1. leht 1-st

27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: R Dets 20, 2013 7:32 pm
Postitas Kaarel
Kuna õhtuse lisatööna ma vahen lohistan autosid,siis tekkis vajadus veetava autoga ka olla võimeline rääkima.Sain põhimõtteliselt tasuta miskise laste walkie-talkie.On ta kuuldav fm19 kanalil,probleem aga selles et vastu ei võta ta midagi,proovisin kõik kanalid läbi nii fm-is kui am-is aga vastu ei võta see jublakas midagi.Sahiseb ainult.Kas siit on keegi kes tahaks ja viitsiks asja elektrooniku pilguga vaadata?Ma ise sealt seest midagi kruttima ei hakka,kuna ma ei teaks mida ma teen :mrgreen:

enne sai teema vist valesse kohta,nüüd vast veidi õigem.

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: R Dets 20, 2013 9:14 pm
Postitas Mario
Oled kindel, et see ikka Cb sagedustel peaks toimetama?

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: L Dets 21, 2013 12:04 am
Postitas Kaarel
walkietalkie saatenuppu vajutades on ta kuuldav autos olevas lällaris kanalil 19! 18 ja 20 on tummad,ehk on ta täpselt 19 peal
am modulatsioonis kadus kuuldavus 10 meetri kaugusel autost ära,fm modulatsioonis oli ~40 meetri peal ikka selgelt kuuldav,kaugemale ei hakanud jalutama.autos oleva harry saatenuppu vajutades ei tee kabul plõksugi,vaid sahiseb ühtlaselt.proovisin igaks juhuks kõik kanalid mõlemas modulatsioonis läbi.

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: P Dets 22, 2013 12:45 pm
Postitas Mario
Aga pane siia kabula mark ja mudel.

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: P Dets 22, 2013 1:16 pm
Postitas Kaarel
pole selliseid andmeid.tegemist laste mänguasjaga.

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: E Dets 23, 2013 2:02 am
Postitas sombi
Kaarel kirjutas:tegemist laste mänguasjaga.

Ongi selline kiri jaamal peal või on kõik käsikabulad sinu jaoks laste mänguasjad? Kui on laste mänguasi, muretse siis parem :wink:
Tähtis on, et sa kindlasti jaamast ühtegi pilti ei teeks ja siia foorumisse ei paneks, me teame niigi, mis jaamaga tegemist on. Mis siis, et erinevaid käsijaamu on maailmas ohtralt. Kuna me teame niigi, mis jaamaga tegu, võin öelda, et vaheta kolmas transistor ära, vahet pole kust poolt sa lugema hakkad! :mrgreen:

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: E Dets 23, 2013 3:01 pm
Postitas Kaarel
Nüüdseks on kabul ühe harrastaja remondimehe käes.Siinne teema oligi selleks et keegi ütleks et "jah too minu juurde, ma võin proovida parandada".Korralik cb kabul maksab liiga palju et ma hakkaks teda ostma,mul on vaja sidet pidada maksimaalselt 5 meetri kauguselt ja seega sellise asja raadius on igati piisav.Pole kahju ka kui ära kaob või katki läheb.Üldiselt aga häid pühi!

Re: 27mhz walkie-talkie parandus

Postitatud: L Apr 30, 2016 1:35 am
Postitas torn
ma tean mis viga. aga asi nii vana, et vaevalt enam oled huvitatud. ma ostaks nad ära. lugupidamisega torn.