Tallinna PMR Repiiter P3.00

Piirkondade kaupa sidetajatele mõeldud alamfoorum.
Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » E Juul 02, 2007 10:19 am

To ekstrakaru : repiiter oli jah lolliks läinud ja Jürka äratas ta uuesti ellu. Vahest juhtub aga nagu sa veendusid juba pühapäeval ,et asi toimib jälle.
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

PsychoDad
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Dets 28, 2005 4:33 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas PsychoDad » N Juul 05, 2007 7:33 pm

Kui palju see repiiter levile juurde annab?
Piritalt Järvele on võimalik rääkida?
PMR-ga mees

www.lasteasi.ee

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » R Juul 06, 2007 9:12 am

PsychoDad kirjutas:Kui palju see repiiter levile juurde annab?
Piritalt Järvele on võimalik rääkida?

Oleneb kohast, kui pole madalal ja majade vahel, peaks avanema küll.
Tabasalu on repiiterist ~9km kaugusel, aga avaneb ilma probleemita ja rääkinud olen läbi selle isegi Kiiu torni lähedal asuva Q-kümnega, mis on Piritast tunduvalt kaugemal.
Pead ise proovima, kanal 3, selektiivkutsung (CTCSS) 37. Kuuled ju kohe, kui see sinu juttu kordama hakkab, järelikult avaneb.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

PsychoDad
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 29
Liitunud: K Dets 28, 2005 4:33 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas PsychoDad » R Juul 06, 2007 1:31 pm

Ambur kirjutas:Pead ise proovima, kanal 3, selektiivkutsung (CTCSS) 37. Kuuled ju kohe, kui see sinu juttu kordama hakkab, järelikult avaneb.



Selge, ma seda kanalit ei teadnudki.

Tänan sind.
PMR-ga mees



www.lasteasi.ee

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » L Aug 04, 2007 5:12 am

Kuidas Tallinna repiiter elab-ikka elus veel? On mingi õrn võimalus, et satun enne 18. augustit Tallinna ja muidugi on mõttes seal ka veidi eetrisse näuguda...
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » L Aug 04, 2007 11:58 am

hall kass kirjutas:Kuidas Tallinna repiiter elab-ikka elus veel? On mingi õrn võimalus, et satun enne 18. augustit Tallinna ja muidugi on mõttes seal ka veidi eetrisse näuguda...

Elus ikka ja tee kindlasti häält kui Tallinna satud.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » N Sept 06, 2007 8:37 am

Homme ehk 7. septembril tulen Tallinna - eks jälgige siis repiiteri kanalit. Vahest hõikan ka muudel tallinlaste põhilistel kanalitel. Kuna on plaanis Tallinnas ka CB kabula ost, ei välista kabula kättesaamisel ka CB peal hüüdmist, enne kui Tartusse viiva transa pardale astun.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » N Sept 06, 2007 8:50 am

Kui soovid CB-käsikabulat osta, kiika korraks Tartu Truckparts-i sisse. See asub Tähe 106 B. Nägin seal letis tuttuuena sellise riista olemas olevat. Ehk pakub huvi. Hinda ei vaadanud. Jäi silma, et laupäeviti on see firma suletud, avatud esmaspäevast reedeni 8:30-17:00.
http://www.truckparts.ee/index.php?page=61&

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » N Sept 06, 2007 10:54 am

Ja ära unusta ,et CB peal oleme nüüd CH23 ja üldiselt õhtu poole muidugi proovida võib,aga papakoi peal kui kuulda on ja igasugused ehitajad ja muud töölised ei sega siis peaks avanema ja kuulda olema .
Oleks hea muidugi ka ligikaudne kellaaeg ega kogu aeg pole aega passida.
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » N Sept 06, 2007 6:33 pm

To Evo: kabula kavatsen osta Tallinnas ühe siinse foorumlase käest.

To Äpu: kindlamat kellaaega paika panna ei saa, kuna mu tegevus Tallinnas kipub ikka miljonist+ühest tont teab mis tegurist sõltuma :) PMRiga on veidi kindlam küll, sest oma jaamad on mul kaasas, tulen mingi hommikuse rongiga, seega alates kella 11.00 on lootust mind kuulda. Kui kauaks ma jään, oleneb olukorrast, kuid selge on see, et kuna tahan rongiga ka tagasi minna, siis enne kella kahte päeval ma niiehknaa liibet laskma ei hakka.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » R Sept 07, 2007 11:20 pm

Wow. Tegus päev oli. Kahepoolse side sain Kalamaja Aivari ja Amburiga Toompea vaateplatsidelt pemari ja CB peal, Aivar kuulis mind CB kaudu ka siis, kui sealt ülevalt alla tulin. Marja Jürit ma kuulsin, aga kas tema mind üldse kätte sai, ei tea - peale mind Tartusse viiva rongi ärasõitu panin oma uue CB jaama veel 2 korda tööle. Esimesel korral kuulsin kahinalukku maha keerates, kuidas Kalamaja Aivar kellegagi millegi üle arutab ja üritasin ka hõigata, aga kui ma teine kord Ülemiste peatuses rongiuste avanemisel tamburist sidetada proovisin, siis vähemalt mina ei kuulnud enam kedagi ja seega ei tea, kas mu tervitus Ülemistelt ka kätte saadi. Pemarile ma rongis rohkem ei lootnud ja seetõttu ei hakanud tolle pealt hõikama.

Aga mis puutub Tallinna repiiterisse, siis töötas see hästi, kuni õhtul miskipärast otsustas rohkem mitte vastata. Eks andke teada, kui ta jälle töös on. Sai seda vaest papagoid seekord ikka ruunatud :)

Ja mis huvitav häire seal vaateplatsidel pemariga tekkis - kui panin käe vastu antenni, hakkas jaam sahisema nagu vastuvõtul, ka tekkis mingi müra. See esines siiski vaid osadel kanalitel, repiiteri kanal näiteks oli puhas. Varem pole ma seda asja kohanud ja praegu kodus proovides kah kabul ei kõssa, kui antenni puudutan.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Marja Jüri
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 157
Liitunud: P Apr 03, 2005 8:59 pm
Asukoht: Tallinn ,Kristiine. 21FM

PostitusPostitas Marja Jüri » L Sept 08, 2007 9:38 pm

Jah,Halli Kassi kahjuks ei kuulnud,eks kui Tartusse satun ,üritame uuesti.

Aga repiiter väsis ära küll.Oli teine tuttu jäänud.Äratasin teise uuesti üles(u.kl.17 00 paiku) Nüüd peaks jälle vastu hüüdma :)
Teid tervitab Marja Jüri.

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » L Sept 29, 2007 4:19 am

Kusagil peale 5. oktoobrit loodan taas Tallinnasse tulla. Tulen nädala sees - vaja nimelt jälle ka Tehnoturust läbi astuda. Ja muidugi piinan veidi teie repiiterit :)
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » N Okt 04, 2007 5:39 pm

Kui midagi vahele ei tule, loodan 8. oktoobril Tallinna tulla... eks kuulete mind siis ka eetris.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hillar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 187
Liitunud: L Apr 21, 2007 11:43 am
Asukoht: Maardu

PostitusPostitas hillar » N Okt 04, 2007 9:32 pm

Marja Jüri kirjutas:Vastuvõtuantenn on orig. ,st jaama enda küljes olev antenn.Nii jaam kui ka rep. seade on masti otsas, niiskuskindlas kaablikastis.Ja veel: luba maja ametnikelt on tänasest olemas.Nii et kui aega saan, hakkan asjaga tõsisemalt tegelema.

Tore värk ehk paneme stats üles mul on antenn olemas las Äpu teeb väljavõtte torkame otsa sisse ja läheb kaugemale ja paremini
Jahimees


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist