"Eesti CB DX Diplomid"

Kauglevi mehed, andke minna!
Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: "Eesti CB DX Diplomid"

PostitusPostitas Kaljukits » E Nov 07, 2011 3:54 pm

Evo kirjutas:Kui aga kutsutakse võidu kihutama, siis on see juba nagu pisike kohustus ja ma suhtun sellesse veidi leigemalt. :)

Tsiklisõidu kohta ma ei oska kaasa rääkida, aga mis puutub nö "kohustusse", siis olen ma ise märganud, et need vabatahtlikud, peamiselt hobidega seotud, ettevõtmised, kus on ka pisikene kohustus, vastutus või mis iganes, motiveerivad mind märksa enam ja lisavad ka ettevõtmistele jumet. Õnnestumiste korral pakuvad ka kindlasti suuremat rahuldust ja soovi edaspidigi midagi sellist teha ning võimalikult pareminigi veel.
Minu isiklik arvamus on kõiksuguste võistluste, diplomite jne kohta aga selline, et kui iseendale eesmärkide püstitamine, nende poole pürgimine ja nende saavutamine, seejärel uute -juba kõrgemate sihtide seadmine jne... teeb su hobi senisest veelgi põnevamaks, motiveerib ning arendab, siis on need diplomid jms ainult abivahenditeks sellel teel - majakateks, millele oma tegevust fokuseerida, et sinna jõuda :)

Ringrajal võidusõitmine ei sobi ka mulle. Seetõttu ei ole ma ka osalenud erinevates 24h või 48h kestvatest contestides. 2m ja 70cm igakuised testid on mulle sootuks sõbralikuma, sobilikuma formaadiga, äkki kunagi jõuan nendest veel aktiivselt osa võtta, kui 11m ja teistel lühikestel lainetel olen jõudnud sihile. Ja just sellest võistlusest ma teatud määral lähtusin "CQ 11m contesti" idee väljapakkumise juures, andes aga nii taktikalistel kui ka muudel kaalutlustel võistluse tegemise ajad kaunis vabalt valitavad.
Usun, et nendes paaris minu poolt väljapakutud CB ürituses kaotajaid ei ole. Kõik, kes osa viitsivad võtta on võitjad!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: "Eesti CB DX Diplomid"

PostitusPostitas officer » E Nov 07, 2011 4:32 pm

Kaljukits kirjutas:Ringrajal võidusõitmine ei sobi ka mulle. Seetõttu ei ole ma ka osalenud erinevates 24h või 48h kestvatest contestides.


...aga sulle pole ka keegi külakaupmees selle eest ntx 100gr hernekomme pakkunud, kuna tal äri nii fantastiliselt läheb :D
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: "Eesti CB DX Diplomid"

PostitusPostitas Kaljukits » E Nov 07, 2011 4:46 pm

Ma pakun neid komme endale ise just läbi nimetatud ettevõtmiste, kus lisaks minule leidub veel mõni või mitu hullu, kellele need maitsevad :)
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: "Eesti CB DX Diplomid"

PostitusPostitas officer » E Nov 07, 2011 5:58 pm

...see vastus mulle meeldis!
ES2JT/304JT

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: "Eesti CB DX Diplomid"

PostitusPostitas EINAR » K Nov 09, 2011 10:46 am

Officer, kui sa mulle 100 gr hernekommi teed, hakkan kohe logi kirjapanekuga pihta!
Panen need kommid oma muuseumi, klaaskupli alla, et rotid laiali ei tassiks ja vastava ülestähenduse juurde.
Varsti käiks seda pool euroopat vaatamas ja me oleks sinuga mõlemad rikkad ja kuulsad mehed. Üks - tuntud lendur ja teine - raadiuamatöörist vaene külapoodnik. (Ma annaks ikki piletirahadest pool sulle kah!)
:partyman:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron