Milline autoantenn akna taha (rõdu pole, 1. korrus)?

Kõik antennijutud siia
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Milline autoantenn akna taha (rõdu pole, 1. korrus)?

PostitusPostitas hall kass » K Nov 14, 2007 10:34 pm

Praegu ma pole absoluutselt mitte milleski kindel, seega vabandan, kui see teema läbuna võib tunduda. Aga ma mõtlen, et äkki leidub Tehnoturus ka autoantenne, mida saaks häälde ajada akna taga seinast umbes 1 m kaugusel. See praegune 250-kroonine plönn jääks loomkatseteks, see vist betooni lähedust ei talu...

Tingimused:

1) hinnaklass kuni 1 kilo.

2) peab lubama ajada end häälde ka 1 m kaugusel seinast (ideaaljuhul ka aknalaual).

3) peab lubama kasutada vastukaaludes ka 1 m pikkusi vardaid, veel parem on, kui saan jätta oma 60 cm pikkused vardad.

4) pikkus kuni 1,5 meetrit (kuid kui veel pikemad on paremad, saaks ka kuni 1,8-meetrise panna).


Olen kuulnud ja lugenud, et kruvikinnitusega antennid pidavat olema paremad kui magnetjalaga antennid - kui ka teie nii arvate, siis võite soovitatagi mingeid paremaid isendeid kruvikinnitusega antennide seast.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kristjan
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 21
Liitunud: R Dets 29, 2006 2:23 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kristjan » K Nov 14, 2007 11:01 pm

Kuna ise ka aknatagant üritan "asja" ajada ja antenniks on magnetiga ML145 siis vaikselt hakkan järeldusele jõudma et kuna autot aknataha riputada ei õnnestu siis tuleb alternatiive leidma hakata. Tehnoturu lehel on üleval selline asi: http://www.tehnoturg.ee/toode.php?id=m_c&toode=A24 On kellelgi sellega kogemusi?

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » K Nov 14, 2007 11:33 pm

Kristjan kirjutas:Kuna ise ka aknatagant üritan "asja" ajada ja antenniks on magnetiga ML145 siis vaikselt hakkan järeldusele jõudma et kuna autot aknataha riputada ei õnnestu siis tuleb alternatiive leidma hakata. Tehnoturu lehel on üleval selline asi: http://www.tehnoturg.ee/toode.php?id=m_c&toode=A24 On kellelgi sellega kogemusi?


Selle antenni kohta on siin foorumis mingi teema, kus seda isendit igati maha laideti. Et kusagil katusel pidavat isegi toimima, aga majade vahel sellega üle mõne km levida ei õnnestu. Tartu on muidugi suht hõre ja pisike linn võrreldes Tallinnaga ja mõtlen ise kah, et äkki selle antenniga midagi saavutaks - aga ma veel loodan, et leidub paremaidki.
304FL, "Three zero four Freyja love"


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron