Alan 100plus

Mu jaam ei tööta korralikult! Aidake palun! Mis asi see CB üldse on?
Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas iBand » K Jaan 05, 2011 3:34 pm

See video veel parem,seletab ära mis tal on ja seletab bändid ka! http://youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=xl_blazer&v=gcd7WVxCQ5Y
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

Kasutaja avatar
karla
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 114
Liitunud: K Sept 09, 2009 8:37 pm
QTH: KO39EG69CN
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas karla » K Jaan 05, 2011 3:35 pm

Kuule Peeter, töötan ise Oomipoes, olen selle jaama käima lasknud ja tean mida ta teeb ja ka seda mida ta oskab. Hetkel olen tööl ja jaam mul siinsamas arvuti kõrval, usu või mitte aga isegi vastav lüliti on esipaneelil mis modulatsiooniliiki muudab. Minu teada keegi teine peale meie seda jaama eestis ei müü, kui kuskil liigub siis on toodud mõned üksikud ja ehk tõesti ainult AM reziimis toimivad, reklaamiga on asi sedasi et siit seltskonnast pole mõtet kliente otsida, kellel vaja teab isegi ja kui minu postitus modede silma ning õiglustunnet riivab see kustutatakse, sinule soovitan vaid ühte - ära räägi asjadest mida sa täpselt ei tea.
Kutsung: Karla 3Ø4JV ES4JAVE

Kasutaja avatar
taivo
Veteran
Veteran
Postitusi: 357
Liitunud: P Jaan 27, 2008 4:23 pm
QTH: KO39LH
Asukoht: Tallinn Kopli ; Ida-Virumaa Kulja
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas taivo » K Jaan 05, 2011 3:37 pm

Netist väljakaevatud info järgi on neid jaamu tehtud igasuguste nurgataguste jaoks. Meile mõeldud EU tõugu jaamal olemas nii amplituud kui sagedusmodulatsioon. Oomipoe kodulehel olevad mõlemad manualid on mitte EU pilli (AM) kohta.

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas iBand » K Jaan 05, 2011 3:45 pm

karla kirjutas:Kuule Peeter, töötan ise Oomipoes, olen selle jaama käima lasknud ja tean mida ta teeb ja ka seda mida ta oskab. Hetkel olen tööl ja jaam mul siinsamas arvuti kõrval, usu või mitte aga isegi vastav lüliti on esipaneelil mis modulatsiooniliiki muudab. Minu teada keegi teine peale meie seda jaama eestis ei müü, kui kuskil liigub siis on toodud mõned üksikud ja ehk tõesti ainult AM reziimis toimivad, reklaamiga on asi sedasi et siit seltskonnast pole mõtet kliente otsida, kellel vaja teab isegi ja kui minu postitus modede silma ning õiglustunnet riivab see kustutatakse, sinule soovitan vaid ühte - ära räägi asjadest mida sa täpselt ei tea.

Seda minagi räägin ju!
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas peeter » K Jaan 05, 2011 4:12 pm

karla kirjutas:Kuule Peeter, töötan ise Oomipoes, olen selle jaama käima lasknud ja tean mida ta teeb ja ka seda mida ta oskab. Hetkel olen tööl ja jaam mul siinsamas arvuti kõrval, usu või mitte aga isegi vastav lüliti on esipaneelil mis modulatsiooniliiki muudab. Minu teada keegi teine peale meie seda jaama eestis ei müü, kui kuskil liigub siis on toodud mõned üksikud ja ehk tõesti ainult AM reziimis toimivad, reklaamiga on asi sedasi et siit seltskonnast pole mõtet kliente otsida, kellel vaja teab isegi ja kui minu postitus modede silma ning õiglustunnet riivab see kustutatakse, sinule soovitan vaid ühte - ära räägi asjadest mida sa täpselt ei tea.

See on tore, kui asi jaamaga sedaviisi, kuid pole mitte tore mis teil seal kodulehel kirjas. Ma ei teagi kuidas seda siis nimetama peaks - ehk tarbijat eksitavaks reklaamiks. Mina vaatasin ja lugesin sealt välja, et jaam ainult AM ja piltki vastav juures. Manuaalid inglise ja eesti keeles seletavad sama. Kes siis siin loll on?
Kui te midagi muud müüte mida reklaamite, siis ei ole mitte mina selles süüdi.
Tervitustega
Peeter

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas iBand » K Jaan 05, 2011 4:49 pm

Äkki keegi oskab kommenteerida ,et miks sellel jaamal nii kirves hind on? Ma mõtlen et pooe tal midagi nii häid lisafunktsioone nagu taolise hinnaklassiga jaamadel! Tal on ainult mic gain ja S meeter lisaks ja juba hind nii laes!
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

Kasutaja avatar
karla
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 114
Liitunud: K Sept 09, 2009 8:37 pm
QTH: KO39EG69CN
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas karla » K Jaan 05, 2011 5:13 pm

peeter kirjutas:
karla kirjutas:Kuule Peeter, töötan ise Oomipoes, olen selle jaama käima lasknud ja tean mida ta teeb ja ka seda mida ta oskab. Hetkel olen tööl ja jaam mul siinsamas arvuti kõrval, usu või mitte aga isegi vastav lüliti on esipaneelil mis modulatsiooniliiki muudab. Minu teada keegi teine peale meie seda jaama eestis ei müü, kui kuskil liigub siis on toodud mõned üksikud ja ehk tõesti ainult AM reziimis toimivad, reklaamiga on asi sedasi et siit seltskonnast pole mõtet kliente otsida, kellel vaja teab isegi ja kui minu postitus modede silma ning õiglustunnet riivab see kustutatakse, sinule soovitan vaid ühte - ära räägi asjadest mida sa täpselt ei tea.

See on tore, kui asi jaamaga sedaviisi, kuid pole mitte tore mis teil seal kodulehel kirjas. Ma ei teagi kuidas seda siis nimetama peaks - ehk tarbijat eksitavaks reklaamiks. Mina vaatasin ja lugesin sealt välja, et jaam ainult AM ja piltki vastav juures. Manuaalid inglise ja eesti keeles seletavad sama. Kes siis siin loll on?
Kui te midagi muud müüte mida reklaamite, siis ei ole mitte mina selles süüdi.

Netipoe info, fotod ja netis avaldatud kasutusjuhendite failid annab maaletooja, kasutusjuhendi avaldamist reklaamiks pidada on üsna raske, konkreetsel letis oleval kaubal on kaasas AM/FM jaamale mõeldud manuaal kus on isegi piltidel näha modulatsiooni muutev lüliti. See kui sina viitsid ainult kasutusjuhendit lugeda aga kauba nimetust ei loe on sügavalt sinu probleem mis ei anna sugugi põhjust väita et müüdaval jaamal FM modulatsioon puudub. Tegelikult pole aga mingit vahet, vähemalt mina tean mida me müüme ja milleks see asi võimeline on ja vaielda saab ainult see kes on endas kindel ning enda väited ka argumenteerida suudab. Seda võin ma täie kindlusega väita et suurem asi aparaat see pole ja hinna dikteerib maaletooja. :wink:
Kutsung: Karla 3Ø4JV ES4JAVE

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas peeter » K Jaan 05, 2011 5:33 pm

karla kirjutas:
peeter kirjutas:
karla kirjutas:Kuule Peeter, töötan ise Oomipoes, olen selle jaama käima lasknud ja tean mida ta teeb ja ka seda mida ta oskab. Hetkel olen tööl ja jaam mul siinsamas arvuti kõrval, usu või mitte aga isegi vastav lüliti on esipaneelil mis modulatsiooniliiki muudab. Minu teada keegi teine peale meie seda jaama eestis ei müü, kui kuskil liigub siis on toodud mõned üksikud ja ehk tõesti ainult AM reziimis toimivad, reklaamiga on asi sedasi et siit seltskonnast pole mõtet kliente otsida, kellel vaja teab isegi ja kui minu postitus modede silma ning õiglustunnet riivab see kustutatakse, sinule soovitan vaid ühte - ära räägi asjadest mida sa täpselt ei tea.

See on tore, kui asi jaamaga sedaviisi, kuid pole mitte tore mis teil seal kodulehel kirjas. Ma ei teagi kuidas seda siis nimetama peaks - ehk tarbijat eksitavaks reklaamiks. Mina vaatasin ja lugesin sealt välja, et jaam ainult AM ja piltki vastav juures. Manuaalid inglise ja eesti keeles seletavad sama. Kes siis siin loll on?
Kui te midagi muud müüte mida reklaamite, siis ei ole mitte mina selles süüdi.

Netipoe info, fotod ja netis avaldatud kasutusjuhendite failid annab maaletooja, kasutusjuhendi avaldamist reklaamiks pidada on üsna raske, konkreetsel letis oleval kaubal on kaasas AM/FM jaamale mõeldud manuaal kus on isegi piltidel näha modulatsiooni muutev lüliti. See kui sina viitsid ainult kasutusjuhendit lugeda aga kauba nimetust ei loe on sügavalt sinu probleem mis ei anna sugugi põhjust väita et müüdaval jaamal FM modulatsioon puudub. Tegelikult pole aga mingit vahet, vähemalt mina tean mida me müüme ja milleks see asi võimeline on ja vaielda saab ainult see kes on endas kindel ning enda väited ka argumenteerida suudab. Seda võin ma täie kindlusega väita et suurem asi aparaat see pole ja hinna dikteerib maaletooja. :wink:

Hea seegi, et tead, mida müüte. Kuid mina kui ostja vaatan ikka enne poodi tulemist, kui see võimalus on, mida ma ostma tulen. Ja antud juhul näen ma midagi muud.

Tavaliselt püütakse asja selgitada autode baasil. Sel juhul umbes sama, et kui tahaks näiteks BMW autot osta, kuid netilehel ainult mootorrattad nimega BMW. Siis paralleeli tõmmates peaks ma aru saama, et olen ise loll kui aru ei saa, et sel mootorrattal on 4 ratast all ja ta on autosarnane - müüja ju teab et need on ikkagi autod! :) Kuid mina olen sunnitud oma ostu tegemiseks uue poe otsima.

Ei mõista ma uuemat Eesti kaubanduspoliitikat.
Tervitustega

Peeter

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas officer » K Jaan 05, 2011 5:54 pm

peeter kirjutas:Ei mõista ma uuemat Eesti kaubanduspoliitikat.


... kui sa ikka siinset foorumit loed, siis peaksid seda mõistma küll :D
ES2JT/304JT

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas peeter » K Jaan 05, 2011 6:51 pm

:) :lol: :)
Tervitustega

Peeter

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas iBand » K Jaan 05, 2011 8:09 pm

Niiet Alan100+ võrreldes on Cobra ikka jamam jaam kui alan!?
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

Kasutaja avatar
karla
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 114
Liitunud: K Sept 09, 2009 8:37 pm
QTH: KO39EG69CN
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas karla » K Jaan 05, 2011 8:31 pm

Alan 100 on parem jah.
Kutsung: Karla 3Ø4JV ES4JAVE

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas iBand » K Jaan 05, 2011 8:39 pm

Okei! Seda ma arvasin jah,et alan parem on!
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas Pagan » K Jaan 05, 2011 10:59 pm

iBand kirjutas:Okei! Seda ma arvasin jah,et alan parem on!

Millest niisugune arvamus nüüd siis tuli?
es5cc

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: Alan 100plus

PostitusPostitas iBand » K Jaan 05, 2011 11:12 pm

See arvamus oli mul koguaeg! Alan 100plus ongi parem kui Cobra sest sellisel jaamal nagu Cobra DX IV pole vaja S meetrit(mis näitab ka 1pall allapoole kui see signaal tegelikult tuleb) ning mille eest on hingehinda küsitud(kohe maaletooja poolt) Ja mille mic gainist pole kasu! Kui te minu juttu ei usu siis selle tõestuseks,vaadake mõnda Cobrat tutvustavat videot,ning lugege kommentaare kohe kindlasti!
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist

cron