Pobleem Cobra MT-725 ega

Mu jaam ei tööta korralikult! Aidake palun! Mis asi see CB üldse on?
mati1
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 36
Liitunud: T Nov 23, 2010 8:16 pm
QTH: ko38rd

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas mati1 » K Dets 22, 2010 11:15 pm

Mina küll ei julgeks (usaldaks) Inseneri poole poorduda tehnilise abi palvega, kes käseb piltlikult transiiveri koos antenniga fooliumisse mässida ja siis saatele minna. Jõudu.

Kasutaja avatar
ermo
Site admin
Site admin
Postitusi: 447
Liitunud: R Jaan 23, 2009 11:32 am
QTH: KO38JJ
Asukoht: Tartu, Annelinn
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas ermo » N Dets 23, 2010 2:07 am

mati1 kirjutas:Mina küll ei julgeks (usaldaks) Inseneri poole poorduda tehnilise abi palvega, kes käseb piltlikult transiiveri koos antenniga fooliumisse mässida ja siis saatele minna. Jõudu.


Mati, ära kurjusta :D Me kõik eksisime siin tugevasti libesedes ka teemast kõrvale... minu poolt oli ka äärmiselt rumal
rääkida "etalonist" fooliumi sees :D Milline etalon see on :roll:
aga huvipärast tegin paar testi paari pemariga ja nuuh, enam vähem 50 oomi lähedal nende väljundid võiksid olla....
tegelikuses vist 45....70 ehk. Kuigi, mu mõõtetulemused ei ole täpsed, kasutasin sweepi ja swr silda, viimane on isetehtud
ning puudub igasugune kalibreering. Aga tänud tugeva vastuargumenteerimise eest :)
Midagi pole enam alles

Kasutaja avatar
seljakott
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Sept 19, 2005 10:01 am
QTH: KO29HE
Asukoht: Aespa
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas seljakott » N Dets 23, 2010 1:00 pm

Teema kipub juba jube kollaseks minema... tuletame meelde millest see alguse sai.

mati1 kirjutas:Mina küll ei julgeks (usaldaks) Inseneri poole poorduda tehnilise abi palvega, kes käseb piltlikult transiiveri koos antenniga fooliumisse mässida ja siis saatele minna. Jõudu.

Põhimõtteliselt oli ainus kes oma abi pakkus Hr. Insener kellel on kõik vajalikud seadmed selleks tööks olemas. Transiiveri fooliumisse keeramise soovitus oli pigem olukorraks kui ei ole võimalik signaaligeneraatorit mingil põhjusel kasutada.

mati1 kirjutas:Ermo, me oleme päris mitmel korral vetselnud, viimati Kaismaal. Oma saavutusi ei taha hetkel veel avaldada.Minu poolt teema kinni. Parimat

Kas meil on siin mingi lasteaed... ```Ma ei saa seda rääkida, see on TOP SECRET```
:rolleyes:
INTEK M 495 + 1/2 Siro 25whiskeys @ KO29HE; UV-5R

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas EINAR » N Dets 23, 2010 1:45 pm

Mehed, mehed,... igal oma arvamus mingi pilli või nähtuse kohta ... aga avaldaksime seda mitte teise mehe kohta ja foorum ei lähe kunagi kollaseks ... uskuge vähemalt 1x mind! :)

Mati1 on tegelikult samuti tegija mees, ma olen tema tegemistega kuigivõrd kursis, päris huvitavad värgid tal tegemisel. 2009 a. HAM-kokkutulekul sai näha ka.

304EI/ES6EI

Kasutaja avatar
mart63
Veteran
Veteran
Postitusi: 416
Liitunud: E Dets 14, 2009 7:09 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas mart63 » N Dets 23, 2010 3:28 pm

seljakott kirjutas:Kas meil on siin mingi lasteaed... ```Ma ei saa seda rääkida, see on TOP SECRET```
:rolleyes:

Nagu Einar juba.. :lol:
Dnt Strato Mini 80CH CB|Wouxun KG-UVD1P + 10el.70cm yagi,7el.2m yagi|Icom IC-R10
ES1MSD

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas EINAR » N Dets 23, 2010 6:45 pm

....Mart63 pooldab kollast foorumit (mulle tundub) ... teisel teemal postitab, et Einar, sa nagu tahaksid, et sind kiusatakse ... ei saa mina mõnest mehest aru??? ... aga võib-olla keegi saab? ... :fart:
:)
Õudne probleem selle MT-725-ga, aga eks siin ikki juhtu nii mõndagi ...
Sorry teema algataja ees,:oops: , kui mõni hää nõuanne pähe kargab, siis juba asjalikum jutt.

Kasutaja avatar
mart63
Veteran
Veteran
Postitusi: 416
Liitunud: E Dets 14, 2009 7:09 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas mart63 » L Dets 25, 2010 6:57 pm

Misasi see kollane foorum on? Mõni peaks hõõgveini pruukimisega tagasi hoidma vist või muidu varsti jama.. :vom:
Dnt Strato Mini 80CH CB|Wouxun KG-UVD1P + 10el.70cm yagi,7el.2m yagi|Icom IC-R10
ES1MSD

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Pobleem Cobra MT-725 ega

PostitusPostitas EINAR » P Dets 26, 2010 3:01 pm

"Kollane" foorum see ongi: :vom: ... :argue: ... :vom: ... :argue: ... :evil: :mrgreen:
:lol:
...Aga suhtleks nüüd edasi 725-e teemal ... :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist