mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

Kõik mis seotud Tehnoturuga: pakkumised, küsimused jne.
Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas seljakott » T Juun 16, 2009 3:33 pm

ma ei saa aru mis toimub... kui ma saadan maili siis ma eeldan, et 2he päeva jooksul võiks ju midagi vastata?
mitteükski telefon ei vasta... helistasin kõigile numbritele mis netis olid. (kell on hetkel15.32)
kui ei taha müüa siis võin ju kusagilt välismaalt ka osta iseasi on see, et asjad kallimad+ lisandub postikulu ja saab eitea millal kätte.
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

Re: mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas siim » T Juun 16, 2009 10:35 pm

Ei tea, mul pole viimastel päevadel mingi probleemi olnud, kõik sujub.
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas officer » K Juun 17, 2009 10:18 am

seljakott kirjutas:ma ei saa aru mis toimub... kui ma saadan maili siis ma eeldan, et 2he päeva jooksul võiks ju midagi vastata?
.



sinu pruut lihtsalt ei taha sinuga rääkida :rolleyes: !
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
turuline
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 11, 2005 11:31 am
QTH: KO29HJ
Asukoht: Mustamäe, Kadaka tee 72A
Kontakt:

Re: mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas turuline » K Aug 26, 2009 11:39 pm

Toru mitte vastuvõtmine on paar korda kuus esinev probleem, kui keegi meist on üksi kontorisse jäetud pooleks või terveks päevaks :(. Füüsiliselt siis kahjuks ei jõua leti müügi kõrvalt toru tõsta. Kohapeale tulnud klient on meile siis ikkagist prioriteet nr. 1.

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes!
Turuline

Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

Re: mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas seljakott » L Sept 05, 2009 5:30 am

Kallis turuline!

Minuasi ei ole teile seletada kuidas turumajandus toimib...- ja seda mitte halvas mõttes(ma eeldan, et te teate seda isegi hästi.) aga ma arvan, et väike tagasiside foorumikaudu on teretulnud, seega ma prooviks seletada midagi mis minuarust minuarust tehnoturus valesti on.
Telefon telefoniks ja mail mailiks. aga kui ma tulen kohale tellin asja ja mulle lubatakse helistada peale jaanipäeva bla bla bla
ja te helistate mulle siiamaani.... siis peaks minumeelest midagi valesti olema. arvata võib, et ma lähen mobicomi ja ostan oma asjad sealt. foorumi rahvalt olen kuulnud, et teisedki tegelased on asju tellinud ja pole peale lubaduste füüsiliselt midagi kätte saanud. kui teid ei koti müük, siis see on vaid vesi kellegi teise veskile. edaspidi ma ei vaevugi sinna paavlisse isegi sõitma mitte, sest viimased sõidud ei ole mingit vilja kandnud.
BTW: kohapealneklient on prioriteet nr 1 niiakaua kuni ta kohal on... nii kui uksest välja jõuab on juba ükskõik.
okok ma pole küll mingi unelmate klient kes ostaks tuhandete kroonide eest kuus aga kui te pole koostööaldid siis on ju selge, et oma jalga ma sealt üle ukse ei tõsta ja edaspidine koostöö jääb ka katki.
aga mul oleks vaja uut cb jaama ja üht kenwoodi profi käsijaama aga teilt pole mõtet ju midagi küsida, sest viimastele mailidele ootan juba 3 kuud vastust:P
niiet cb jaam netist ja kenwood mobicomist.
kena päeva:P
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

Kasutaja avatar
turuline
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 11, 2005 11:31 am
QTH: KO29HJ
Asukoht: Mustamäe, Kadaka tee 72A
Kontakt:

Re: mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas turuline » L Sept 05, 2009 12:07 pm

Selles suhtes vaidlemine on mõtetu.
Igal ühel on igast maailma asjast oma arvamus.
Ja Kenwoodi saabki Mobicomist.
CB jaamasid on meil ka olemas. Vaja ainult just netist tellimus teha ja ongi olemas.

Kasutaja avatar
pauhh
Veteran
Veteran
Postitusi: 847
Liitunud: T Okt 14, 2008 7:37 pm
QTH: KO18UW
Asukoht: Taebla
Kontakt:

Re: mismõttes keegi ei võta toru ja mailile ei vasta?

PostitusPostitas pauhh » E Sept 07, 2009 4:44 pm

Mina olen TT,ga küll rahul. Tellisin siin mõni aeg tagasi käsijaamale aku. Kuna ise olen nädala sees igalpool mujal kui linnas siis ei saa kuidagi kaubale järgi minna. Polnud probleemi, leppisime Meelisega kokku, et kui reede õhtul linna tulen siis saame kokku ja annab kauba üle. Nii oligi. Reede õhtul siis kui mõni mees teleka taga juba õlut limpsib anti mulle kokkulepitud kohas saadetis üle. Mida veel tahta! Ja olen nii mõnedki tuhanded kauba eest välja käinud ning alati on korralik allahindlus tehtud! Ja mõni ots/pistik niisamagi saadud kauba peale! Olen aastaid välismaal elanud ja tean väga hästi kuidas mujal maailmas asju aetakse. Suurte edasimüüjate jaoks oleme lihtsalt üks väikene kolmanda järgu riik kuhu saadetakse kaup alles siis kiiresti kui tellimused suured on. Hea, et meil üldse sellise spetsiifilise kauba edasimüüja olemas on! Jõudu ja kannatlikust edaspidiseks nii tellijale kui ka müüjale!
Parimatega,
Janek alias Pauhh/ES2ADF
http://pauhh.planet.ee/adf


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron