CB 23 FM internetis

Anna teada kui leidsid mõne huvitava poe või lingi
SiiliOnu

PostitusPostitas SiiliOnu » K Veebr 06, 2008 9:38 pm

Lihtsalt link ja selgitus, et kus asub ja millega vastu võtab.

gunn
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 82
Liitunud: P Mär 18, 2007 5:39 pm
QTH: KO29KB
QTH2: KO29IJ
Asukoht: Tallinn KO29IJ, Hagudi KO29KB, Paide KO28SV
Kontakt:

PostitusPostitas gunn » K Veebr 06, 2008 9:50 pm

Arvan, et ei peaks olema parooli all...
Pidades silmas just teisi huvilisi, kes võibolla alles hakkavad avastama CB-maailma....
Igaljuhul on see väga tänuväärt systeem seal püsti... Ja loodan, et Nemol jätkub jaksu seda asja püsti hoida...

Samas võiks ju keegi jagada ka teadmisi kuidas süsteem toimib, et äkki keegi suudab veel sellega hakkama saada :wink: (Tartlaste sidepidamisi oleks huvitav jälgida näiteks)
Albrecht AE-6890+ML145
CB kutsung Gunn!
304QN

Tarmo Tanilsoo
Veteran
Veteran
Postitusi: 256
Liitunud: T Juun 26, 2007 2:45 pm
QTH: KO38FD48
Asukoht: Laguja, Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Tarmo Tanilsoo » K Veebr 06, 2008 10:04 pm

Eelneva kahega sama arvamus.
Parimate soovidega,

Tarmo Tanilsoo
ES5NHC / 304WX

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » K Veebr 06, 2008 10:05 pm

Võiks olla lihtsalt link lehele, millel siis selgitus, millega tegu. Parooli alla paneku vajadust ehk ei ole. Kuulates võib nii mõnelgi tekkida tahtmine CB- sidega tõsisemalt tegelema hakata.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » K Veebr 06, 2008 10:46 pm

Evo kirjutas:Võiks olla lihtsalt link lehele, millel siis selgitus, millega tegu. Parooli alla paneku vajadust ehk ei ole. Kuulates võib nii mõnelgi tekkida tahtmine CB- sidega tõsisemalt tegelema hakata.


Samal arvamusel ja tore oleks kui edaspidi saaks sama lingi alla (erinevad alajaotused) kokku järkjärgult ka teiste Eesti linnade CB eetrid, nagu Gunn56 kirjutas.
Huvitav oleks kuulata kui keegi teisest linnast mõne kauge maaga parajasti ühenduses on. Saab võrrelda levi kulgemist, kas ise otse ka selle vastaskorrespondenti kuuled ja samas saavad algajad kaugside läbiviimisega tutvuda (siis ei teki enda esimeste kaugsidede ajal nii suurt rambipalavikku).
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » K Veebr 06, 2008 10:48 pm

Ei näe ka vajadust, et parooli all oleks, kuna selle kuu ajaga, mis stream avatud oli, on tekkinud päris palju huvilisi juurde.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » K Veebr 06, 2008 11:17 pm

Olen paaril päeval CB eetrist tagasisidet 23. kanali transleerimise kohta kuulnud. Hetkelgi käis arutelu nendel teemadel. Siiani olen ma vaid kuulnud üsna negatiivseid kommentaare. Kas keegi on kuulnud eetrist positiivseid? Rahva häält tuleb aga kuulata. Kes veel siis kaasa saaks rääkida, kui mitte need, kes seda kanalit iga päev kasutavad. Kõigile ilmselt ühtemoodi head ja meeldivat lahendust ei saagi teha. Tuleb leida kompromiss. Üheks selliseks kompromissiks olekski parooliga päris juhuslikule külastajatele ligipääsu kitsendamine. Tegelikult ei peagi olema mingit parooli, piisaks vaid, et kuulaja oleks registreerunud eelnevalt CB foorumi kasutajaks ja link avaneks ainult kasutajatele. Läbi foorumi statistika saaks vast ka tagasisidet kuulamiste kohta.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » K Veebr 06, 2008 11:30 pm

Üks negatiivsete kommetaaride autor oled muidugi sina, seda olen ma saanud juba kogeda kasvõi siit foorumist.
Viimati muutis janno, K Veebr 06, 2008 11:39 pm, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » K Veebr 06, 2008 11:32 pm

janno kirjutas:
Kaljukits kirjutas:Olen paaril päeval CB eetrist tagasisidet 23. kanali transleerimise kohta kuulnud. Hetkelgi käis arutelu nendel teemadel. Siiani olen ma vaid kuulnud üsna negatiivseid kommentaare. Kas keegi on kuulnud eetrist positiivseid? Rahva häält tuleb aga kuulata. Kes veel siis kaasa saaks rääkida, kui mitte need, kes seda kanalit iga päev kasutavad. Kõigile ilmselt ühtemoodi head ja meeldivat lahendust ei saagi teha. Tuleb leida kompromiss. Üheks selliseks kompromissiks olekski parooliga päris juhuslikule külastajatele ligipääsu kitsendamine. Tegelikult ei peagi olema mingit parooli, piisaks vaid, et kuulaja oleks registreerunud eelnevalt CB foorumi kasutajaks ja link avaneks ainult kasutajatele. Läbi foorumi statistika saaks vast ka tagasisidet kuulamiste kohta.


Üks negatiivsete kommetaaride autor oled muidugi sina, seda olen ma saanud juba kogeda kasvõi siit foorumist.

Eksid, Janno. Palun tsitaati.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » K Veebr 06, 2008 11:38 pm

Loe mida kirjutanud oled mulle, sul on iga asja peale midagi nokkida.

Kasutaja avatar
sombi
Veteran
Veteran
Postitusi: 1096
Liitunud: K Nov 29, 2006 2:28 am
QTH: KO19SA21NG
QTH2: KO19SA04OM
Asukoht: Noarootsi (Pürksi)
Kontakt:

PostitusPostitas sombi » K Veebr 06, 2008 11:39 pm

Kaljukits kirjutas:Tegelikult ei peagi olema mingit parooli, piisaks vaid, et kuulaja oleks registreerunud eelnevalt CB foorumi kasutajaks ja link avaneks ainult kasutajatele. Läbi foorumi statistika saaks vast ka tagasisidet kuulamiste kohta.

100% nõus, mul oli sama mõte :)
Lisaks võiks miski kohustuslik aeg ka olla, näiteks kahe nädala jooksul külastada foorumit vähemalt 10 korda, samas mitte rohkem kui korra päevas.
Torkas järsku pähe selline jabur mõte. Ärge ainult maha lööge :D

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » K Veebr 06, 2008 11:59 pm

Jätsin enne täpsustamata, et arvestan rohkem arvamust siiski pealinna levipiirkonna kasutajatelt. Mul endal vahet ei ole, kas saan jätkata striimi edastamist v6i mitte, nagunii hakkab keegi veel tulevikus selle transleerimisega minu asemel tegelema. Ja kui see keegi peaks olema CB rahva hulgas lugupeetum kui mina (kaebaja, salakuulaja, kapo agent ja mine tea kes veel :D ), siis kindlasti arvamus striimi kohta eetris positiivsem.
Miks mind pole enam eetris kuulda olnud? Mitte sellepärast, et ei julge vms, vaid väsinud olen tööst ja vahepeal see neetud häire ka k6igil 40 kanalil. Tööst väsimus rohkem vaimne, eks proovige eetrisse midagi tarka öelda, kui objektil tellija teil iga päev seoses siseviimistlusega ajusid k...b, ei meeldi täna see ja homme ei meeldi tänane soov! Seet6ttu tegelengi hetkel hobidega (nt fotograafia), kus ma saam olla nö omas mullis ja 'jahtuda'
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Veebr 07, 2008 12:02 am

janno kirjutas:Üks negatiivsete kommetaaride autor oled muidugi sina, seda olen ma saanud juba kogeda kasvõi siit foorumist.

Sa pole õnneks veel negatiivseid kommentaare kuulnudki.
Loe kõik kenasti veel kord läbi. Sulle juba öeldi, et keegi ei ole siiani Sinu ideed kinni tahtnud keerata. Mina olen siiani Sinu ettevõtmise toetaja olnud. Pakkunud Sulle lahendust (loe üle mitu korda). Aga nagu peaga vastu seina :D
Näen nüüd, et see on olnud viga :(
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

PostitusPostitas Muki » N Veebr 07, 2008 6:36 am

-
Viimati muutis Muki, L Mai 08, 2010 1:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Veebr 07, 2008 8:56 am

Muki kirjutas:Jah, Kaljukits, kahju, et sa ei räägi sellest mis raadioeetris hetkel toimub. Ah, et mis siis toimub ? Ma siis räägin ise, nimelt on hulk Tallinna cb-mehi astunud 23 kanali edastamise vastu.

Nagu juba kirjutasin, olen minagi seda vastasseisu mitmel korral kuulnud. Võib olla juhus, sest pole ka kogu aeg raadio ees võimalik olla olnud. Sestap ma küsisingi, et kas keegi on peale minu ka pooldavalt eetris sõna võtnud. Oled kuulnud nüüd, Sinagi, Muki, nagu aru sain, seda Tallinna kandi inimeste vastuseisu juttu eetrist. Aga mis siis teha, kas nende inimeste arvamus siis ei loegi??
Muki kirjutas:Mul on häbi, et ma kuulun seltskonda kus tegelased üritavad end iga hinna eest kehtestada ... tegelikult aga ei ole nad sittagi !!!

Selle kohta ei oskagi nagu midagi kosta...:shock:
Vahest seda, et tule, Muki, kevadel CB kokkutulekule. Aitame Sul ühises sõbralikus peres üheskoos sellest häbist üle saada. :)
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron