Thunderpole Orbitor HD

Kõik antennijutud siia
Yorick
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 19
Liitunud: T Juun 10, 2014 10:34 pm
QTH: KO29KI74

Thunderpole Orbitor HD

PostitusPostitas Yorick » N Aug 03, 2017 12:04 pm

Sai siis mindud lõpuks seda teed pidi, et katuselt sai Sirio Triflex maha võetud. Peamine põhjus, et 4km on nibin-nabin natukene vähe.

Sai siis paigaldatud 3/8 keermega alus ja sinna otsa Thunderpole Orbitor HD antenn.

Alus: https://sigmaeurocomm.co.uk/product/sigma-38-large-washer-body-mounting-kit-cb-radio-aerial-antenna/

Antenn: https://www.thunderpole.co.uk/large-cb-antennas/thunderpole-orbitor-hd.html


Aluse külge omakorda L-angle (90 kraadise nurga all olev pistik) Pilt

Ja vahele siis "inverse multiplexor) https://www.rightchannelradios.com/products/cb-am-fm-antenna-splitter Toimib kuni 30W'ni. Kui võimsus suurem, kas põletab FM raadio maha? Ei tea.

Katsetasin erinevaid antenne ja paika peab väide selle inverse-multiplexori kohta: This aerial needs to be a CB one, and preferably one over 3' long or radio performance will be poor. Jutt siis FM raadiost (88-108).

Ise ma tulevikus väldin antenne, mis ei ole 3/8 keermega. Magnetjalg ML145 tarvis mida kunagi kasutasin, sellel oli magnet teravate servadega ja sõi kummimembraani läbi. ML-145 antenn ise on niivõrd kallis ja kergelt narkarite poolt tuvastatav, et... mul lihtsalt ei ole seda kõike vaja.

3/8 24 on ka füüsiliselt oluliselt tugevam kui meie meeter-mõõdustiku keere ja on ka korrosioonikindel, vaatasin materjalid üle. See vedruantenn on oluliselt tugevam ja parematest materjalidest kui ML145.


PS. Ahjaa, eriti suurt pettumust valmistas Sirio Triflexi mahavõttes asjaolu, et jalg on seest suures osas silumiin+tsink. Hallooo?? "automotive parts" ja sellisest materjalist. Kaetud oli pindmise kobrutava valge kihiga. Ei iial osta enam itaallaste asju. Elektroonikas pettusin juba ammu. Ülehinnatud kräpp.
USA, UK või Saksamaa. Veini-, laulu- ja tantsuriigid jäägu oma liistude juurde.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron