elektroonika jupid soodsamalt: SERIGO

Anna teada kui leidsid mõne huvitava poe või lingi
rannamees
Väga vana tegija
Väga vana tegija
Postitusi: 509
Liitunud: T Jaan 18, 2005 5:21 pm
QTH: KO29KI
Asukoht: P8.00
Kontakt:

elektroonika jupid soodsamalt: SERIGO

PostitusPostitas rannamees » K Mär 30, 2005 12:22 pm

www.serigo.ee ka e-pood olemas, jupid on siis odavamad kui oomipoes või tevalos! soovitan!!

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » K Apr 27, 2005 2:31 pm

Tere!
Ma julgeks vastu vaielda.Ennem kui mimgit juppi muretseda ,tuleks ennem teised poed ka üle küsida.Algusajal olid nad küll odavad aga kui ikka korralikku juppi tahad siis uuri igalt poolt.
Mul üks näide kohe,otsisin üht juppi,mis peaks sagedust jagama.Sattusin Serigosse helistama, jah on. Hind oli 96.kr.!!!!!!!Olin rõõmus et sain, olevat viimane mujalt ei uurinud hoolega(kataloogid).Kuu hiljem sain tevalost tellida 2-samasugust juppi 60.krooniga.U226 oli see vist.
Jah TDA7294 ,7293 on seal küll ahvatlevalt odavad(100w audio võimud).Ma pean veel selle Serigo kohta mainima et teenindus jätab seal küll soovida ja eriti kui leti taga või helistades satub olema vene keelne härrasmees, siis on lausa niisugune tunne et mida sa tülitad ja mingeid asendusi,ma mõtlen juppide suhtes,ei ole või ei leia.
Ma olen käinud A-kaablis varemgi ja mull oli väga negatiivne suhtumine sellesse poodi kuid kui ma püütsin ehitada üht mõõteriista ja otsisin juppe, Üllatus, üllatus see oli aasta tagasi oli nii meeldiv teenindus aidati igati kaasa ka asendus juppide otsimisele ma olin täiesti üllatunud.
No see lugu läks küll pikale.
Äpu de;73! :shock:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist