tean, harjumuse jõud.
äpu kirjutas:Eve,mine Tööriista Marketisse Järve selverist läbi,seal oli taga kassa pool üks riiul kus oli igasugu
voolikuid läbipaistvaid ja aia voolikuid läbimõõduga kuni 50mm.Äki mõni sobib.

Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Re: Mure- silikoonist voolik..

PostitusPostitas 1Kusti » L Jaan 28, 2012 7:52 am

Jumbel küll, kus plaginat ja postitusi teemas, aga nii peabki..
Nõme on see, et Elektriloksu jupid on kohutava hinnaga ja neid peab ootama (tellima) :Hangman:
Minu juurest ca 600 sammu on seesama E-Lux Forelli ja Mustamäe tee nurgal, paar aastat tagasi lõpetas mul koostöö pesumasina mootori rihm. Kõmpisin räbal peos sinna - ja oh üllatust - lipsustatud onud tuhnisid pool tundi paksudes kataloogides ja avaldasid arvamust, et seda peab tellima ja see maksab nii 300 EEK.
Tehnika uulitsast leidsin seepääle miskise keldripoe, kus taat müüb neiupõlvenimega TK (tootmiskoondis) "Ühendus" pärandvara (loe: kokku virutatut). Enamuses küll õmblusmasinate jupid ja külmkapi uksetihendid. Taat sügas kukalt, tuhnis tagaruumis ja 30 EEK eest saingi uue rihma omanikuks...
Nii et - ainuüksi nimi maksab...
ES1GRA
55 959 414

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: Mure- silikoonist voolik..

PostitusPostitas Eve » P Jaan 29, 2012 10:33 am

Tööriistamarket on meil ka Paides, lähen tuhnin seal. Ega ma veel alla ei anna kuna uus masin kasutatud peast maksab 99 eur, uuest peast 300-400 ringis.
KUSTILE - Mis teha, postitus on ahastav kui sellist pisikest juppi esindusest ka ei saa, (mul arvamus esindustest ja hiirtest ainult muutub), või on see jupp liiga väike nende jaoks? Siin foorumis on ikka tegijad mehed koos.:) No ja ma arvan, et minu kogemus tehnika vallas aitab nii mõndagi teine kord. Annan teada jooksvalt, kuidas mul otsingutel läheb ja kas saab uus masin endale lõpuks soetatud või vana parandatud ja need unikaalsed hiired(hinnaga 99-400eur) müün Osta.ee-s maha. :idea:
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 16 külalist