1,5 m pikkuse antenni sobituspool

Kõik antennijutud siia
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

1,5 m pikkuse antenni sobituspool

PostitusPostitas hall kass » P Sept 26, 2010 8:00 pm

Milliste andmetega umbes on ML145 ja muude sarnases pikkuses ritvade sobituspoolid?

Lihtsalt mul tuli pähe idee... Mul on 3 m teleskoopõngeritv, suht uus. Hea peenike, katusel peaks üsna märkamatuks jääma, eriti kui ma selle küljest traate laiali ei tiri (maandan katuse külge). Mingi 70 cm sellest asuks katusepinnast allpool, alumine ots toetuks sarikale. Eks võib seda ka mujale paigaldada, kuid arvestades kinnitusi jms, ma ei hakka üle pooleteise meetri seda antenni aktiivosa pikendama.

Ehk saan siit mingi algpunkti, kust hakata proovima. Lihtsalt on mõttes teha katse eesmärgiga CB peal taas vabadus kätte võita. Toaantennide ja aknataguste süsteemidega ei tee siin miskit ära, nende levi piirdub üldiselt linna territooriumiga. Ainus variant on ikkagi katus.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: 1,5 m pikkuse antenni sobituspool

PostitusPostitas rekkamees Eedu » R Okt 29, 2010 7:12 pm

hall kass kirjutas:Milliste andmetega umbes on ML145 ja muude sarnases pikkuses ritvade sobituspoolid?

Lihtsalt mul tuli pähe idee... Mul on 3 m teleskoopõngeritv, suht uus. Hea peenike, katusel peaks üsna märkamatuks jääma, eriti kui ma selle küljest traate laiali ei tiri (maandan katuse külge). Mingi 70 cm sellest asuks katusepinnast allpool, alumine ots toetuks sarikale. Eks võib seda ka mujale paigaldada, kuid arvestades kinnitusi jms, ma ei hakka üle pooleteise meetri seda antenni aktiivosa pikendama.

Ehk saan siit mingi algpunkti, kust hakata proovima. Lihtsalt on mõttes teha katse eesmärgiga CB peal taas vabadus kätte võita. Toaantennide ja aknataguste süsteemidega ei tee siin miskit ära, nende levi piirdub üldiselt linna territooriumiga. Ainus variant on ikkagi katus.

Põltsamaal (kauplus:Odav ja Hea) Sulle vajalik isend üksikuna müügis. Vist oli hind100EEK´u ,usun et annab kaubelda ka. Müüja mob nr:56641431 Võin homme täpsustada.
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: 1,5 m pikkuse antenni sobituspool

PostitusPostitas rekkamees Eedu » L Okt 30, 2010 3:52 pm

rekkamees Eedu kirjutas:
hall kass kirjutas:Milliste andmetega umbes on ML145 ja muude sarnases pikkuses ritvade sobituspoolid?

Lihtsalt mul tuli pähe idee... Mul on 3 m teleskoopõngeritv, suht uus. Hea peenike, katusel peaks üsna märkamatuks jääma, eriti kui ma selle küljest traate laiali ei tiri (maandan katuse külge). Mingi 70 cm sellest asuks katusepinnast allpool, alumine ots toetuks sarikale. Eks võib seda ka mujale paigaldada, kuid arvestades kinnitusi jms, ma ei hakka üle pooleteise meetri seda antenni aktiivosa pikendama.

Ehk saan siit mingi algpunkti, kust hakata proovima. Lihtsalt on mõttes teha katse eesmärgiga CB peal taas vabadus kätte võita. Toaantennide ja aknataguste süsteemidega ei tee siin miskit ära, nende levi piirdub üldiselt linna territooriumiga. Ainus variant on ikkagi katus.

Põltsamaal (kauplus:Odav ja Hea) Sulle vajalik isend üksikuna müügis. Vist oli hind100EEK´u ,usun et annab kaubelda ka. Müüja mob nr:56641431 Võin homme täpsustada.

Vanainimese mälu vedas alt---- 45.00eek`u hind. Mingi "Boston" mudel ,rohkem kirjeid ei leidnud.
kõike kaunist Teile!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron