K: palun aidake CB raadiosaatja valikul

Mu jaam ei tööta korralikult! Aidake palun! Mis asi see CB üldse on?
tfu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 208
Liitunud: T Okt 21, 2008 5:08 pm
QTH: KO38IJ
QTH2: KO38FB
Asukoht: Tartu, Otepää

PostitusPostitas tfu » P Dets 28, 2008 1:32 pm

mina asun ka tähtveres, hermani taara pst nurgal. Jaam küll hetkel autos ja tuppa ple veel aretanud, peab ka swr mõõtja ja kaabli veel ostma.
Urmo / 304VE / ES6TFU

Janus

PostitusPostitas Janus » P Dets 28, 2008 3:02 pm

Võin oma abi pakkuda küll :roll:

Kasutaja avatar
sähku
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 19
Liitunud: N Dets 25, 2008 12:25 am
Asukoht: Tartu, Tähtvere
Kontakt:

PostitusPostitas sähku » P Dets 28, 2008 10:00 pm

Niih...nüüd siis paari lähemal asuva kasutajaga vestlused maha peetud. Kõik toimib nii nagu peab, võib täiesti rahule jääda.

Eks ma hoian teid ikka asjadega kursis ja võibolla kohtub mõnega teist hea õnne korral raadioeetris.

sähku
..ulub raadiolainetel Kuu poole..
MAXON CM-10;
President Glenn

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Pagan » E Dets 29, 2008 4:54 pm

Mis tehnika siis ka varusid?
es5cc

Kasutaja avatar
sähku
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 19
Liitunud: N Dets 25, 2008 12:25 am
Asukoht: Tartu, Tähtvere
Kontakt:

PostitusPostitas sähku » E Dets 29, 2008 8:43 pm

Nagu mainisin, valisin alustuseks võimalikult odava komplekti, et pettumise/huvi kadumise korral väga suurt rahalist põntsu ei saaks.

Jaamaks Maxon CM10 ja antenniks Sirio Omega 27 (950mm). Hetkel siis toas laual "kastrulikaane" meetodit kasutades. Ootan ikka võimalust, mil asja autosse paigaldada saab. Mobiilsuses on midagi omamoodi köitvat :roll:

sähku
..ulub raadiolainetel Kuu poole..
MAXON CM-10;
President Glenn

volvofriik
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 40
Liitunud: L Jaan 24, 2009 6:35 pm
Asukoht: Keila-Joa

PostitusPostitas volvofriik » L Jaan 24, 2009 7:59 pm

Mulle küll meeldiks kui antenn trammi ja trolliliinide alt läbi sõites kenasti sädemeid lööks.
Samas olen ise kogenud,kui tistsiplineerituks muutuvad autojuhid ümberringi kui masinal mitu antenni katusel pikkusega võistlevad,Kunagi ju ei tea,mis liiki tegelased sellises masinas istuvad.Äkki need riigikassa täitjad...Kui veel asjale helkurvesti lisad,jäävad isegi möödasõidud pooleli. :P :twisted: 8)
President+Cobra

trussik07
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 29
Liitunud: P Veebr 15, 2009 2:31 pm
Asukoht: Tartu, Valga
Kontakt:

PostitusPostitas trussik07 » P Veebr 15, 2009 6:52 pm

Tere, oleks selline küsimus, et kas antud "lällar" Maxon CM10, töötab ka AM lainetel või ainutlt FM ? Sõber plaanib osta, kuna on praegu pakutavatest autojaamadest odavaim. Tehnoturus hind praegu vist 890 kr. :wink:
Autoside
President Taylor II
Kutsung: TRUSSIK

Mihka
Veteran
Veteran
Postitusi: 931
Liitunud: E Apr 18, 2005 11:42 pm
QTH: KO38IH
Asukoht: Tartu maakond, Ülenurme
Kontakt:

PostitusPostitas Mihka » P Veebr 15, 2009 6:59 pm

Töötab nii AM kui ka FM is...tuleb maavlikus seada peale Itaalia maatunnus ja siis nii AM kui FM väljundvõimsus 4 W...tule ostma meie Tartu Tehnoturu poodi...ja seda jaama saab veel modida 99 kanaliga jaamaks aga noh vaevalt sul seda vaja on...
Yaesu FT-8900R, FT-7800E,Baasantenn triband 6m/2m/70cm V-2000(ES5LCN)

trussik07
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 29
Liitunud: P Veebr 15, 2009 2:31 pm
Asukoht: Tartu, Valga
Kontakt:

PostitusPostitas trussik07 » P Veebr 15, 2009 7:07 pm

Endal on mul olemas, kuid mingi aja pärast tuleme sõbraga ostma kindlasti, ajasin talle ka lällari pisiku sisse. :D
Autoside

President Taylor II

Kutsung: TRUSSIK

Kasutaja avatar
devilviper
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 43
Liitunud: N Mai 14, 2009 11:01 am
Asukoht: Talllinn, 8AM, 23FM
Kontakt:

Kaks antenni katusel

PostitusPostitas devilviper » N Mai 14, 2009 12:05 pm

volvofriik kirjutas:Mulle küll meeldiks kui antenn trammi ja trolliliinide alt läbi sõites kenasti sädemeid lööks.
Samas olen ise kogenud,kui tistsiplineerituks muutuvad autojuhid ümberringi kui masinal mitu antenni katusel pikkusega võistlevad,Kunagi ju ei tea,mis liiki tegelased sellises masinas istuvad.Äkki need riigikassa täitjad...Kui veel asjale helkurvesti lisad,jäävad isegi möödasõidud pooleli. :P :twisted: 8)


Kusjuures jutt on täiesti õige, isegi olen kiirust vähendanud, kui näen toonitud klaasidega sõidukit, millel mitu antenni katusel, vaikselt kõrvale hiilides muigan endamisi ja vajutan auru juurde - cb kutid.

Kasutaja avatar
Vitautas
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 73
Liitunud: R Jaan 09, 2009 6:37 pm
QTH: KO29FH
Asukoht: Keila-Tallinn-Keila / Lääne-Harju
Kontakt:

Re: Kaks antenni katusel

PostitusPostitas Vitautas » N Mai 14, 2009 12:10 pm

devilviper kirjutas:
volvofriik kirjutas:Mulle küll meeldiks kui antenn trammi ja trolliliinide alt läbi sõites kenasti sädemeid lööks.
Samas olen ise kogenud,kui tistsiplineerituks muutuvad autojuhid ümberringi kui masinal mitu antenni katusel pikkusega võistlevad,Kunagi ju ei tea,mis liiki tegelased sellises masinas istuvad.Äkki need riigikassa täitjad...Kui veel asjale helkurvesti lisad,jäävad isegi möödasõidud pooleli. :P :twisted: 8)


Kusjuures jutt on täiesti õige, isegi olen kiirust vähendanud, kui näen toonitud klaasidega sõidukit, millel mitu antenni katusel, vaikselt kõrvale hiilides muigan endamisi ja vajutan auru juurde - cb kutid.


Vähe sellest, et kaasliiklejad sõidukiirust vähendama kipuvad, jäävad seisma ja vaatavad järgi ka päris paljud jalakäiad :D Neid mul peeglist täitsa vahva piiluda.

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaks antenni katusel

PostitusPostitas mark-lll » N Mai 14, 2009 9:08 pm

Vitautas kirjutas:
devilviper kirjutas:
volvofriik kirjutas:Mulle küll meeldiks kui antenn trammi ja trolliliinide alt läbi sõites kenasti sädemeid lööks.
Samas olen ise kogenud,kui tistsiplineerituks muutuvad autojuhid ümberringi kui masinal mitu antenni katusel pikkusega võistlevad,Kunagi ju ei tea,mis liiki tegelased sellises masinas istuvad.Äkki need riigikassa täitjad...Kui veel asjale helkurvesti lisad,jäävad isegi möödasõidud pooleli. :P :twisted: 8)


Kusjuures jutt on täiesti õige, isegi olen kiirust vähendanud, kui näen toonitud klaasidega sõidukit, millel mitu antenni katusel, vaikselt kõrvale hiilides muigan endamisi ja vajutan auru juurde - cb kutid.


Vähe sellest, et kaasliiklejad sõidukiirust vähendama kipuvad, jäävad seisma ja vaatavad järgi ka päris paljud jalakäiad :D Neid mul peeglist täitsa vahva piiluda.


mul juba on see periood käes kõikide kirssidega... :lol:
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron