BF-888s programmeerimine

Kõik selle lainealaga seonduv
motorexx
Algaja
Algaja
Postitusi: 4
Liitunud: K Mär 02, 2016 10:18 pm
QTH: KO39RI
Asukoht: Jõhvi

BF-888s programmeerimine

PostitusPostitas motorexx » E Mär 21, 2016 12:11 pm

Tahtsin samuti liituda klubiga, sahtlis vedelesid juba tükk aega kaks BF-888s jaama mitu päeva interneti lehitsetud sai selgeks, et nende nö. karbist välja sätetega pole midagi peale hakata ning siis sai soetatud programmeerimise kaabel seal asjad ümber tõstetud ning sooviks saada mõnelt targemalt kinnitust, et kas kõik on õieti tehtud või mõni säte tahaks veel näppimist :D

Samuti SCAN funktsioon on teretulnud :D

Pilti ka:

Pilt

JM75
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 106
Liitunud: P Juul 27, 2014 1:56 pm
QTH: KO29IJ

Re: BF-888s programmeerimine

PostitusPostitas JM75 » E Mär 21, 2016 5:48 pm

W/N veerus on sul Wide, peaks olema Narrow kõikidel kanalitel, sest PMR kanalid on narrowband.
CB: President Taylor III Classic ASC, Sirio Omega 27 | PMR: Midland G18 / Midland GB1

motorexx
Algaja
Algaja
Postitusi: 4
Liitunud: K Mär 02, 2016 10:18 pm
QTH: KO39RI
Asukoht: Jõhvi

Re: BF-888s programmeerimine

PostitusPostitas motorexx » E Mär 21, 2016 9:31 pm

JM75 kirjutas:W/N veerus on sul Wide, peaks olema Narrow kõikidel kanalitel, sest PMR kanalid on narrowband.


Seda ma kahtlustasin :D

Ja tekkis selline küsimus, et kas squelch level peaks olema võimalikult väike, et võimalikult palju saateid läbi tuleks, 0 peal koguaeg sahiseb? Kuigi seal võib tekkida häirete teema aga parem tulgu häireid kui midagi jääb tulemata :D

JM75
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 106
Liitunud: P Juul 27, 2014 1:56 pm
QTH: KO29IJ

Re: BF-888s programmeerimine

PostitusPostitas JM75 » E Mär 21, 2016 11:16 pm

Squelch level on maitse küsimus. :D Ma ka kunagi arvasin, et parem kuulata läbi sahina "midagi" kui, et jääb midagi kuulmata. Praeguseks ma nii enam ei arva, sest kui sittagi aru ei saa, siis on kasu vähe. Mul on suht kõrge squelch enda. Praegu vist 5 aga vahel panen ka 7.

Autos on mul CB-raadio President Taylor III, millel on automaatne squelch. Krt, ma tunnen sellest PMR-il puudu.

PMR-il on see häda, et häired ja taustamüra on sagedusmodulatsiooni (FM) tõttu valjud. CB peal kasutatakse enamasti AM-i ja AM-il on "mahedamad" häired. Aga see on paraku mõttetu heietamine. PMR-il on lubatud ainult nurkmodulatsioon (FM/PM) ja PM-ga jaamasid pole kunagi kohanud.
CB: President Taylor III Classic ASC, Sirio Omega 27 | PMR: Midland G18 / Midland GB1

Kasutaja avatar
es3jm
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: K Okt 28, 2009 8:15 pm
QTH: KO28JS86IR
QTH2: KO38II
Asukoht: Järvakandi , Tartu
Kontakt:

Re: BF-888s programmeerimine

PostitusPostitas es3jm » N Mär 31, 2016 9:46 am

Proovi soft nimega " Chirp " siiast http://chirp.danplanet.com/projects/chirp/wiki/Home . Selline soft parem kui originaalne . Ma ise kasutan chirp. Meie tootmises praegu kasutame mõlemat soortid PMR raadiojaamad ja üks nemast BF-888S plus. Squelch level - 2 ja töötab väga hästi. Ja selline softiga Sa oskab programmeritavad rohkem erinevad raadiojaamad.
CB: Yaesu FT-818ND
PMR : Baofeng UV-5R
PMR ja CB : Georgi
PMR ja CB DX : 304JM

m2itz
Algaja
Algaja
Postitusi: 1
Liitunud: P Juun 11, 2017 11:17 am
QTH: KO29HI67US

Re: BF-888s programmeerimine

PostitusPostitas m2itz » P Juun 11, 2017 11:20 am

Sai ka soetatud omale need käsijaamad. Kuna ma olen suhteliselt amatöör siis kas keegi selgitaks ära miks need out-of-the-box ei toimi? Sagedused teised või kuidas sellega on?
Minu eesmärk on neid kasutada samuti automatkal teise sõidukoga side pidamiseks.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist