CB 23 FM internetis

Anna teada kui leidsid mõne huvitava poe või lingi
Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » N Veebr 07, 2008 11:27 pm

Kahjuks olen jah viimastel päevadel CB eetris vähe olnud, seepärast pole kuulnud, ega saa ka aru, miks ollakse 23 kanali internetis transleerimise vastu.

Kui ma Tallinnas kellegiga eetris räägin, võivad kõk kes on levi ulatuses, kuulata meie vestlust nii-kuinii. Miks ei võiks seda kuulata siis kasvõi näiteks Värska CB harrastaja.
Minul pole oma juttudes küll midagi varjata ja vahel kuulaks ise ka huviga, kui Tallinna eeter vaikne, näiteks kas Tartu või Pärnu jne eetris hetkel midagi toimub.

Vastasel juhul pole ju mõtet ka eQSO-d enam edasi arendada. Ka seal võivad kõik terves maailmas meie juttu kuulata (kes muidugi keelest aru saab). Sama asi.

Aga see on ainult minu arvamus, kuna ise ei leia vastuargumente.

Ja et teha mingit eraldi interneti kanalit, kellega ma seal rääkima hakkaks? Teistele maakondadele kuuldemängu lugema?
gunn056 kirjutas:On ju hetkelgi meil variant, et kui ei taha teistega oma juttu jagada siis minnakse nn privasse... 23FM on ju ÜMARLAUA KANAL ja kui seda netti transleeritakse on see laud lihtsalt mõnevõrra suurem...

Olen täpselt samal arvamusel.

Tervitades ja meelde tuletades, et õige lahendus selgub asjalikus vaidluses, aga mitte kaklustes ja solvumistes. Ambur
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » N Veebr 07, 2008 11:33 pm

Ühinen Amburiga :)

Kasutaja avatar
rebane
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 61
Liitunud: N Mär 09, 2006 1:55 pm
Asukoht: Tallinn, kesklinn, KO29IK
Kontakt:

PostitusPostitas rebane » R Veebr 08, 2008 12:13 am

Kirjutan ka üle pika aja. Vaatasin seda kaardistajate lehte - on see striim siis püsti või maas? ei kuulnud kahjuks miskit.

Mis puutub weebimajandusse siis ma ise ka kohe üldse ei kannata kui taustaks tuleb mingi lällamine voi muusika. Selles osas olen osadega nõus, eraldi lingi alla ja korras, ei pea kuskil esilehel olema. see webmasteri asi ongi, võtta arvesse kriitika ja selle kaudu parandada saiti, mitte solvuda ja putka kinni. Või eksin ma?

Ok, asjast ka. Minu arust pole mõtet üle kanda 40't kanalit. kuna mul jaam autos vaid siis ma ei viitsiks kruttida pidevalt kanaleid. ehk las kostub kuuldavale 23 "ümarlaua" vestlus. Kuulaks isegi, hetkel veel jaama ei ole. Mis parooli puutub siis ma ei näe asjal jumet. Nagu ambur kirjutas, vaba sagedus, las siis olla ka striim vaba. Mind ei häiri see ja ei hakka seda kanalit ka pelgama sellepärast.

Eriti naljakas tundus see koputajate teema. No mille või kelle peale seal koputada oleks? Et vaata vaid, või lällaja x käis naabrimehe aias salaja kirsse söömas? Olge nüüd mõistlikud. Mis te arvate, et sideamet ei tea mis tehnika rahval käes?

Igate uuenduste poolt, eqso soomlaste serverit ma ikka kuulan õhtuti, mis siis, et soomlaste kanalit. Eks suve poole hakkab suurupi repiiteris ka pönevam olema, kui levi parem jne:) Uus lahe avastus minu poolt

Pange see asi püsti uuesti ja korras. kõik saavad kuulata ja rahul. Ma hea meelega kuulaks hoopis mismoodi see tehtud on: st mis raali oleks vaja, mis helikat. Nats segane see hetkel. Just süsteemi ehituse poole pealt.
Mingit ulme neti kiirust see ei eelda ilmselt.


Elik siis pane stiim püsti ja kui vaja tehnilist nõu, eks ma proovin ka aidata kui oskan/saan

73!
President Harry Classic + Alan ML145
Pemari - cobra 525

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » R Veebr 15, 2008 11:49 pm

Siin ma kedagi õpetama ei hakka, et kuidas striim püsti panna ja mis vahenditega. Selleks kasutan siiski oma kodulehte, aga kannatust, kui komandeering läbi saab, panen ka sinna materjali üles.

Seniks lugemist, mis toimus tänu striimile http://nemo-cb.net/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=48

Kommentaarid paluks siia teemasse, aga mitte e-maili või PS peale
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Tarmo Tanilsoo
Veteran
Veteran
Postitusi: 256
Liitunud: T Juun 26, 2007 2:45 pm
QTH: KO38FD48
Asukoht: Laguja, Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Tarmo Tanilsoo » L Veebr 16, 2008 12:05 am

nemo78 kirjutas:Seniks lugemist, mis toimus tänu striimile http://nemo-cb.net/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=48

Kommentaarid paluks siia teemasse, aga mitte e-maili või PS peale

Aiaiai... Asi kisub räpaseks, kui mitte kriminaalseks... :shock:
Parimate soovidega,

Tarmo Tanilsoo
ES5NHC / 304WX

SiiliOnu

PostitusPostitas SiiliOnu » L Veebr 16, 2008 12:31 am

Seniks, kuni Nemo saab oma kaabli korda, siis sai täna tehtud ajutine lahendus http://80-235-116-19-dsl.lsn.estpak.ee/ ... ?profile=1
Kasutaja ja parool on mõlemad kaamera. Vajalik Trendneti ActiveX komponendi installi lubamine.
Jaamaks Alan 95 ja antenniks 2,8 m terastraat, antennikaabliks sel korral aga Andrew Heliax LDF 2-50. Asukoht 59,18N 25,16E (KO29NE).
Kui kellegile ei meeldi, et "sahin" on netist kuulatav, siis seda tuleb öelda, mitte kaableid lõhkuda.

------------INFO AEGUNUD 4.03.08------------
Viimati muutis SiiliOnu, K Mär 05, 2008 12:06 am, muudetud 1 kord kokku.

gunn
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 82
Liitunud: P Mär 18, 2007 5:39 pm
QTH: KO29KB
QTH2: KO29IJ
Asukoht: Tallinn KO29IJ, Hagudi KO29KB, Paide KO28SV
Kontakt:

PostitusPostitas gunn » L Veebr 16, 2008 12:35 am

Ai ai see küll jama värk :shock:
Loodan, et siinsetest tegijatest keegi asjaga seotud pole...:whip2:

Aga ootan pikisilmi striimi...
Albrecht AE-6890+ML145
CB kutsung Gunn!
304QN

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » L Veebr 16, 2008 2:43 am

Huvitav, et ikka niimoodi läks... samas ei imesta kah.

Loodan, et siinsetest tegijatest keegi asjaga seotud pole..


Loota ju võib. Aga kui tegija on oma loomult hale arg ahv, siis ta ennast ei näita ja sel juhul jääb tegijale jälilesaamine juhuseasjaks.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » L Veebr 16, 2008 9:08 am

Usun, et siinsete tegijate hulgas sellist pole.
Enne kui süüdistama hakata, peaks siiski kindlalt teadma, kellega tegemist, mitte üldistama ja sellega kõiki vanemaid tegijaid mustama.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

PostitusPostitas Muki » L Veebr 16, 2008 9:31 am

-
Viimati muutis Muki, L Mai 08, 2010 1:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » L Veebr 16, 2008 10:21 am

Muki kirjutas:Ambur, keegi ei musta kõiki vanemaid tegijaid.

Otse loomulikult on selline tegu sigadus ja tahaks teada ka tegijat. Samas kaudne süüdistamine on kõigi süüdistamine.

Tean, et siin oli mitmeid kanali 23 eQSO-sse paigutamise vastaseid, aga see ei tähenda veel, et nemad seda tegid (mida ma ka ei usu), kuigi tegu juhtus samal ajal.

Enne kui teisi CB mehi kindlalt süüdistama hakata, tuleks siiski uurida ka teisi liine, kas näiteks CB jaam saatel mõne närvilise naabri telerit ei häirinud ja süüdlane hoopis selles liinis.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » L Veebr 16, 2008 10:25 am

Ambur kirjutas:Usun, et siinsete tegijate hulgas sellist pole.
Enne kui süüdistama hakata, peaks siiski kindlalt teadma, kellega tegemist, mitte üldistama ja sellega kõiki vanemaid tegijaid mustama.


Ma polegi selles kirjutises kõiki vanemaid tegijaid mustanud, aga suvaline kaabliretsija oleks mingi suvalise kaabli läbi lõiganud. Seega see isik, kes selle taga on (vahet pole, kas lõikas ise või tellis selle töö) teab ja tunneb kaableid. Mul siinsamas ka STV kaablikapp ja sellest jookseb 3 kaablit välja, need sama jämedad ja ka valged, suvaline oleks vast need ja ka telekaantenni oma läbi lõiganud.

EDIT: Siin kõigil, ka mul kaabel-tv
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

PostitusPostitas Muki » L Veebr 16, 2008 10:33 am

-
Viimati muutis Muki, L Mai 08, 2010 1:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » L Veebr 16, 2008 11:31 am

Muki kirjutas:Kahjuks langeb naabrite variant ära. Jaam vaikis- mitte mingit saadet ei toimunud ...

Asi selge, aga ikkagi ei tahaks uskuda... kahju, kui selgub, et tegija oli siiski CB meeste hulgast.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » L Veebr 16, 2008 11:41 am

Selline asi võtab lausa sõnatuks.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron