Club 3Ø4 Orkutis

Anna teada kui leidsid mõne huvitava poe või lingi
Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

Club 3Ø4 Orkutis

PostitusPostitas siim » T Okt 10, 2006 10:16 am

Kui kellelgi on olemas konto Orkutis (www.orkut.com), siis võite end lisada sealsesse Club 3Ø4 communitisse. Selle on loonud kodanik Neeger ja seal juba 2 liiget :)

Parimat!
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » K Okt 11, 2006 9:46 am

Räägi lähemalt, millist kasu kontoomanikud saavad, äkki ma panen ka nime kirja.

Kasutaja avatar
yeti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 173
Liitunud: T Nov 01, 2005 5:41 pm
Asukoht: Saku, KO29HG
Kontakt:

PostitusPostitas yeti » K Okt 11, 2006 10:36 am

hähh..tyypiline "eestlane" :lol: kohe oma kasupeal väljas.. :P
Orkut on komuun, mis yhendab sõpru ja muidu tuttavaid yle maailma..
ja seal saab erinevate hobide ja harrastuste gruppe moodustada..millest siin ka teema algatus.

I just got an orkut invitation. What's this?

orkut.com is an online community website designed for friends. The main goal of our service is to make your social life, and that of your friends, more active and stimulating. orkut's social network can help you both maintain existing relationships and establish new ones by reaching out to people you've never met before. Who you interact with is entirely up to you. Before getting to know an orkut member, you can even see how they're connecting to you through the friends network.

orkut makes it easy to find people who share your hobbies and interests, look for romantic connections or establish new business contacts. You can also create and join a wide variety of online communities to discuss current events, reconnect with old college buddies or even exchange cookie recipes.

To join orkut, simply click on the link in the email you received and follow the instructions for creating a username and password. If orkut doesn't sound like it's for you, feel free to delete your invitation. If you change your mind in the future, don't worry! We'll still be here at www.orkut.com

It is our mission to help you create a closer, more intimate network of friends. We hope to put you on the path to social bliss soon.


8)
..I hear U..

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

PostitusPostitas siim » K Okt 11, 2006 12:22 pm

Nojah, mis sellise asja peale ikka tõesti öelda.
Ja õnneks ei saa orkutisse ise end regada ka, niinagu teistesse sarnastesse keskkonndadesse. Ning ainult selle community pärast pole mõtet seda tehagi.
Kui aga konto on seal olemas, siis miks mitte sellega liituda, kui vähegi inimene tunneb, et tal on selle asja vastu huvi või veel enam - on juba osa sellest.
Aga kui lihtsalt mingit kasu tahad, siis mine küsi ülemuselt palka juurde või müü midagi maha, näed kasu kohe silmaga!
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » N Okt 12, 2006 8:25 am

Toda ma mõtlesingi, et millega see orkut tegeleb. Ega ma arvanudki, et kohe nänni jagama hakatakse. :D

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5371
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Okt 12, 2006 9:18 am

Tere!
Eesti CB klubil (Club 304) on hetkel 61 liiget. Klubil on lihtne, ülevaatlik ja korrashoitud koduleht:
http://www.hot.ee/mati304/klubi.html
Paljud liikmetest on ka käesoleva foorumi liikmed.
Mina ei näe põhjust, miks peaks selle hobiga tegelejatest osa kuhugile suht suletud keskkonda peituma, liiategi Club 304 nime all.
Kas keegi oskaks seletada, mis on plussid?
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

PostitusPostitas siim » N Okt 12, 2006 10:51 am

Internetis on tegelikult hämmastavalt palju erinevaid keskkondi, mis on mõeldud erinevate huvigruppide ühendamiseks. Teadupärast on Rate.ee Eestis üks populaarsemaid, selle keskkonna iseärasusi aga pole vist mõtet siinkohal lahti seletada. Ja üks nendest populaarsetest on ka Orkut. Kuna inimesed seda kasutavad üllatavalt palju ja orkut ise võimaldab inimestel end omakorda huvigruppidesse koguneda, siis oligi minu üleskutse eesmärk see, et KUI on kellelgi siinsetest orkutis konto olemas, ei teeks paha ka seal üles näidata oma huvi raadioasjanduse vastu. Ma olen aru saanud, et alati räägitakse sellest CB-värgist toonil, et kui on huvilisi, siis võetakse nad avasüli vastu, jagatakse infot jne. Jumala eest, kui te olete CB kasutajad ja teile piisab siinsest foorumist - ärge ühelgi juhul kippuge orkutisse ainult sellepärast, et seal end communitiga siduda. Seal ei ole foorumit kui sellist, seal saab küll mõtteid vahetada, kuid üldsegi mitte sellisel tasemel, kui siin. Seal on asja eesmärk lihtsalt näidata, et mina, Siim, olen sellise klubi liige, huvitun asjast ja kui keegi ei tea, misasi see on, siis seletan ka sealsetele kasutajatele, millega tegu.
Kui me üritame sellest asjast märku anda orkutis, siis ärge kohe arvake, et ma tahame omaette olla, sellele foorumile konkurentsi pakkuda ja midaiganes veel teha, mis teil siin peast läbi võib käia.
Ma olen seal lisaks sellele klubi communitile veel mitme teise liige. Näiteks 'No To Smoking', kuna ma pole suitsetaja ma ka ei poolda suitsetamist. Või näiteks 'Kreisiraadio', kuna olen selle teema austaja jne jne.
Näe, jutt läheb pikaks juba, ühesõnaga kui siin on üldine arvamus see, et tegemist oli mõtetu üleskutsega, palume Marcol teema ära kustutada ja ma vabandan kõigi ees, et säherduse lollusega hakkama sain. Aga orkutist ilmselt see teema ära ei kao, kuna - mis teha, oleme CB kasutajad ja näitame seda uhkusega ka välja!
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5371
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Okt 12, 2006 11:06 am

Tere, Siim!
Ära nüüd palun ärritu! Ega ma oponeerinudki, tunnustasin eeskätt varem sel alal Eestimaal tehtut ja küsisin Orkut plussidest. Iseasi on, kas klubi nime kasutamisest on klubi asutajaid informeeritud ja nendelt nõusolek saadud?
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

PostitusPostitas siim » N Okt 12, 2006 2:32 pm

Ei, siin ei ole millegi peale ärrituda, ma üritasin natuke laiemalt asja seletada. Ja kuna olen ise ka üks asutajatest, samamoodi nagu on ka Neeger, siis olen kindel, et asi ei mõju halvustavalt.
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
es3at
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 71
Liitunud: N Dets 01, 2005 5:21 pm
QTH: KO18UO
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas es3at » N Okt 12, 2006 4:14 pm

Selline küsimus, et mida see orkut annab? Mingi põhjus peaks ju asjal olema. Millepoolest ühendab sealne kommun rohkem kui näiteks siinne või ERAÜ oma.

Mind näiteks häirib see paljusus. Aegajalt isegi tekib mõte, et mis juhtub, kui lööks ERAÜ ja siinse foorumi kokku. Huvid samad, suht palju ka rahvast sama.

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

PostitusPostitas siim » N Okt 12, 2006 4:21 pm

See on hea küsimus tegelt, et mis ta annab...
Eks ta on ses mõttes lihtsalt üks järjekordne võimalus inimesel end interneti vahendusel oma sõprade/tuttavate seltsis tunda, nendega kirju vahetada ja ühiseid huvisid võibolla jagada. Et siis eelkõige on rõhk seal sõpruskonnal, seda enam, et sinna konto saamine käib tuttava kaudu, kes saadab personaalse kutse.
Ja eks iga selline keskkond üritab oma mingit nišši luua, et kasutajaid võita, orkut näeb ühe lahendusena vist siis huvigruppidega liitumise võimalust vms.
Nagu on näha, on siinsetel inimestel seal kontosi, lihtsalt nad võibolla ei teadnud, et on jutuks olev huvigrupp sinna loodud, nüüd aga oskavad seda otsida ja sinna liituda, samamoodi nagu nad on ka teiste huvigruppide liikmed.
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » N Okt 12, 2006 6:40 pm

es3at kirjutas:Mind näiteks häirib see paljusus. Aegajalt isegi tekib mõte, et mis juhtub, kui lööks ERAÜ ja siinse foorumi kokku. Huvid samad, suht palju ka rahvast sama.

Täielikult samal arvamusel. Mõlemas foorumis sama ala harrastajad, olgugi et erinevatel sagedustel. Aga nendestki suur osa töötab mõlemal, nii HAM kui CB sagedustel.
Ja kuna CB foorumis on palju neid, kes raadiosidega alles tutvust tegemas, kellel tekib pidevalt ala kohta erinevaid küsimusi, oleks väga teretulnud selles rohkem kuulda ala veteranide arvamusi, nõuandeid ja õpetusi.
See tuleks kindlasti kasuks amatörismi populariseerimisele. Ja usun, et samas vähendaks ka HAM-ide veidi halvustavat suhtumist CB-sse (ja üldse vabakasutus lainealadesse).

ORKUT on aga lihtsalt koht, kus saab teistele tutvustada oma hobisid.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » R Okt 13, 2006 9:00 am

Saigi Hiiu Tommile kah asi selgeks, võttis aega, mis ta võttis. Tundub igatpidi tore koht olema, mul küll kontot Orkutis ei ole ja ma ilmselt ajapuudusel piirdun edaspidigi kodukootud foorumite külastamisega, olen siiski rahul, et meie tegevusest mujalgi juttu tuleb.
Mis puutub ideesse, et CB foorum ja HAM foorum leivad ühte serverisse paneksid, siis minu arust on see hea mõte. Mulle on jäänud mulje, et algajad miskipärast kardavad asjaga tõsisemalt tegeleda ja amatööriks hakata, võib-olla selline ühine suhtluskeskkond muudaks nende arvamust. Ma ei tea, kui paljud CB foorumi kasutajad käivad HAM foorumis sealset elu jälgimas aga postitusi teevad nad suht harva.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5371
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » R Okt 13, 2006 10:21 am

Kaks foorumit mind pole eriti seganud. Mõlemad eristuvad piisavalt selgelt, erinevalt näiteks fotofoorumitest, mida on rohkem ja mis ei erine oma sisult karvavõrdki. Minagi ei ole liitmise vastu, mulle see täitsa sobiks, kuid kardan, et pilt võib paljudele hoopis segasemaks muutuda. Vähemalt esialgu, kuid küll harjuvad ära ;)
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » L Okt 14, 2006 1:06 pm

Kaljukits kirjutas:Minagi ei ole liitmise vastu, mulle see täitsa sobiks, kuid kardan, et pilt võib paljudele hoopis segasemaks muutuda. Vähemalt esialgu, kuid küll harjuvad ära ;)

Neid ei pea tingimata kokku viima, aga võin näitena tuua Soomlaste "ELECTRIC SAUNA" raadiofoorumi, kus on kenasti koos nii kuulajad, rebasejahtijad, amatöörid, amatöörtelevisioon kui ka vabakasutuslainealad CB, PMR446 ja 68MHz (seal on ka see vaba).

Loomulikult on seal eri alad erinevate alajaotuste all, aga kui oled juba foorumis sees, vaatad harilikult üle kõikide alajaotuste huvitava materjali, saades sellega ettekujutuse ka teiste tegemistest (võibolla leiad endalegi veel teise hobi).

Ja alajaotused - ost, müük, vahetus, ära anda, on ühised, sest nendest võib leida huvipakkuvat igaüks.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist