CB 23 FM internetis

Anna teada kui leidsid mõne huvitava poe või lingi
Tarmo Tanilsoo
Veteran
Veteran
Postitusi: 256
Liitunud: T Juun 26, 2007 2:45 pm
QTH: KO38FD48
Asukoht: Laguja, Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Tarmo Tanilsoo » E Veebr 04, 2008 8:12 pm

Lubage vastu vaielda. Samahästi võiks sys oma 80 meetri ülekande parooli alla panna... Milleks varjata maailma eest seda, mida Tallinnas nagunii CB lainetel kuulda on...
Parimate soovidega,

Tarmo Tanilsoo
ES5NHC / 304WX

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » E Veebr 04, 2008 8:38 pm

Tarmoga täiesti nõus. Raadioeetris kodeerimata kujul ju konfidentsiaalseid asju ei aeta ja ollakse niigi kõigile kuuldavad, kes levitsoonis ja kellel vastav tehnika olemas.

ES0LCB
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 48
Liitunud: K Nov 28, 2007 7:39 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas ES0LCB » E Veebr 04, 2008 8:49 pm

Ei saa Tarmoga nõustuda aga mittenõustumise põhjendus on teine.

Kuna tänapäeval üldjuhul internetis allalaadimise eest maksma ei pea, siis suur osa kasutajaid panevad satriimi jookma ja heal juhul kodust lahkude lülitavad kõlari välja - bitid,baidid aga muutkui tiksuvad ja koormavad nii selle liini, kui ka masinat, kes midagi striimib.

Lahenduseks on muidugi igasugu akamai jms koormust jagavad serverid aga sellise asja töölepanek käib üldjuhul hobikorras tegutsejale üle rahakoti.

Viimane näide on see metsakaamera - http://www.ilm.ee/~uploader/loodus/?leh ... tsakaamera

Põhimõtteliselt saavad seda "kõik" vaadata aga "kõik" ei saa seda üheaegselt vaadata (erit, kui suurem osa ei vaatagi).

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » E Veebr 04, 2008 8:56 pm

Evo kirjutas:Tarmoga täiesti nõus. Raadioeetris kodeerimata kujul ju konfidentsiaalseid asju ei aeta ja ollakse niigi kõigile kuuldavad, kes levitsoonis ja kellel vastav tehnika olemas.

Ega minagi selle ettevõtmise vastu ei ole. Ainult et nimetuks taustamuusikaks, nagu see hetkel on, minu arust see ei sobi.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Tarmo Tanilsoo
Veteran
Veteran
Postitusi: 256
Liitunud: T Juun 26, 2007 2:45 pm
QTH: KO38FD48
Asukoht: Laguja, Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Tarmo Tanilsoo » E Veebr 04, 2008 9:08 pm

Kaljukits kirjutas:
Evo kirjutas:Tarmoga täiesti nõus. Raadioeetris kodeerimata kujul ju konfidentsiaalseid asju ei aeta ja ollakse niigi kõigile kuuldavad, kes levitsoonis ja kellel vastav tehnika olemas.

Ega minagi selle ettevõtmise vastu ei ole. Ainult et nimetuks taustamuusikaks, nagu see hetkel on, minu arust see ei sobi.

Õige mõte selle kohalt... Pigem võiks anda lingi, mille huvilised saavad ntx. Winampi sisse lükata ning siis kuulata...
Parimate soovidega,



Tarmo Tanilsoo

ES5NHC / 304WX

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » E Veebr 04, 2008 9:50 pm

Minu poolt on link esimesse postitusse pandud, samuti saab kuulata ka läbi minu kodulehe (juhuks kui nt töö arvutis ei tohi/saa pleiereid kasutada), juurdepääs peale registreerimis vormi täitmist, asub lingi minu staff all ja avaneb popup aknas win media pluginaga.

Väike tähelepanek - jube nöök on mobiiltelefoniga vastuseid kirjutada :D
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

[ML]
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 220
Liitunud: P Juun 18, 2006 12:57 am
QTH: KO18FG
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas [ML] » E Veebr 04, 2008 9:53 pm

märkan, et eqso repiiteri süsteemid hakkavad eestist vaikselt kaduma, ei ole enam tallinna repiiterit alles samuti mitte üle neti, ega ei ole ka kuskil mujal kuulda sellest, mõte oleks ikka nii, et erinevates linnades ühendaksid repiiteri omanikud oma repiiterid ühe kindla serveriga mida eestis kasutatakse ning paneksime kõik oma seadmed tööle ning saame rääkida erinevate linnade vahel bemaritega...aga see on vist väga utoopiline..
Kutsung: ES0LAUL
Cobra MT975, ICom IC-F10

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » K Veebr 06, 2008 10:33 am

Kaljukits kirjutas:Selge, aga eks siis Janno saakski asja korda teha. Tema jutt ülal jäi mulle aga küll veidi arusaamatuks :?
janno kirjutas:Löö või maha mina ennast süüdi ei tunnista :D on vaid 3 lingi all seal taustaks, mitte tervel lehel.
Kellele ei meeldi kaevake kuhu vaja, või blokeerige see leht üldse ära. :P TEHTUD.


Esilehele keegi niikuinii passima, ei jää, minnakse edasi sisu kallale ja sealt ei kostu, enam midagi taustaks.

Alalink, mida keegi ei ole märganud on siin, http://kaardistajad.wifi.ee/raadioside.php kus on ka asjast juttu, see oli ammu, enne esilehe saladuslikku krabinat, mis andis üldse tõuke, et asi üles leiti.

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » K Veebr 06, 2008 10:47 am

Kaljukits kirjutas:Mul hakkab küll kohe mängima, kui pealehele lähen. Kui sedasorti ettevõtmist korraldada, tuleb panna üles vastav link ja sinna juurde ka selgitav jutt, millega on tegemist. Seda enam, et wifiga ei ole sel pistmist kuidagi. Muidu jääb mulje nagu mingist tsirkusest.


Aga äkki on wifimehed ka eetris, sa seda ei arva ?
CB on ka juhtmeta side nagu wifigi või ma eksin ? :D

Mina lisaks omalpoolt, et hoopis eetris toimuv on vahel paras tsirkus, olen eetrit üle kuu aja kuulanud, vahel lastakse öösiti muusikat, hinnatakse laule ja tehakse muud nalja. Ausaltöelda minul oli alguses kõht kõveras 8) jätkake samas vaimus.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » K Veebr 06, 2008 11:22 am

janno kirjutas:Aga äkki on wifimehed ka eetris, sa seda ei arva ?

Las nad siis olla, mul ei ole neile midagi ette heita, veelvähem irvitada nende tegemiste üle kõht kõveras.

janno kirjutas:Mina lisaks omalpoolt, et hoopis eetris toimuv on vahel paras tsirkus, olen eetrit üle kuu aja kuulanud, vahel lastakse öösiti muusikat, hinnatakse laule ja tehakse muud nalja. Ausaltöelda minul oli alguses kõht kõveras 8) jätkake samas vaimus.

Polegi siis vaja seda tsirkust netikanali kaudu kõigile tõsistele wifihuvilistele peale suruda. Keda see huvitab, võib ka ühe lisaliigutuse vastaval linglil klõpsates teha.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » K Veebr 06, 2008 11:44 am

janno kirjutas: Esilehele keegi niikuinii passima, ei jää, minnakse edasi sisu kallale ja sealt ei kostu, enam midagi taustaks.

Kas esilehe helitaust on "tehniline paratamatus" vms.?
janno kirjutas: Alalink, mida keegi ei ole märganud on siin, http://kaardistajad.wifi.ee/raadioside.php kus on ka asjast juttu, see oli ammu, enne esilehe saladuslikku krabinat, mis andis üldse tõuke, et asi üles leiti.

Päris huvitav link on. Aga palun juhata, kuidas pealehelt http://kaardistajad.wifi.ee/index.php selleni jõuda.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

PostitusPostitas Muki » K Veebr 06, 2008 11:51 am

-
Viimati muutis Muki, L Mai 08, 2010 1:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

PostitusPostitas janno » K Veebr 06, 2008 11:58 am

Kaljukits kirjutas:
janno kirjutas:Aga äkki on wifimehed ka eetris, sa seda ei arva ?

Las nad siis olla, mul ei ole neile midagi ette heita, veelvähem irvitada nende tegemiste üle kõht kõveras.


Sul on pigem noriv alatoon ?

Lihtsalt, eetris olev jutt oli suht mahlakas ja naljakas nagu heas naljasaates.

Kaljukits kirjutas:Polegi siis vaja seda tsirkust netikanali kaudu kõigile tõsistele wifihuvilistele peale suruda. Keda see huvitab, võib ka ühe lisaliigutuse vastaval linglil klõpsates teha.


Ma arvan, et hea nalja vastu pole kellegil midagi.

Keegi ei surugi midagi peale, pealesurumine on siis, kui ma hakkaksin, sind spämmima vastavasisuliste emailidega. Meil on vaba maa, internetis igaüks loeb seda lehte mida tahab, kui sulle tõesti ei meeldi see, leht ära teinekord lihtsalt ava, ongi lahendus olemas.


Tundub, et ma olen vist kriitikute õnge langenud, kes oma tahtmis tahavad ja kõik peab olema 100 korda läbi mõeldud, enne kui midagi kuhugi panna jne ? Sellise kriitikaga ei jõua kuhugi, see tekitab pigem masendust ja ei anna uuteks tegemisteks enam mingit inspiratsiooni.
Nii kõik ideed maha maetaksegi.

Laske inimestel tegutseda parem, kritiseerimise asemel aidake kaasa moraalselt, kui teisti ei saa.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » K Veebr 06, 2008 12:09 pm

janno kirjutas:Sul on pigem noriv alatoon ?

Ei ole :D
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » K Veebr 06, 2008 12:23 pm

Aga kui teha eraldi weebileht (näiteks http://...........ee/cb23fm.php või midagi sarnast) ja sellel kõlada lasta ? Soovi korral leht lahti ja kuula terviseks :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron