Cobra MT725 probleem

Kõik selle lainealaga seonduv
ivar
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 49
Liitunud: K Jaan 25, 2006 5:20 pm
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Cobra MT725 probleem

PostitusPostitas ivar » P Mär 09, 2008 1:22 am

Tere!
Ostsin Tehnoturust demo aparaadina letil seisnud(nii müüja ütles) saatja..
Kohapeal proovisime ja lülitas koguaeg välja, müüja arvas et patakate viga vms ja nii ma selle aparaadi ära ostsingi.
Täna sain lõpuks poest uued Panasonic Xtreme power patakad ära ostetud ja saatjasse topitud.
Aga ikka lülitab ise välja/läheb lolliks(paned patakad sisse hakkab täiega vibrama,nupud reageerivad valesti) nüüd olen asjaga niikaugele jõudnud, et skännima pannes ei lähe lolliks(pole veel ühtegi kõnet sisse võtnud/ välja saatnud) ja kui ma lõpuks CTCSS värgini jõudsin ja hetkel 37 peale surasin, siis nüüd ei ole ka veel lolliks läinud..
Nüüd vajutasin call nuppu, ja peale seda mõne sekundilise vahega lock nuppu(ainult korraks) ja pilt oligi jälle kadunud.
Menüüs liikudes lööb ka natukese aja tagant pildituks, hakkab vibrama, nupud täidavad valede nuppude funktsiooni..
Kas see on mingi tehase praak?(üksikuna ostsin aparaadi, et odavalt saaks kätte lihtsalt)
Mis ma edasi teen, lähen viin tehnoturgu tagasi?

Edit: Seisis rahulikult laual kanal 3.37 peal ja võtsin aparaadi kätte ning pilt kadus eest ära..

Kasutaja avatar
kaups
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 149
Liitunud: T Dets 12, 2006 4:30 pm
QTH: KP23HM
Asukoht: soome
Kontakt:

PostitusPostitas kaups » P Mär 09, 2008 9:55 am

ainus ja õige võimalus vii tagasi ja kui nad ei suuda seda remonttida siis on nad kohustatud sulle kas raha tagasdi andma või uue jaama andma.
Hmm ja kes oli see loll kes arvab et ...... jne ... tehnoturus vast ikka patakaid peaks olema ja targem oleks olnud need ära vahetada ..... aa arvan et tegu on tehase praagiga nii et -... jalad tehnoturgu tagasi
kõige parem võimendi on antenn :D
alan 100+ antenn ml145
+358458955799

ivar
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 49
Liitunud: K Jaan 25, 2006 5:20 pm
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

PostitusPostitas ivar » P Mär 09, 2008 1:33 pm

Mõtlesin ise ka, et peaks esimesel võimalusel tagasi viima..aga siis torkas pähe mõte, et ehk on seda lihtne korda teha..

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5371
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » P Mär 09, 2008 3:08 pm

Vii tagasi muidugi ja küsi uut või raha tagasi. Pole mõtet lasta remontida, kui seal ongi midagi remontida. Müüja viga, kui juba poes jamas ja ta selle Sulle ikkagi sokutas.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

ivar
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 49
Liitunud: K Jaan 25, 2006 5:20 pm
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

PostitusPostitas ivar » L Mär 15, 2008 6:13 pm

Käisin ja vahetasin kallima ja parema vastu..teema võib ära kustutada:)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist