CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

Mu jaam ei tööta korralikult! Aidake palun! Mis asi see CB üldse on?
Kasutaja avatar
398AZP
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 204
Liitunud: K Dets 02, 2009 4:07 pm
QTH: KO39RI04AV
QTH2: KO28TJ40AO
Asukoht: Jõhvi

CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas 398AZP » T Dets 22, 2009 12:44 pm

Kuskli foorumis tundis keegi huvi, kas saab Venemaale sõita, kui sõidukis on CB jaam. Millises foorumis see oli ei mäleta, aga olles nüüd ise mitmel korral seal käinud, võin öelda, et pole keegi huvi tundnud, miks ta mul autos on. Peaasi, et piiripunktis (vene) ta vait oleks. Jaama vastu pole ka liiklusmiilits huvi tundnud, kuigi rahulikult liigelda ei lase. Pole ise küll seal veel kedagi kuulnud. Eks vist sageduste erinevusest.
kutsung: Paul
Intek 150 plus, antenn SIRIO ML 145, Cobra MT800
KO39RI04AV

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas TDR K-J 257 » T Dets 22, 2009 2:01 pm

398AZP kirjutas:Kuskli foorumis tundis keegi huvi, kas saab Venemaale sõita, kui sõidukis on CB jaam. Millises foorumis see oli ei mäleta, aga olles nüüd ise mitmel korral seal käinud, võin öelda, et pole keegi huvi tundnud, miks ta mul autos on. Peaasi, et piiripunktis (vene) ta vait oleks. Jaama vastu pole ka liiklusmiilits huvi tundnud, kuigi rahulikult liigelda ei lase. Pole ise küll seal veel kedagi kuulnud. Eks vist sageduste erinevusest.

vene rekad istuvad AM 15 kanalil

Kasutaja avatar
mega
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 239
Liitunud: E Mai 07, 2007 12:46 am
QTH: KO38IJ50
Asukoht: Tartu

Re: CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas mega » T Dets 22, 2009 2:14 pm

TDR K-J 257 kirjutas:
398AZP kirjutas:Kuskli foorumis tundis keegi huvi, kas saab Venemaale sõita, kui sõidukis on CB jaam. Millises foorumis see oli ei mäleta, aga olles nüüd ise mitmel korral seal käinud, võin öelda, et pole keegi huvi tundnud, miks ta mul autos on. Peaasi, et piiripunktis (vene) ta vait oleks. Jaama vastu pole ka liiklusmiilits huvi tundnud, kuigi rahulikult liigelda ei lase. Pole ise küll seal veel kedagi kuulnud. Eks vist sageduste erinevusest.

vene rekad istuvad AM 15 kanalil

ja 5kHz on vist sagedus nihkes kah?
Parimat,
mega : 3Ø4IT

es5qa
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 61
Liitunud: T Juun 27, 2006 6:06 pm
Asukoht: Tartu (Peisiääre, Kolkja)

Re: CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas es5qa » L Dets 26, 2009 2:01 pm

Küsimus 398 AZP le kust piiripunktist sa üle läksid sest nendel erinevad seadused nagu maolen aru saanud ,,, iga piiripunkt mõtleb oma "kohalikke seadusi välja!" ....!!!! Aga soovitati mul vene punktis sinna sõidul aparaat ära deklareerida ....Suvel viisin PC komplekti Koidulast üle seal õiendati ja seletuskirjad jne ... 304QA Valeri

Kasutaja avatar
398AZP
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 204
Liitunud: K Dets 02, 2009 4:07 pm
QTH: KO39RI04AV
QTH2: KO28TJ40AO
Asukoht: Jõhvi

Re: CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas 398AZP » P Dets 27, 2009 8:56 pm

Liikunud olen Ivangorodi kaudu. Algul ka ise krutisin maha, aga hiljem vaatasin, et julgelt sõidetakse ja jätsingi peale. Eks nad kipuvad jah oma reegleid tegema Ivangorodis tahavad jällegi deklaratsiooni kahes eksemplaris. Kaliningradis käies tahtsin ka kaks täita aga vaadati väga imestunult ja küsiti kas teist on endale vaja.
kutsung: Paul
Intek 150 plus, antenn SIRIO ML 145, Cobra MT800
KO39RI04AV

es5qa
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 61
Liitunud: T Juun 27, 2006 6:06 pm
Asukoht: Tartu (Peisiääre, Kolkja)

Re: CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas es5qa » K Dets 30, 2009 5:34 pm

Tere. Käisin jälle Koidulast üle ja seal üks TT (tollitöötaja) nõudis 2 eksemplari ...teised ei nõua ... eeskirjad nõudvat!!! ... r-j kohta ei öeldud midagi ja ei nõutud ka deklareerimist ...benssu ei tohi üle tuua kanistris 10 liitrit ----vene pool keelas juba sügisel ...aga teistest ikka lubati tuua ...nüüd siis ei lubata ka teistes lõuna eesti piiridel benssu tuua kas Narvas on ka need seadused ==??? Koidulas peab maantemaksu maksm 150 rubla sinna sõidul ja tagasi ka 150 rutsi ... :twisted: HEAD VANA AASTA ÄRASAATMIST JA HEAD PAREMAT UUT AASTAT ! Valeri 304 QA 73! homme sõidan Narva ja jaam 23 k peal ja ka 145,500 (4 w ja 50 w) 73!

Kasutaja avatar
398AZP
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 204
Liitunud: K Dets 02, 2009 4:07 pm
QTH: KO39RI04AV
QTH2: KO28TJ40AO
Asukoht: Jõhvi

Re: CB jaamad seoses Venemaale sõiduga

PostitusPostitas 398AZP » N Dets 31, 2009 9:12 am

Ivangorodis küll makse ei võeta, kuid kui läbi Narva tahad Venesse minna, siis pead võtma järjekorra numbri - oote aeg võib olla kuni 48 tundi enne kui piirile pääsed, kuid eeltellimine, et kiiremini saada maksis vist 300.- eeku. Ise olen 10 liitrist kankut hoidnud bussi salongis istmete vahel ja pole keegi veel midagi pärinud, kuigi meie tollikad röntgenis imestasid, et tulin nii. Paljud tangivad paagid täis ja ka kanistrisse ja siis otsivad kallakuga koha ning kallavad kanistrist juurde. Käisn just üleeile ja minu intek ei huvitanud absoluutselt kedagi.
kutsung: Paul
Intek 150 plus, antenn SIRIO ML 145, Cobra MT800
KO39RI04AV


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron