Cb raadio ja võimendiga, Jõmmist tümpsuhullu vastu

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
MrBlackx
Algaja
Algaja
Postitusi: 1
Liitunud: N Juun 04, 2015 8:37 pm
QTH: Polepole

Cb raadio ja võimendiga, Jõmmist tümpsuhullu vastu

PostitusPostitas MrBlackx » N Juun 04, 2015 8:47 pm

Tere,

Mul siin selline huvitav mure, et saadanasa ülemine paduvenelasest" Ivan" kuulab päevad läbi oma arulagedat vene tümmi ja mina olen all sunnitud seda kannatama,kuna teda miski ei huvita.
Leidsin internetist sellise varjandi,et CB raadio koos võimendiga peaks eelmainitud jorsi bassivõimendit mingilt kauguselt siis mõjutama ,et teda segada saaks.
Huvi pakubki,et mis võimsusega see paganama võimendi olema peaks,et va sunnik vait saada? :roll:

Vabandan lolli küsimuse pärast

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Cb raadio ja võimendiga, Jõmmist tümpsuhullu vastu

PostitusPostitas Evo » R Juun 12, 2015 5:59 pm

Kui ta kuulab muusikat oma andmekandjatelt (CD, mälupulk jne...jne.) ja tal on korralikud ühendusjuhtmed, siis Sa sinna raadiolainetega sekkuda ei saa.

27 MHz (CB- raadio) on tavalisest helisagedusribast väljaspool. Harmoonilised sagedused (kehvade filtrite ja halva antenni häälestuse korral) võivad küll mõnel juhul sisse tungida (kasutades amplituudmodulatsiooni) ning kui nüüd kasutad selliseid väljundvõimsusi, et need siiski toimima hakkaks, võid rikkuda teistel naabritel nii televastuvõtu kui ka raadio kuulamise. Sellisel puhul tuleb Sulle TJA kallale.
Tehniliselt on võimalik lasta madalsageduslikku signaali, milline lööb ta seadmed lukku, kuid see mõjub samuti ka Sinu enda muusikaseadmetele ja teiste naabrite aparatuurile. Selline skeem täiesti olemas, kuid ei soovita kohe mitte kasutada, kuna saad omale vaenlasi juurde.

Aitab vaid see, kui võtad väiksed napsud kaasa, lähed talle külla ja teed asjad sõbralikult selgeks. :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron