1. leht 1-st

BF-888s programmeerimine

Postitatud: E Mär 21, 2016 12:11 pm
Postitas motorexx
Tahtsin samuti liituda klubiga, sahtlis vedelesid juba tükk aega kaks BF-888s jaama mitu päeva interneti lehitsetud sai selgeks, et nende nö. karbist välja sätetega pole midagi peale hakata ning siis sai soetatud programmeerimise kaabel seal asjad ümber tõstetud ning sooviks saada mõnelt targemalt kinnitust, et kas kõik on õieti tehtud või mõni säte tahaks veel näppimist :D

Samuti SCAN funktsioon on teretulnud :D

Pilti ka:

Pilt

Re: BF-888s programmeerimine

Postitatud: E Mär 21, 2016 5:48 pm
Postitas JM75
W/N veerus on sul Wide, peaks olema Narrow kõikidel kanalitel, sest PMR kanalid on narrowband.

Re: BF-888s programmeerimine

Postitatud: E Mär 21, 2016 9:31 pm
Postitas motorexx
JM75 kirjutas:W/N veerus on sul Wide, peaks olema Narrow kõikidel kanalitel, sest PMR kanalid on narrowband.


Seda ma kahtlustasin :D

Ja tekkis selline küsimus, et kas squelch level peaks olema võimalikult väike, et võimalikult palju saateid läbi tuleks, 0 peal koguaeg sahiseb? Kuigi seal võib tekkida häirete teema aga parem tulgu häireid kui midagi jääb tulemata :D

Re: BF-888s programmeerimine

Postitatud: E Mär 21, 2016 11:16 pm
Postitas JM75
Squelch level on maitse küsimus. :D Ma ka kunagi arvasin, et parem kuulata läbi sahina "midagi" kui, et jääb midagi kuulmata. Praeguseks ma nii enam ei arva, sest kui sittagi aru ei saa, siis on kasu vähe. Mul on suht kõrge squelch enda. Praegu vist 5 aga vahel panen ka 7.

Autos on mul CB-raadio President Taylor III, millel on automaatne squelch. Krt, ma tunnen sellest PMR-il puudu.

PMR-il on see häda, et häired ja taustamüra on sagedusmodulatsiooni (FM) tõttu valjud. CB peal kasutatakse enamasti AM-i ja AM-il on "mahedamad" häired. Aga see on paraku mõttetu heietamine. PMR-il on lubatud ainult nurkmodulatsioon (FM/PM) ja PM-ga jaamasid pole kunagi kohanud.

Re: BF-888s programmeerimine

Postitatud: N Mär 31, 2016 9:46 am
Postitas es3jm
Proovi soft nimega " Chirp " siiast http://chirp.danplanet.com/projects/chirp/wiki/Home . Selline soft parem kui originaalne . Ma ise kasutan chirp. Meie tootmises praegu kasutame mõlemat soortid PMR raadiojaamad ja üks nemast BF-888S plus. Squelch level - 2 ja töötab väga hästi. Ja selline softiga Sa oskab programmeritavad rohkem erinevad raadiojaamad.

Re: BF-888s programmeerimine

Postitatud: P Juun 11, 2017 11:20 am
Postitas m2itz
Sai ka soetatud omale need käsijaamad. Kuna ma olen suhteliselt amatöör siis kas keegi selgitaks ära miks need out-of-the-box ei toimi? Sagedused teised või kuidas sellega on?
Minu eesmärk on neid kasutada samuti automatkal teise sõidukoga side pidamiseks.