LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

Piirkondade kaupa sidetajatele mõeldud alamfoorum.
rax
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: L Aug 16, 2008 11:26 am
QTH: KO29VG
Asukoht: L-virumaa
Kontakt:

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas rax » K Nov 04, 2009 8:10 am

919 kirjutas:nonii... mina nüüd ka levis tagasi, peale seda kui mu ML145 auto katuselt jalad alla võtis... Nüüd siis lühema ja praktilisema antenniga (Sirio T3 27), mida saab ka ööseks autolt teisaldada :)

Kas sa siis seda ML145 ei saanud ööseks ära teisaldada? :shock:
DANITA 640AM.
ML145
Kutsung rax
Дерьмократия

keri_saar
Veteran
Veteran
Postitusi: 302
Liitunud: P Sept 20, 2009 5:40 pm
Asukoht: KO29MQ

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas keri_saar » K Nov 11, 2009 8:50 pm

Sai täna Narvas käidud ja läbi Virumaade sõidetud. 23 kanalil hõikamised jäid vastuseta. Ainuke elu olid taksod Narva juures. Ei tea kas peaks mõnele soovijale sealkandis korjanduse korras mõne aparaadi annetama, muidu on vaikus täiesti kõrvulukustav! :)
_____________________
ABC; ES2APR

castrol
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 163
Liitunud: L Nov 07, 2009 10:35 am
QTH: KO39PC
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas castrol » K Nov 11, 2009 9:26 pm

keri_saar kirjutas:Sai täna Narvas käidud ja läbi Virumaade sõidetud. 23 kanalil hõikamised jäid vastuseta. Ainuke elu olid taksod Narva juures. Ei tea kas peaks mõnele soovijale sealkandis korjanduse korras mõne aparaadi annetama, muidu on vaikus täiesti kõrvulukustav! :)

Mina üritan juurde tulla, kuid seda mitte Jõhvi kandis, vaid pigem lõuna Ida-Virumaal (nimelt Iisakus, Jõhvist ~35km Tartu poole). 8)

Loodan, et varsti mõni tuttav haarab ka sabast kinni ja muretseb jaama.
Intek MT-5050 + Intek KA-505-LN
Alinco DJ-x30E

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Andre5 » T Nov 24, 2009 11:34 am

rax kirjutas:
919 kirjutas:nonii... mina nüüd ka levis tagasi, peale seda kui mu ML145 auto katuselt jalad alla võtis... Nüüd siis lühema ja praktilisema antenniga (Sirio T3 27), mida saab ka ööseks autolt teisaldada :)

Kas sa siis seda ML145 ei saanud ööseks ära teisaldada? :shock:


polnud nagu vajadust... ni mõnigi kuu oli katusel ja keegi seda ei soosinud, arvestades seda, et elan eramajas... nüüdseks suutsun korra ka T3 27 ka katusele unustada ja seegi sai jalad alla... loodame, et siis AS 100 MAG jääb ikka pikemaks ajaks... rahakott pole ju kummist...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Andre5 » T Nov 24, 2009 11:37 am

castrol kirjutas:
keri_saar kirjutas:Sai täna Narvas käidud ja läbi Virumaade sõidetud. 23 kanalil hõikamised jäid vastuseta. Ainuke elu olid taksod Narva juures. Ei tea kas peaks mõnele soovijale sealkandis korjanduse korras mõne aparaadi annetama, muidu on vaikus täiesti kõrvulukustav! :)

Mina üritan juurde tulla, kuid seda mitte Jõhvi kandis, vaid pigem lõuna Ida-Virumaal (nimelt Iisakus, Jõhvist ~35km Tartu poole). 8)

Loodan, et varsti mõni tuttav haarab ka sabast kinni ja muretseb jaama.


selle taksopargiga Narvas võideldud küll ja küll... aga võitlemiseks oleks sinna pigem baasjaama vaja, sest taksopargi jaam (baas) tuleb ikka Narva linna piirides igas asendis sisse, sel korralik võim taga...

Iisaku... ohhoo... Aastal 2004 sai terve aastakse k,urul elatut ja vanemad praegugi seal, nii et seda kohta ma ikka külastan, pluss siis Tartu otsad...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Evo » T Nov 24, 2009 1:26 pm

919 kirjutas:
selle taksopargiga Narvas võideldud küll ja küll... aga võitlemiseks oleks sinna pigem baasjaama vaja, sest taksopargi jaam (baas) tuleb ikka Narva linna piirides igas asendis sisse, sel korralik võim taga...

Sinna oleks vaja kahte korralikku baasjaama, kes siis parimal taksode tööajal vestleks omavahel nende poolt risustatud sagedusel korrektselt ja kõigist sidepidamise reeglitest kinni pidades näiteks antennidest, jaamadest, lainelevist jne. Ja seda tundide viisi. :)

Kui mu vana mälu ei peta, siis peaks Narva olema Eesti linn ning seal peaks kehtima ka Eestis kehtestatud sidetamist reguleerivad seadused.

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Andre5 » T Nov 24, 2009 1:30 pm

seda ta on jah... aga kui taksopargile üritad seda selgeks teha, siis saadetakse sind ikka väga sügavale ja väga pimedasse kohta ja kohe mitu mitu korda...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Evo » T Nov 24, 2009 1:43 pm

Olen saanud paaril korral Venemaa taksopargid nii kaugele, et nad on mulle vastanud. Need prouad, kes seal jaamade juures istuvad, teavad asjast ainult seda, et nende töö on nende käes oleva mikrofoni kaudu taksojuhte kamandada. (Ja kuidas kuramus nad kõik sellise plekiseks koolitaud häälega on..) Sagedustest ja muudest reeglitest ei tea nad midagi. Jaamad on lasknud paigaldada taksopargi valdaja ja kui palju temagi neist asjust ehk teab. Arvatavasti vaadatakse, kuidas odavamalt läbi saaks. Üks "kiisuke" väitis, et neil on Moskvast ostetud sagedus ja kõik papred olla korras. :) Venemaal peab olema ka CB- jaamal kasutusluba, ju need ongi siis vormistatud ja "kiisu" arvates on kõik just nii nagu peab. Sedapsi siis, et vaidlemisega nende vastu ei saa.

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Andre5 » T Nov 24, 2009 1:48 pm

Evo kirjutas:Olen saanud paaril korral Venemaa taksopargid nii kaugele, et nad on mulle vastanud. Need prouad, kes seal jaamade juures istuvad, teavad asjast ainult seda, et nende töö on nende käes oleva mikrofoni kaudu taksojuhte kamandada. (Ja kuidas kuramus nad kõik sellise plekiseks koolitaud häälega on..) Sagedustest ja muudest reeglitest ei tea nad midagi. Jaamad on lasknud paigaldada taksopargi valdaja ja kui palju temagi neist asjust ehk teab. Arvatavasti vaadatakse, kuidas odavamalt läbi saaks. Üks "kiisuke" väitis, et neil on Moskvast ostetud sagedus ja kõik papred olla korras. :) Venemaal peab olema ka CB- jaamal kasutusluba, ju need ongi siis vormistatud ja "kiisu" arvates on kõik just nii nagu peab. Sedapsi siis, et vaidlemisega nende vastu ei saa.


egas midagi, peale ummistamise ei aita vist miskit... oleks ainult neid ummistajaid sealkandis...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas TDR K-J 257 » P Nov 29, 2009 10:57 am

kurat see on 6ige et kedagit pole K-Jrves need kellel seisavad jaamad on lapsed nende peas on ainult politsei proovida kuulata aga radioside nagu hobbi ja sport neid uldse ei huvita . Algusest kui panevad saatju mudkui raagivad aga parast 2 nadalat ei saa neid juba meenutada ma ei raagi selest et kuulda neid . kahju kull kui meid rohkem igalpool siis on l6busam

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas Andre5 » N Dets 03, 2009 7:07 pm

meelehead ka Narwa linnast... kahjuks oli hulgaliselt tegemist 8AM-il ja 23FM ei saanud eriti monitoorida, aga linnas nägin 10-t taksot, neist 8-l oli katusel tavapärase CB antenni asemel ca 15-16 cm pikune jupats (Ida takso OÜ vms), ühel 1,5 m pikune piits ja ühem 1 m pikune piits... sellest julgen järeldust teha, et ilmselt hakkab 23FM vabamalt Narva linnas hingama ja see teeb kindlasi kohe meelehead... :thumbright:
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
398AZP
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 204
Liitunud: K Dets 02, 2009 4:07 pm
QTH: KO39RI04AV
QTH2: KO28TJ40AO
Asukoht: Jõhvi

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas 398AZP » P Dets 27, 2009 9:52 pm

Kuulge kas tõesti siin Ida - Virus ei kasuta 23FM või mis?
kutsung: Paul
Intek 150 plus, antenn SIRIO ML 145, Cobra MT800
KO39RI04AV

es5qa
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 61
Liitunud: T Juun 27, 2006 6:06 pm
Asukoht: Tartu (Peisiääre, Kolkja)

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas es5qa » T Dets 29, 2009 8:37 am

Tere kõigile siin olijatel-Ma kavatsen külastada NARVA linna aastavahetusel ,START 31.12,09 hommikupoole ko38om KOLKJA-AKATSKIVI-JÕHVI-NARVA ....304QA VALERI KANAL 23 JA 145,500 (4 W ,,, 50 W )73 Valeri es5qa 73 !

Kasutaja avatar
rudolf
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 164
Liitunud: T Jaan 29, 2008 1:33 pm
QTH: JP66UU
QTH2: KO29KK
Asukoht: Norway, Ørnes
Kontakt:

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas rudolf » K Dets 30, 2009 3:08 am

Liikusin täna peale lõunat jällegi Jõhvi kandis hõikusin pidevalt FM 23 peal aga kahjuks oli vaikus. :(
Samuti ei vastanud ka keegi Soonurme papakoi pealt. :cry:
KENWOOD TH-F7E+NW-2000,Presitent Taylor,PMR Maxon S1
Kutsungid:Rudolf;ES1PIK;3Ø4TP
QTH:KO29JK85GD

Kasutaja avatar
398AZP
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 204
Liitunud: K Dets 02, 2009 4:07 pm
QTH: KO39RI04AV
QTH2: KO28TJ40AO
Asukoht: Jõhvi

Re: LÄÄNE-VIRUMAA JA IDA-VIRUMAA CB SIDE (4)

PostitusPostitas 398AZP » K Dets 30, 2009 11:39 am

Kahju, et ei teadnud tulekust, mul jaam autos ise aga tööl. 23FMis pole mina siin aga kellegagi ühendust saanud. Peale Rudolfi muidugi ja sedagi puhtalt läbi õnneliku juhuse. Head aasta minekut ja veel paremat uut.
kutsung: Paul
Intek 150 plus, antenn SIRIO ML 145, Cobra MT800
KO39RI04AV


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist

cron