Cobra MT975

Kõik mis seotud Tehnoturuga: pakkumised, küsimused jne.
Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5343
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
QTH2: KO29KL
Asukoht: Tallinn Mähe, Keila (KO29KL, KO29EH)
Kontakt:

Cobra MT975

PostitusPostitas Kaljukits » L Mär 17, 2012 5:49 pm

Veeretasin veeretsain mõtet ja kui paar nädalat tagsi TT-sse läksin, et värk teoks teha, olid mänguasjad kahjuks juba otsas: (TT soodushind Cobra MT975 paarile on hetkelgi väljas ja on 59.9 EURi. Kaup tellimisel. http://www.tehnoturg.ee/EE/3371/CO3
Et miks ma sellest räägin -PMR ja nendega ühilduvaid jaamu on mul juba pigem ülearu kui puudu.
Ilmsest paljudel teistki sama. Kasutasin Cobra MT975 jaamu läinud aasta lõpul, selle alul oma töös iga päev ja vähemalt kuute erinevat kolm kuud jutti. Cobra MT975 iseloomustab väga stabiilne kvaliteet, sh. kõrge tundlikus, igati ÕK (parim uus eestikeelne sõna "Õige Kõik") 0,5W väljaminek, mõnus disain ja rohkem kui piisav funktsionaalsus, v hea modulatsioon, akude kestmine tänu mõistlikule Cobra säästureziimile 5++ . Ainuke asi, millega norida võiks, on komplektis olev aeglane (14h) akulaadija, kuid samas see mõjub akude elueale ainult hästi ja kiirlaadimise võimalus on AAA akudel alati muus laadijas. Laadija kõvaks plussiks on ta "arukus" - kui akud täis, süütab ta rohelise leedi, ei lae üle. Juhtus aga kord ka nii, et jaamake pudenes GSM mastis käest ja tegi 80m kõrguselt õhulennu põrgates mitmel korrar vastu rauda. Ei viitsi fotot üles riputada, aga jaam jäi ellu :). Kadunud oli antenni ümbritsev plastmass, heliutugevuse potekas koos ON-OFF lülitiga nagu niidetud trükiplaadilt. Akusid ei leidnudki üles, aga akukaas oli alles. Esipaneel igati tip-top, tagumine osa korpusest aga puruks ja lõhki. Ühendasin poteka koha trükiplaadil asendisse max ja lüliti on-i. Toimetas 100% ilma vähema moonutuseta (valjuhääldi oli v heas konditsioonis), mikker samuti.

Ja jälle, milleks ma seda räägin... Tasumata reklaam kui...
Aga teen TT ja kõigile teistelegi huvilistele ettepaneku. Jaam on seda väärt, et tasuks kaaluda selle hankimist ka juhul, kui on juba neid piisavalt.
Teeks ühisostu selliselt, et hind tuleks veelgi soodasm http://www.tehnoturg.ee/EE/3371/CO3 (lisaks -10% foorumikasutaja alele).
Mis oleks see min hind, et TT jääks ellu ja kümmekond, paarkümmend pemarihuvilist seaksid sammud just TT suunas?
Mikrofon Turulisele ja kõigile huvilistele!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron