Inteki lällarid tutvumishinnaga!

Kõik mis seotud Tehnoturuga: pakkumised, küsimused jne.
Kasutaja avatar
turuline
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 11, 2005 11:31 am
QTH: KO29HJ
Asukoht: Mustamäe, Kadaka tee 72A
Kontakt:

Inteki lällarid tutvumishinnaga!

PostitusPostitas turuline » N Sept 27, 2007 4:05 pm

Seoses Inteki lällarite lattusaabumisega on CB-foorumi liikmetele
Intek M-790 ja Intek M-490 saatjad letihinnast -25%!

Intek M-790 Plus letis 1800.- ja foorumi liikmetele 1350.-
Intek M-490 Plus letis 2200.- ja foorumi liikmetele 1650.-


Ja see pakkumine kehtib oktoobri lõpuni!
Viimati muutis turuline, R Sept 28, 2007 9:10 am, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Sept 27, 2007 5:09 pm

Tänud turulisele uute jaamade eest. AGA. Sarnaseid (AM/FM) on müügil teisigi ja kes on tahtnud endale muretseda, pole ka olnud suuremat probleemi valikuga. Ka siinne foorum on sellele igati kaasa aidanud väljaselgitamaks parimat võimalikku hind/kvaliteet suhet. Tehnoturg on aga kahjuks 100% kokku kuivanud SSB jaamade osas :( :( :( . Leian, et just selliste jaamade (Tehno)turule toomine oleks nii äriliselt kui ka nõudluse poolest väga vajalik. Kel vähegi huvi kaugside pidamise vastu, küll see leiab selle puuduva tuhande, et vastav jaam endale soetada. Autojuhtidele on lällari valik aga hetlkelgi üsna lai (põhimõtteliselt ei ole turulolevatel jaamadel tehnililselt suurt vahet).
Lühidalt: Üks turuvaldkond on väga hästi kaetud, teine aga absoluutne null.
Ja veel:
Amatöörjaamade osas ei kvalifitseeru Tehnoturg kohe üldse enam mitte :( :( :( :( :( Võimalik, et ei tahagi?
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
turuline
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 11, 2005 11:31 am
QTH: KO29HJ
Asukoht: Mustamäe, Kadaka tee 72A
Kontakt:

PostitusPostitas turuline » R Sept 28, 2007 8:46 am

SSB kohta: üks Alani SSB pill isegi soodusmüügis, aga keegi ei taha.. :(
http://www.tehnoturg.ee/?id=u

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » R Sept 28, 2007 9:09 am

turuline kirjutas:SSB kohta: üks Alani SSB pill isegi soodusmüügis, aga keegi ei taha.. :(
http://www.tehnoturg.ee/?id=u

Sry, sellest pillist oleks kasulikum vist mitte rääkida...
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » R Sept 28, 2007 10:37 am

Kellel soov SSB jaama järele, siis mul veel tuttuus (ostetud 3.sept käesoleval aastal, peetud mõned sided, praegu pakendis tagasi) George müügis. Ajapuudusel pole saanud aktiivselt seda riista reklaamida. Müügi põhjus: olemas veel jaamad Lincoln ja IC-735, kolm jaama on ühele mehele nagu veidi palju :)

henry
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 161
Liitunud: T Jaan 25, 2005 6:34 pm
QTH: KO28UI3

PostitusPostitas henry » E Okt 01, 2007 9:47 am

8)
Viimati muutis henry, K Okt 10, 2007 8:04 am, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
turuline
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 11, 2005 11:31 am
QTH: KO29HJ
Asukoht: Mustamäe, Kadaka tee 72A
Kontakt:

PostitusPostitas turuline » T Okt 02, 2007 1:11 pm

Ja veel:
Amatöörjaamade osas ei kvalifitseeru Tehnoturg kohe üldse enam mitte :( :( :( :( :( Võimalik, et ei tahagi?[/quote]

Et mida see tähendama peaks?

1.Tehnoturg-T OÜ pole ilmaski hoidnud amatöörjaamade valikut laos
2.aegade algusest peale on KÕIK amatöör jaamad alati olnud tellimise peale
3.Sealhulgas ka suur osa amatöörlusega seotud staffist.

Mis tähendab, et ei kvalifitseeru?

loomulikult paljusi asju mida kunagi toodeti enam tellida ei saa ja hinnad muutuvad ka vastavalt dollarikursile jne.

Kuna Eesti amatööride hulk on niivõrd väike siis ei ole lihtsalt võimalik ja otstarbekas hoida spetsiifilist kaupa laos mida ostetakse VÕIBOLLA korra paari aasta jooksul.
Ja ma ei hakka siikohal üles lugema amatöörlusega seotud kaubavaliku hulka, mis on meeletult suur ja suuremalt jaolt ka väga kallis.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » T Okt 02, 2007 2:41 pm

Vastan, mida ma selle all mõtlesin.
Veel aasta tagasi oli Tehnoturu kodulehel väljas lisaks praegustele oma kümmekond HAM jaama hinnaklassist alates vist 8000.- ...160 000.-, mida kõike tellida sai.
Võimalik, et neid saab praegultki, kuid peab küsima. Mingil ajal kadusid need jaamad aga nimekirjast. Kui hinnad on nähtaval, on kliendil hea neid võrreldes endale sobib leida. Näiteks: Ma otsin hetkel endale jaama mingist konkreetsest hinnaklassist. See ei tohiks ületada IC7400 hinnataset, aga mis see teil maksabki? jne.
Ega valik, kallid Turulised , ei peagi alati laos ega riiulis olema. Piisab sellest, kui pildid ja hinnad koos lühikirjeldustega kodulehel üleval. Sellest ma räägin ja mõtlen.

EDIT: Mõeldud on see pisikene kriitika siiski ainult tagasisidena kliendilt, mitte niisama irisemisena vms. Ilmselt on paljude asjadega nii, et seespoolt paistavad need teist moodi kui väljaspoolt või vastupidi. Paljud firmad maksavad kliendiuuringute eest ja mitte just vähe. Tehnoturg on selles suhtes eelistatud olukorras :D. Seega loodan ka edaspidi, et tagasiside foorumist on garanteeritud, seniks kuniks mõlemaid.
Edu!
Viimati muutis Kaljukits, K Okt 03, 2007 1:40 pm, muudetud 1 kord kokku.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
hillar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 187
Liitunud: L Apr 21, 2007 11:43 am
Asukoht: Maardu

PostitusPostitas hillar » T Okt 02, 2007 9:41 pm

Kaljukits millega see Tehnoturg sind nii välja vihastas või oled hakanud osanikuks ja tunned muret kuidas firma käekäik läheb?
Meie elame EU-s ja tellida on võimalik meie liidu riikidest kui kohapealt ei saa.Minul küll ei ole midagi küll saamata jäänud Tehnoturust.
Jahimees
ES1THH
73

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » K Okt 03, 2007 7:57 am

hillar kirjutas:Kaljukits millega see Tehnoturg sind nii välja vihastas või oled hakanud osanikuks ja tunned muret kuidas firma käekäik läheb?
Meie elame EU-s ja tellida on võimalik meie liidu riikidest kui kohapealt ei saa.Minul küll ei ole midagi küll saamata jäänud Tehnoturust.
Jahimees
ES1THH
73

Kahjuks, Jahimees, ei saanud ka Sina aru, milles on point. Ei ole siin juttu kuskil ei vihastamises ega millegi saamatajäämises ja omandisuhetes. Lihtsalt minu kui ühe kliendi veidi suuremates ootustes. Ja loomulikult loodan, et Tehnoturul hästi läheb ja ostan sealt edaspidigi, kui vajalikku kaupa leian. Olen vilets EU-st USA-st või kust iganes tellija. Mulle lihtsalt meeldib oma raha viia eesti kaupmehele. Neil teistel on seda juba piisavalt :D.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
hillar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 187
Liitunud: L Apr 21, 2007 11:43 am
Asukoht: Maardu

PostitusPostitas hillar » R Nov 02, 2007 10:05 pm

Kaljukits mina saan aru väga hästi ja ei ole sugugi mitte nii,et sina ei ole tellija kuna sul on pill olemas antennid püsti ja suur kogus ka kaarte olemas jne.Jaamasid on tõesti saadaval nii EU-st kui ka USA-st.Minul on puha kellele raha viia peaasi,et kauba kätte saab.
Jahimees
ES1THH
73

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » R Nov 02, 2007 10:19 pm

hillar kirjutas:Kaljukits mina saan aru väga hästi ja ei ole sugugi mitte nii,et sina ei ole tellija kuna sul on pill olemas antennid püsti ja suur kogus ka kaarte olemas jne.Jaamasid on tõesti saadaval nii EU-st kui ka USA-st.Minul on puha kellele raha viia peaasi,et kauba kätte saab.
Jahimees
ES1THH
73

Ei saanud, Jahimees, Su mõttekäigust päris hästi aru, aga ma siis püüan lihtsamalt selgitada: Kui ma tahan auto varuosa, siis ostan sellegi pigem Sinult, kui et tellin selle usast. Mõtle nüüd, miks ma pigem niimoodi teen?
Variante ma ei paku ;)
Kas nüüd jõudis kohale :D ?
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Paide Vana

Muljeid tehnoturust

PostitusPostitas Paide Vana » L Nov 03, 2007 5:11 pm

Tervist väitlejad.Minul on Tehnoturust jaanud kahjuks veidi mõru mekk suhu,Alati,kui on mingit probleemi tahnud lahendada--ei saa.Viimane vastus yhelt asjapulgalt oli-ei sellega viitsi keegi kannida.Ja kogu lugu,samas tykki millega probleem oli müüdi veel suvel.

Paide Vana

73

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » L Nov 03, 2007 5:57 pm

Eelnevat lugedes tundub, et Tehnoturu maine hakkab alla käima. Ja mul mõlkus just meelel sealt korralik toiteplokk tellida. Tuleb veel siis seda asja kaaluda.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » L Nov 03, 2007 6:21 pm

Ma olen Tehnoturust 1,5 aasta jooksul päris palju kraami ostnud. Minu arust on jube vahva, et seda kõike saab Eestimaalt, et ma ei ole pidanud iga viimast kui juppi kuskilt usast või eust interneti kaudu tellima. Ka on Tehnoturu kollektiivist mul jäänud mulje kui sõbralikust ja vastutulelikust meeskonnast. Tõsi, ka ostetud kaubaga ei ole mul esinenud probleeme- kõik on töötanud ja hästi töötanud, seega pole ma pidanud nendega konfliktsituatsioonides suhtlema. Miks ma aga sõna võtsin, on sellepärast, et nende kodulehel väljapakutud tootvalik on jäänud võrreldes 1,5 aasta tagusega tunduvalt nadimaks. Mulle küll ei meeldiks, kui see ka tulevikus jätkuks, seepärast ka selline tagasiside minult.
Aga kui Sa, Evo, mõtled osta seda toiteplokki:
[img:400:187]http://www.tehnoturg.ee/tooted2/LC22.jpg[/img]
siis soovitan soojalt! Olen ise kahe sellise ploki omanik (mõlemad Tehnoturust ostetus) ja igati kvaliteetsed ja väärt hinda.
Viimati muutis Kaljukits, N Nov 15, 2007 11:41 am, muudetud 2 korda kokku.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist