Kui CB king pigistama hakkab

Kauglevi mehed, andke minna!
EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Kui CB king pigistama hakkab

PostitusPostitas EINAR » R Veebr 19, 2010 12:05 pm

Oh sa sunnik, ma selle Uudenmaan-i peale pole veel juhtunudki, tänud, tänud, Kaljukits !FT-840 meeldib mulle ka !

Vahepeal aga niipalju uuemat, et iCOM 735 jõudis siia töö juurde lauale !Egas nüüd foorumi juttude jaoks aega enam pole ! :D Ei tea, mis tal sees on kah..? :lol:

Jah, selle teema alguses olid kuraasid suured, mõtlesin ikka mingi 20...25 -tuhandelisega lajatada, aga mõtlesin ka päris tõsiselt tegijate meeste siinsete postituste peale ....ja kuipalju minust suurt tegijat ikka on ? Kõigele lisaks töökohustusi ka üsna palju ja päris 20-ne enam kahjuks pole !
Ehk jätaks selle IC-735 esialgu siiski enda töönurka, vaatame mis elu edasi toob?

Aga nüüd hakkame siis Aarele jaama otsima või...? :)

Eile õhtul tohlasin raadiojaamade infodes veel kõvasti ringi...ega jah, FT-840-le annab vastalist otsida kui hinda ja funktsionaalsust võrrelda, no vastavates "kategooriates" muidugi.

Mehed, kellel veel king pigistab, kas hakkaksime FT-840 ühisostule mõtlema ...? Ma võtaks võib-olla isegi 2, Tani Äri riiuli kaunistust ka silmas pidades. Olen seda jaama varemgi uurinud, siin-teemal ei tulnud ennem aga jutuks.

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Kui CB king pigistama hakkab

PostitusPostitas EINAR » P Veebr 21, 2010 10:36 pm

...735-l siis hääled sees...vene poisid räägivad 3,6700-l ..."pjat kilovatt"... :lol:

Antenniks mul esialgu umbes 30m pikkune 1,5mm vasktraat, üks ots 12m kõrgusel, teine ots 1. korruse aknavahelt otse antennipistikus...sidetajate rohkuse üle kurta ei saa ! Saatelemineku isu mul esialgu pole...kuulame mis räägitakse.
:D
Seda antennijuttu siia lisaks:
saaksin kodus kõrgete mändide vahele 80m poollaine dipooli (ajutise) juba praegu üles tõmmata.
Aga milline oleks Põlvast parem suund - kas "otsad" kirre-edel või ida-lääs suunas tõmmata ? Teised suunad hetkel ei ole lihtsasti teostatavad.
Viimati muutis EINAR, N Veebr 25, 2010 9:19 pm, muudetud 1 kord kokku.

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Kui CB king pigistama hakkab

PostitusPostitas EINAR » N Veebr 25, 2010 6:38 pm

Kui keegi viitsib ja soovib mulle hüva nõu anda, siis paluks lugeda eelmise postituse "...antennijuttu siia lisaks "
:)
Eks mul ole oma arvamus ka aga mõnikord võib mõne kogenuma mehe nõuanne asja olemuse pea peale pöörata...olen seda juba kogenud.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist