Hiiglama vahva... (lällar sõidukal)

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » N Juun 30, 2005 7:56 am

Ei oska täpselt öelda nende rekkade kohta rohkem, kui AM8 ja vist ka AM10, samas olen üleleviga ka fm kanalitel kuulnud nii eesti, kui euroopa rekkajuhte. Abiks on scan nupp jaamal, küll siis varsti kuuled, kus lobisetakse.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » N Juun 30, 2005 8:55 am

Tere Marcos33!

Rahvusvaheliselt on rekkameeste kutsekanal 19AM, seepärast ka paljudel autojaamadel peal nupp sinna otse lülituseks. Suurem osa rekkameestest euroopas seda ka kasutavad, aga kui kanal momendil kinni, siis muidugi ka teisi kanaleid omavaheliseks lobisemiseks. Usun, et meie juhid euroopas sõites istuvad samuti sellel kanalil, sest sealt saab infot teede olukorra ja ka maksuameti kohta, nagu siingi.
Aga ehk mõni palju euroopas ringisõitev rekkamees oskab sulle paremini öelda just praegust seisu.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1086
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » N Juun 30, 2005 11:55 am

marcos33 kirjutas:tre.äpu!
ega sa ei juhtunud eila 21 fm kusagil kella kolme paiku olema, ma yritasin pingsalt kedagi kätte saada aga mitte sittagi ei kukkunud välja olin nimelt sadamas.krt ei teagi nyyd kas jaam jupsib või lihtsalt kõik puhkasid möödunud jaanipäeva tagajärgi välja...eks kunagi yritan jälle kui eestisse satun.
tervitab marcos33.



Tere marcos33!
Võid rahulik olla sest 27. mind sellel kellaajal ei olnud pilli juures.Harv juhus kui ma nii vara olen.Praegu on puhkus ja vahest on lahti ka autos.
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

ermo

PostitusPostitas ermo » L Aug 20, 2005 12:19 am

Tere.Eesti rekkamehed on nii eestis kui ka soomes ja rootsis ikkagi 8 am peal.mõni üksik punt istub kusagil mujal.Eestu mehed ei rända eriti mööda kanaleid ringi.Kurdate et rekkamehed ei kipu vastama aga see tuleb sellest et nende punti sulada pole ka lihtne-nad sellised ojaette hoidjad ja suhtlevad enamalt jaolt ikkagi omadega,kuigi onm erandeid.

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1086
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » E Aug 22, 2005 4:08 pm

ermo kirjutas:Tere.Eesti rekkamehed on nii eestis kui ka soomes ja rootsis ikkagi 8 am peal.mõni üksik punt istub kusagil mujal.Eestu mehed ei rända eriti mööda kanaleid ringi.Kurdate et rekkamehed ei kipu vastama aga see tuleb sellest et nende punti sulada pole ka lihtne-nad sellised ojaette hoidjad ja suhtlevad enamalt jaolt ikkagi omadega,kuigi onm erandeid.

No vastavad ikka küll,kui kuulevad aga selle kuulmisega on neil ikka tõsiseid probleeme!
Kui juht oma nimepeale ei reageeri siis kas on raadio kinni,või olen ma juba niikaugel vastusõites jõudnud?Need on erandid.
Aga niipalju kui ma olen eetris hüüdnud keda iganes kuuldele on keegi ikka vastanud.
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

tarmo

PostitusPostitas tarmo » K Aug 24, 2005 10:18 pm

Tehes suvel pikema reisi Poola ja Berliini sai eesti rekkadega pidevalt ikkagi suheldud justnimelt 8AM peal.
Väga südantsoojendav on näiteks Poola kolkakülas emakeeles läbi raadioeetri paar sõna vahetada :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron